Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lubinka3355
3. apr 2014

@lubinka3355 file:///C:/Users/F&T/Downloads/zoznam_neplatici_ko_dso_fo_handlova_31122012%20(1).pdf Najdete si tu aj tuto v r. 2012 ako neplatica v meste Handlova.

mnariana
7. apr 2014

Dalsia zena, vdaka ktorej som pri smiesnej sume na dobierku 10 Eur, prisla o postovne 3 Eur + 2 Eur spatne postovne:

Sarlota Dorkova
Otročok 37
982 62 Gemerská Ves

mnariana
7. apr 2014

Chcem upozornit na neregistrovanu zenu - Paulina Grecova, Ul. ZelezniciarXXX 142X/20, 924 01 Galanta 1, tel 090X59374X. Arogantna, nevychovana a navyse vulgarna zena. Po X- sms, preco nechcem zaslat dlznikom na dobierku, som dobierku nakoniec zasala. Zasielka sa vratila. Pani som napisala, ze dakujem, aj za to spatne postovne - do toho ona, ze mna uda, ma vsade znamych, ze sa vyhovaram a nemam ani deti atd..az to skoncilo tym, ze si mam dat riadny sex a nebyt trapna....Konverzaciiu mam stale ulozenu na mobile, keby sa pani Gracova este ozvala a dusovala sa, ze to nie je tak. PANI GRACOVA, AK MI ESTE RAZ NAPISETE, UZ TO NEBUDEM IGNOROVAT - JA NEMAM CAS NA DOPISOVANIE

i_antonia_m
7. apr 2014

@mandragora22 PROSíM VáS AKO DOOPADOL OBCHOD S BUKI55 mONIKA

mandragora22
7. apr 2014

@i_antonia_m ja si nespominam, fakt. ak som jednala s takouto pani, muselo to uz byt davno. cosi sa mi mari, ze spekulovala ohladom ceny, najprv chcela dost tovaru, potom menej, potom aj to malo zjednavala z uz dost nizkych cien.... ale fakt si nie som ista, nedrzim si celu historiu IP-ciek a co sa tyka bazaru, nemam velmi cas to hladat, predavam dost casto a vela tovaru, dlho by som asi hladala, neporadim vam 😒

i_antonia_m
7. apr 2014

nevadí - týždeň jej držím topánky a len ma uisťuje že posielala peniaze. Nielen vy ste sa na ňu sťažovali. Monika

celebritynew
8. apr 2014

NEPREBRATA DOBIERKA: Monika Labodova,Skolska 7,Samorin,93101 nick: monika1985
😠 😠 😠 😠 😠 😠
Davajte si pozor 😠 !

mandarinka80
8. apr 2014

Chcela by som pridať ďalšiu neregistrovanú osobu s e-mailovou adresou nena26@azet.sk. Ide o pani Zdenu Križanovú, Vavilovova 7, Bratislava. Je nespoľahlivá. Prejavila záujem o detské vecičky a už 3 týždeň čakám, že pošle peniaze. Doteraz nič neposlala. 😒 😒

adus77
8. apr 2014

Chcela by som aj ja pridat jedno meno,neprebera zásielky a vôbec nereaguje..davajte si určite pozor na pani Editu Balažovu z Čadce.....nikto nezbiera peniaze na ceste,najskor človeka uprosi že si dobierku prevezme a potom neni toho charakteru odpovedat na vyzvi o prevzati... ☹ 😒 ☹

adus77
8. apr 2014

chcem poopravit pani je zo Svrčinovca okres Čadca ☹ 😠 😒

silviacandalova
8. apr 2014

chcem pridať neregistrovanu osobu ktorá neprebrala dobierku, jej mailova adresa:martina.p.7@centrum.sk. jej adresa:Martina Pihulicová,Izkovce 44, 07672 správy ignoruje. 😠 😠 😠 😠

soni76
9. apr 2014

@celebritynew tuto pani alebo slecnu mam vo svojej tabulke kde mam spisanych nespolahlivych kupujucich, takze tu uz musi byt niekde uvedena

celebritynew
9. apr 2014

@soni76 no skoda ze som sem neprisla skor. Uz budem ostrazitejsia a hlavne na dobierku uz nebudem posielat. 😉

celebritynew
9. apr 2014

@soni76 a viete mi tu tabulku nespolahlivych poslat? Celkom uzitocne.

soni76
10. apr 2014

@celebritynew ked mi poslete do spravy mailovu adresu

mnariana
11. apr 2014

Ahojte, tento mesiac som vdaka dobierkam a spatnemu postovnemu darovala poste uz vyse 20 Eur - takze maminy, mna uz nikto ani po 10 spravach na dobierku neukeca - neodporucam Monika Rusnakova, nick 1993monca. Fakt dakujem baby, mohla som radsej darovat charite:(((

sinqa
11. apr 2014

Sebik1, od nej urcite nic nekupujte, prisli mi flakate satky, za postovne si vypytala 1,45, na obalku nalepila 1,25, na moju otazku ci mi vrati aspon tych 0,20 napisala ze to bolo balne a ze za to ze sla na postu - veci prisli zabalene v igelitke uz druhykrat pouzitej - peniaze nevratila lebo satky jej neprisli - poslala som omylom obycajne..velka nahoda ze by nedosli, vsak?

nadej7770
11. apr 2014

Grecová -Galanta podvodníčka. Neposielať nič.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nevyzdvihne si tovar a vypisuje SMS, že bola chorá atd... Neveriť. Je to podvodníčka. Telefone číslo má 0904 593 741

nadej7770
11. apr 2014

@mnariana Dobrý deň. Tak aj ja som dopadla ako Vy. O čo ide pani Grecovej z Galanty? Že sa nehanbí takto správať. Dá si poslať balík, potom píše , že je chorá a v nemocnici a vypisuje dookola SMS. Ja mám balík na pošte a stále si ho neprevzala a ani neprevezme. Pozor na ňu. No ak ju toto robí šťastnou , tak nech je šťastná a život jej všetko vráti. Len škoda, že sme tu neboli skôr a dali sme sa oklamať.

pikha
11. apr 2014

Pozor na predavajucu s nickom alexandraxx !! 1.4. dostala odo mna peniaze na ucet za detske rifle, ktore ma nadalej v ponuke ( HM dievcenske rifle vel.104, sive, odtrhnuta visacka) , dodnes tovar neposlala, nereaguje na spravy a nekomunikuje. 🙄 🙄

lucypaba
12. apr 2014

@pikha ja mam s nou tiez taku skusenost. podvodnicka jak lusk

macusikzv
13. apr 2014

Pozor na mamičku s nikom " tvks " Zavádza a klame,že poslala platbu a nič...po negatku ho vráti ona vám a ešte vás obviní,že mám peniaze aj tovar 😠 😎 😎 Ale doklad o vložení penazí na účet nevie poslat.
Neodporúčam ju.Má negatká aj za neprebraté hodnotka!! 😠 😠 😠 😠

tekvicka17
13. apr 2014

Ja som tiež doplatila na simca 1504 predala mi kabat za 16 € ,fotka nezodpovedala skutocnosti a uviedla ze je malo noseny vo vybornom stave,vskutocnosti bol deravy,spinavý,znoseny no hnus a na moje spravy a ziadosti o vratenie peňazí vôbec nereaguje.

tekvicka17
13. apr 2014

PREDÁVAJÚCA SIMCA1504 KLAME ,NEDAJTE sa oklamať!!!

mimado
14. apr 2014

Pridavam neserioznu predavajucu @rencha21. Kupila som u nej saty, ale to co mi prislo je uplny odpad, cele zmolkave, farba vytahana a farba v inzerate bola uplne ina, fotky boli tmavsie . Predavajuca nema zaujem vec riesit, nechce mi dat adresu , aby som jej mohla saty vratit spat a peniaze mi nevrati. NEODPORUCAM !!!!!! Viac v mojom fotoalbume.

nikus5
14. apr 2014

Pridávam neserióznu predávajúcu zuzuzuzu13 - kúpila som od nej kočík " V SUPER STAVE V ZÁRUKE" - prišiel s pretrhnutou rúčkou na 2 miestach a BEZ ZÁRUČNÉHO LISTU! - odmietla vec riešiť najprv s tým, že som ho mala 3 dni doma a poškodila som ho ja /bol víkend a nebola som doma, čo som aj slušne vysvetlila/ a potom vraj preto, že to vôbec nie je chyba, že to schválne predelila, lebo sa to točilo a chybu si len vymýšľam......jednoducho žiadna snaha o ústretovosť,len samé výhovorky..a nakoniec bez toho, aby sme vec doriešili,tak inzerát zmazala, lebo "nemá čas vypisovať do ošalenia" ....prešiel týždeň a záručný list nebola schopná poslať - vraj ho má u maminy v krabici - keď niečo predávam, mám to mať komplet pripravené, či nie? takže moja škoda 170 eur + navyše 7,50 za vrátený balík a nehovorím o tom, že slušný kočík na sviatky nemám....pozor na ňu, najprv slušná komunikácia a potom, keď sa vyskytne chyba,tak maximálna arogancia...

monikavassova
14. apr 2014

@19lilien akurát čakám nato, kedy mi prebere dobierku :(

martina21fly
15. apr 2014

😠 😠 😠 😠 😠 mamicky pozor,neodporucam predavajucu :kristin 5423,neposielajte na toto cislo uctu peniaze CCINT 0900/000000-0189839423...

19lilien
16. apr 2014

@monikavassova nerozumiem

dianavaneska
16. apr 2014

dobry den ,neviem ci to sem mozem napisat,lebo som tiez oklamana a neviem co stym dakujem