Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mbavlsikova
11. feb 2015

@mafia102 môžem potvrdiť, mne sa momentálen vyhráža trestným oznámením, nakoľko som je odmietla z môjho eshopu poslať dobierku, lebo cca rok dozadu mi 2x neprevzala. Našla som na ňu veľmi veľa hodnotení, vyhráža sa aj smrťou. Pozor na ňu. EVA GREČOVÁ, GALANTA , delfinik041@azet.sk
môžete si ju násť aj na azete má hodnotenia.

mafia102
11. feb 2015

@mbavlsikova Nasla som jednu pani, ktora sa mi ohladom nej ozvala a chce na nu podat trestne oznamenie za vyhrazanie a neprebrate dobierky- cize financnu ujmu. Uz je toho na nu dost, je to fakt psychicky naruseny clovek.

mbavlsikova
11. feb 2015

@mafia102 našla som na ňu hodnotenia že niekoho obťažuje už 3 roky, som prekvapená že už to trvá tak dlho že to už niekto dávno neurobil, ale pokiaľ je psychicky narušená tak s tým asi ani nikto nič neurobí, no mali by jej aspoň vziať mobil a internet. Skúšal ju kontaktovať môj právnik, ale nedvihla a potom poslala sms že " kdo je" už toto svedčí o človeku.

rossio
11. feb 2015

Neodporúčam Luciu a Emília Kroščenová
Vydrník 113
059 14 Spišský Štiavnik
Slovensko
neprevzali si dobierku, už neodpovedaú a nereaguju na správy. Radšej sa im vyhnite.

janninn
12. feb 2015

Mám ďalšiu na listinu: delfinik041@azet.sk Každému radím nestrácať s touto osobou čas, najskôr zjednáva cenu, píše 4 dni po dvoch slovách, samozrejme bez pozdravu, veď slušnosť nepozná, potom chce poslať na dobierku a ak ju odmietnete napíše vám desiatky urážlivých správ, dobre radím ani neodpisujte.... Ja ľutujem, že som zareagovala...

janninn
12. feb 2015

@mbavlsikova Vám sa táto osoba vyhráža? Ja s ňou mám nepríjemnú skúsenosť a aj som ju dala na čiernu listinu. Pekný dník, Jana

cerez
13. feb 2015

Na čiernu listinu dávam užívateľku s nickom "scia". Do dnešného dňa neakceptovala moju reklamáciu na korčule. Fotky korčúľ pri predaji, ktoré pani nahodila vyzerali veľmi dobre. Aj po prevzatí balíka korčule na prvý dojem vyzerali dobre. Bohužiaľ až v ten deň resp. večer, keď doma bol kľud sme si s manželom všimli, že sa začínajú odliepať podrážky. Po prevzatí korčúľ som si bohužiaľ hneď dané poškodenie nevšimla a tak až večer sme jej napísali s manželom správu do IP, že sme našli poškodenie na korčuliach. Pani počas komunikácie obvinila, že sme si ich poškodili my a máme si ich dať opraviť na vlastné náklady. Touto cestou dávam každému dobrú radu, vyhýbať sa takejto predávajúcej, ktorá sa snaží zarobiť podvodným spôsobom a vôbec je nevadí, že takýto stav korčúľ môže spôsobiť úraz. Vedela veľmi dobre, že je to pre dieťa. Zároveň vás všetkých vyzývam dobre poprezerať si kúpenú vec a neunáhliť sa so správou. Pre mňa je to poučenie a bola to zároveň moja posledná vec, ktorú som na bazáre kúpila. Patrícii Chochoľakovej z Humenného želám, aby si uvedomila, že takéto niečo sa môže jedného dňa stať aj jej. Želám vám, aby ste rovnako natrafili na podvodníka a dopadli rovnako ako ja. Až potom pochopíte, ako sa cíti podvedený človek.

drahusienka
13. feb 2015

jedna velka rada neposielajte na dobierky žienky 😉 pekne platba na účet a máte istotu..sice musite cakat kedy nabehnu peniazky ale jednoznacne je to istota ..ked sa vam niekto neozve aj ked mu date cislo uctu uz viete ako by to asi dopadlo pri dobierke dotycnej osobe .seriozne kupujuce si vždy najdu cestu k spokojnosti oboch strán hlavne nie neregistrovanym osobam a osobam ktore sa vam budu zdat podozrive .. ja som dnes počítala že škody na poštovnom z neprebratých dobierok mi činili 26 euro dokopy ..celkom husta suma nato aby som sa poucila ze dobierka veru nie .. 😒

mnariana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mnariana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majuska09
17. feb 2015

pridavam 600danulienka600@gmail.com pani prejavila zaujem o hracku kedze bola tiez z ba tak som navrhla aby si prisla pre hracku na moju adresu alebo nech pride do mojej prace ze jej ju vezmem a vydam tam kedy jej to bude vyhovovat nakolko mam zle skusenosti s tym ze ked sme som s niektorou kupujucou dohodla miesto stretnutia tak ani neprisla neospravedlnila sa nedvihala telefon. nato mi pani odpisala surovo ze to nieje jej problem chcela aby sme sa stretli tam kde ona byva ze jej to mam tam priniest inak to nevezme.ako ja nechapem ze moze byt niekto taky drzy.. clovek sa snazi vyhoviet a este aj dostane vynadane ☹ podla mojho nazoru je na iniciative kupujucej aby si pre vecicku prisla nieje to prvy krat niektory ludia na bazariku si proste myslia ze mi kupujuce sme povinne priniest im vsetko ,,do papule,, 😠 no hrozne.

zuzu205
17. feb 2015

ahojte simona90 kupila som si od nej overal, peniaze som jej poslala na ucet 20 eur.....nemam ani peniaze ani overal.......nemate na nu email? alebo s nou skusenosti????...myslim ze v profile mala Dunajska streda.....predavala veci len zo sugarbirdu dakujem...momentalne vymazala vsetky inzeraty ktore mala mala by som mat jej foto myslim ze to je ona v tych satach dakujem za pomoc....

zuzu205
17. feb 2015

kde je cierna listina?

mnariana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cherry1981
18. feb 2015

@mnariana skus napisat do temy mam problem v bazari tam ti skor poradia

sany900
19. feb 2015

pridavam: pipinka666@azet.sk pani mi tvrdila aky velky zaujem ma o jednu vecicku mali sme sa stretnut nakoniec bola niekde odcestovana tak sme sa nestretli vypytala si cislo ze nech jej vecicku podrzim ze ju isto berie a viacej sa uz neozvala.. nereagovala ani na maily kde som sa jej pytala nech mi napise ci ma zaujem o vec alebo nie aj ked bola prihlasena nereaguje . ako ja nechapem co je take tazke napisat ci vec beriem alebo nie. urcite je lepsie vyjadrit sa nez hrat mrtveho chrobaka.. 😠

jasminkaj
19. feb 2015

Neodporucam kupujucu BARBARA ZACHAROVÁ, Oľdza 122, 930 39 ZLATÉ KLASY - neprevzatá dobierka, ktorá ma stála 3,60 eur !!! Pri návrate som musela zaplatiť dalšie 2,50 eur!!!
Zkopirovane z nasej komunikacie: "A mozete poslat aj prvou triedou nech to pride rychlo. Ja si to zaplatim."

NEPOSIELAJTE NIČ NA TÚTO ADRESU !!!

@mnariana Mala som podobný problem kedy som predavajucej poslala 100 eur a tovaru som sa nedockala, same vyhovorky... Bohuzial tvojich 48,50 eur je nizka suma na to, aby s tým policia nieco riesila 😒 Mne pomohlo ked som kontaktovala admina tu na konikovi a on to s tou mrchou vykomunikoval. Ja som sa snazila 2 mesiace mat späť svoje peniaze a nič.. s pomocou admina som ich mala do 3 dní na účte 😉 Pevne nervy!

neri111
20. feb 2015

Ahojte , pripajam sa k vam, dajte si pozor na "kristinadugovicova - Blatne okr Senec" zaplatila som jej v januari na ucet sice len 2,80€ ale triko neposlala...po niekolkych urgentnych emailoch sa vyhovarala ze to napravi a posle mi peniaze naspat. do dnesneho dna nemam peniaze ani triko a este k tomu ani nereaguje...mala dobre hodnotenia no posledne 3 maminy dopadli rovnako ako ja...nechapem preco sa obohacuju na ukor inych...neuvedomuju si ze raz sa karta obrati a stanesa to im....doteraz som nemala s nikym problem a taketo maminy by podla mna mal admin vyradit zo stranky. ☹ ☹ ☹

neri111
20. feb 2015

prave som teraz pozerala ze si "kristinadugovicova" vsetky inzeraty vymazala a je neaktivna .....
ja som prisla o malu ciastku no co tie ostatne co platili omnoho viac ? hanba takym maminam :(

mnariana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neri111
20. feb 2015

@mnariana ahoj nasla som tuto diskusiu admina tak skus este napisat im...ja im idem tiez napisat...nech skusia poriesit po dobrom..
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/mam-problem-s-obchodom-v-bazari-ako-to-mam-riesit/

mnariana
20. feb 2015

@neri111 prave som tam dopisala svoj prispevok🙂 hadam to na nieco bude...preco by som niekomu mala darovat nenosenu peknu vetroku, ktora uz mne bola velka:D

zuzu205
20. feb 2015

simona90....poslala som jej peniaze na ucet za overal...20 eur......nemam overal ani peniaze a vsetky inzeraty zmazala.....je z okresu DS.....ak niekto poznate budem rada za nejaky iny kontakt kedze spravy na konovi necita.......uz som kontaktovala admina hadam pomoze dakujem za rady

jasminkaj
20. feb 2015

@mnariana Ano presne tak som to myslela, ze na trestne oznamenie je to malo.. ale ked sa do toho pustis tak ako pises, tak ti prajem nech vsetko dopadne v tvoj prospech 😉

mylovve
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinatavodova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinatavodova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinaki1275
25. feb 2015

ja som poslala tovar a peniaze nikde☹ @domimarek a @lolachloe.. trva to uz skoro 5 mesiacov a damy zo zaciatku komunikovali vstyle zajtra uhradim teraz s asamzorejem zamlcuju ..

katulienkab78
25. feb 2015

Dobrý deň, chcela by som touto cestou nahlásiť podvodníčky, určite im nič nepredávajte a hlavne nie na dobierku jedna sa o bozena75@zoznam.sk menom Božena Stancová, u Goncsaka 567, Skalitte, 02314 a druhou osobou je janka.kmetova16@gmail.com menom Mária Slastanová, Kollárova 564, Kremnica, 96701.
POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!