Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

luckaar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_widow
2. apr 2012

ahoj ,7.2. som si objednala tovar u jednej predavajucej,poslala som peniaze na ucet,objednany tovar mi stale neprisiel.predavajuca pislala ze uz to vybavuje,nemamla cas.atd... a posledne dni sa mi neozyva .nemam ani tovar ani peniaze,dalsej som poslala tiez peniaze vopred,pisala mi ze ho podala 23eho a 27 sa jej zevraj vratil balik spet ako neprevzaty,jasne ze je to BLBOST,pretoze tovar teda balik stoji na poste 15-18 dni a az potom sa jej vrati,pytala som sa na poste ,nic neprislo na moje meno.predavajuca si vymazala vsetky inzeraty ,pytala si c.u.ze mi posle naspet peniaze,no do dnesneho dna sa tak nestalo,,,,ako mam postupovat? :( som s toho zufala ,pretoze uz nejaky cas inzerujem a nikdy sa mi nic podobne nestalo,a teraz hned 2 pripady po sebe :( dakujem ppzor na : brisegabby,klaudia6!

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_widow
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanika1983
2. apr 2012

Neodporucam: kukucka26...prejavi zaujem, zjednava cenu a nakoniec sa neozyva... aj neregistrovanu: stelad@centrum.sk - napise mam zaujem, a ked napisem ze na dobierku neposielam, TICHO... ziadna slusnost!

gabrielkaa
2. apr 2012

Ahojte, takze ohladom jednej mojej spravy ohladom predavajucej "Anjelikovia3" - s pani sme danu vec uz uzavreli a balik mi dnes dorazil. Verim,ze aj vam sa zaplatene veci dostanu.

meggi0201
2. apr 2012

@mery.maja u mňa vystupovala pod menom marta kivonova, Oravské Veselé, mala záujem o topánky, len platby nikde...

kala33
2. apr 2012

neodporúčam kupujúcu Andrea Petruláková,, Železničný riadok 11, Levoča 054 01, nick " andrea2206 "
ohlásila sa na inzerát, dohadovala sa o cene, vypýtala č.u., poslala adresu a dodnes čakám na platbu, na správy nereaguje!!!!!Totálne nezodpovedné jednanie!!!

ketrin71
3. apr 2012

neodporucam predavajucu MIRUSKA 951 -MIA PLUTOVA,HUMENNE
lebo je velka klamarka.Kupila som od nej nenosene kratasy s vysackou a dosli mi tie kratasy ale bez vysacky,flakate a derave.vid moj fotoblog-su tam fotky a presvedcte sa sami.kratasy som jej poslala naspat a ona to nechce prebrat.

tehulka14
3. apr 2012

ZAZI55 predavajucu vobec neodporučam tovar nezodpoveda popisu a ked ho chcem slusne poslat spat neberie ho,potom napiše,že ho mam poslat vezme ho a ked to pobalim nachystam napiše,že ho opat nepreberie,skratka z ludi si robi dobry den

zuzka1.
3. apr 2012

pridavam mamicku s nickom pente123, pri tovare udala nespravne miery, a tovar sa ani neunuva vziat spat. 😠

mada111
4. apr 2012

Neregistrovaná lenka.gajová@azet.sk ma od 27.3. natahuje, že si zoberie supravku, vypytala si udaje k platbe a po tyzdni mi napise, ze uz nema zaujem! 😒

smajlik323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia1410
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trnka77
5. apr 2012

@silvia1410 prečo??nemá od tebe negatko

janninn
5. apr 2012

Maminky pozor... našla som na bazáre dve inzerujúce s rozličnými nicmi: rika126 a adrian259, obe sú z Rimavskej Soboty a majú zhodné foto inzerátov, zrejme je to jedna osoba...

silvia1410
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkave
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trnka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
5. apr 2012

ahojte, tak myslela som, ze sem nikdy nebudem pisat, ale bohuzial.... 😢
neodporucam neregistrovanu maminku mataciganikova@seznam.cz - Martina Ciganikova (neregistrovaná/ý)
pisala mi, ze by chcela odo mna kupit plienocky, ale ked som napisala, ze na dobierku neposielam, odvtedy sa neozvala ☹ ani tolko slusnosti napisat, ze teda nechce alebo neberie nema....moje prve sklamanie na MK

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz