Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

bembulka
16. dec 2013

Ahojte kupila som malemu ruksak pod stromcek-novy,nenoseny,adidas ako bolo uvedene v inzerate,na dobierku ked prisiel skoro som dostala infarkt bol spinavy,obnoseny,deravy.......... Ked som kontaktovala predavajucu tak vsetko poprela a este mi povedala ze ked viem prat nech si ho operiem a uz dalej nekomunikuje.........Prosim o radu? Ja uz sa tu zacinam bat nakupovat,ved to je hrozne co sa tu deje a ako prichadzame o peniaze,som fakt uz zufala a dost vytocena a ani nechapem ze niektore maju take svedomie s kludom takto klamat ine seriozne zienky a to neni prvykrat uz sa mi to stalo....... 😠 ma niekto skusenost,,jadorezada"?????????

bounties
16. dec 2013

neodporucam: milka731@centrum.sk
milena parlagiova, kosice
neprebrala dobierku, zial aj takyto cudaci sa najdu, akoze trapne

bounties
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bounties
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bounties
16. dec 2013

@mata128 myslim,ze to nebolo o peniazoch, jednoducho si takto robi dobry den, pretoze sa mi ozvala este jedna baba, ze tiez jej neprevzala dobierku. take jej hobby, kto nema inej roboty tak aj takto sa zabava 😒

janka196
16. dec 2013

ahojte chcem upozornit na predavajucu @lucacs. Anita Lukácsová Gaštanová 4 Štúrovo 94301
robili sme spolu vymenu kabelku za kabelku. mne vsak dosla znicena kabelka tak som je pisala ze niesom spokojna. dohodli sme sa ze si tovar vymenime . ja som jej balicek poslala uz si ho aj vyzdvihla a ona dalej nekomunikuje. davajte si pozor 😠

gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka196
16. dec 2013

@gubcikova pomylila som sa je to @lukacs

soni76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bounties
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
17. dec 2013

Alexandra Suplatová
Švermova 1444/41
Galanta 1
neprebrata dobierka neodporucam

bounties
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkya
17. dec 2013

tu je moje zla skusenost :(...pani ma nick "podmaninka"..objednala som si u nej tričká NEXT 2ks pre moje dvojičky, neboli lacné, v inzeráte bolo uvedené, že obidve tričká sú veľkosť 104, ale ked balík prišiel domov jedno tričko bolo veľ.104 a druhé 116!..rozdiel je naozaj veľký, mám to aj na foto, babule ich vôbec nemôžu nosiť, vyzerá to zle...inzerát hneď zmazala, keď som ju na to upozornila v IP vôbec nereagovala, tak som jej písala do hodnotenia, na to už reagovala a hneď podráždene...napísala mi že čo si to dovolujem písať jej negatívne, že keď sa mi nepáčia trička za to ona nemôže a pod. že hodnotenie mám okamžite zmazať...na to som jej písala, že nie je problém, že sa mi nepáčia ale, že zavádzala v inzeráte, napísala nepravdivé info, veľkosť nesedela, nehovoriac o tom, že tričká prišli špinavé a zapáchajúce... na toto vôbec nereagovala, stále si mlela svoje, že sa mi tričká len nepáčia a že mám zmazať hodnotenie.. pritom musela vedieť o tom, že je to rozdielna veľkosť, ten rozdiel bol obrovský! keď som jej napísala, že to budem riešiť s adminom mi nakoniec napísala, že peniaze poslala a že jej mám vrátiť tričká...prešlo 10 dní a nič..písala som jej znovu, to už ma začala nechutne urážať a že dokedy sa mienim naťahovať atď...nakoniec vysvitlo, že žiadne peniaze ani neposlala....potom mi napísala, že kašle na moje hodnotenie, že peniaze mi nevráti... odvtedy nereaguje... veľmi arogantná žena, som sklamaná..

ma_ta1975
17. dec 2013

ahojte pridávam klamárku a podvodníčku matusko22 adresa:Zuzana Indrišková Smolenice 22 inzerát a náš obchodík+fotky ako má podla nej vypadať" málo nosená prip.nosená jednu sezonu bez poškodenia"si môžete pozrieť v téme:Skusenosti s predávajucimi na MK od str.1069 čo slovo to klamstvo tovar ktorý predáva ako mne písala nosil len jej syn jednu sezonu nemohol nosiť ako som sa dozvedela cez jej FB má jedného syna ktorý má 6rokov!!!nemohol nosiť bundu č.170!!!tie veci čo predáva velkostne nesedia tak podla toho ako bunda aj veci vypadaju je to Second-hand !!!oklamala ma aj že dala zlé číslo učtu ako som v banke zistila číslo učtu je správne totožné z jej adresou a moje peniaze má na učte od 11.11 Dajte si pozor!!!

soni76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
17. dec 2013

neodporucam neprebrata dobierka
Erika Siváková
Hlavná 120/43
Zborov

soni76
17. dec 2013

neprebrata dobierka
Nikoleta Petzová
Bedřicha Smetanu 2
Trnava 8

libad
18. dec 2013

Urcite neodporucam @iveta12345 poslala som jej peniaze este v septembri a tovar este nikde na spravy vobec nereaguje,inzeraty si uz vymazala 😠 ☹

ma_ta1975
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ma_ta1975
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evulienka22
18. dec 2013

mate nejaku skusenost s Miriam Tothova? nie je registrovana, odpustila som jej postovne , chce to mat do Vianoce dava si nacas, platit chcela az dnes do 10.hod neppreposlala potvrdenie, a rozkazala si 1.triedou odpisala som jej, ze za take drze chovanie nech zaplati postovne 1.trieda balik do 2kg je 3,50 nie som povinna novy tovar davat zadarmo niekomu pazravemu, kto si nevie ocenit zlavu. uz sa neozvala. Napisem este dalsie dve ak nepridu peniaze. Neuveritelne ake drze su niektore zeny a taketo vychovavaju deti, hamba 😀
Druha si nevazi, ze jej niekoho zorganizujem co jej to prinesie do mesta, nemusi platit postovne a ona este ziada aby jej to moja znama priniesla do domu. Toto su podla mna obycajne primitivne kravy.

ma_ta1975
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evulienka22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ma_ta1975
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadej7770
19. dec 2013

Mamičky pozor na kupujúcu:
TIMEU MURANIOVÚ , KU BRATKE 14, 93405 LEVICE.
Dá si zaslať zásielku a už sa Viac neozve a ani neprevezme tovar. POZOR NA ŇU ☹

bounties
19. dec 2013

@ma_ta1975 a pytala si sa admina, co na to on? ved ked predava SH, to predsa nemoze byt v poriadku a este k tomu aj poskodeny tovar!!!

predam211
19. dec 2013

Pridávam nespolahlivvych ludi, ktorí si nepreberaju balicky, len klamu a zavadzaju ludi!! Odporucam neposielat im nic na dobierku alebo najlepsie vobec neposielat!
Daniel Košč, Sala 0949256784
Zoja Boková, Dubnica Nad Váhom 0949133444
Iveta Bangova, Aleksince 0904250937
Denisa Hodálová, Nove Zámky 0902151806
Klaudia Herbergerova, Bratislava
Jana Bobeková, Malý Krtís, 0904130561
Ivan Sedik, Puchov 0902087005
Simona Mrkvova, Trstena
Michaela Hromadikova, Puchov, 0940760626
Jarmila Lakatosova, Vinodol 0940351032

Velmi nespolahliví ludia!