Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

suzannah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
25. feb 2015

neprebera dobierky neodporucam
Simona Macharová
Halalovka 24
911 08 Trenčín 8

maryenn85
26. feb 2015

vecicky42 - nechce vratit veci z vymeny, nakolko tie ktore mi poslala ona su nanic...nema ziadnu snahu dohodnut sa na vyrieseni problemu, nereaguje...

misenka1989
27. feb 2015

@janettka93 ako prosim napis mi spravu co ma tu ociernujes??

janettka93
27. feb 2015

@misenka1989 ..ja nikoho neočierňujem len pravdu píšem a NEPOTYKALI sme si !
Prvá správa na Bazos 28.12. - Aj vymena?
Moja odpoveď - Dobrý deň, z vašej ponuky sa mi nič nehodí...
Tak ju zoberem za 5€ s postou obycajne po prevode
-Potom bola správa s nickom na MK-
Moja odpoveď - Na MK som pozerala vaše inzeráty, ale vy máte malé veľkosti 🙂
Dobrý večer, kabelka váži nad 500 g, poštovné bude 1,40 obyčajne, ak budete súhlasiť rozdelíme si ho na 0,70, t.j. vy zaplatíte 5,70 a zbytok 0,70 + balné ( plastová obálka pôjde na môj účet). Ak súhlasíte pošlem vám číslo účtu.
Tvoja odpoveď - Tak 5.70€ moze byt
1. januára odo mňa - Dobrý večer, chcem sa spýtať, poslali ste už platbu za kabelku ? Nič mi totiž neprišlo.....
Tvoja odpoveď - Ano ano posielala som vam 5.70 za kabelku
3. januára - Dobrý deň, stále mi peniaze neprišli....ako to mám chápať z vašej strany?
Tvoja odpoveď - Ja vam mozem poslat aj doklad posielala som vam
Moja odpoveď -Dobrý večer, skontrolujte si prosím číslo účtu, na ktoré ste posielala platbu, lebo i teraz som to pozerala a nič mi neprišlo...
A odvtedy už nič...hlavne, že posiela peniaze ?!
Kto očierňuje a klame !!!!!!!!!
Hocikomu môžem preposlať našu komunikáciu, mám ju uloženú v orginále!!!!!!!!!!!!!!!!!

misenka1989
28. feb 2015

@janettka93
Ale ja tvoju kabelku nemam ani nic tak co riesis?

cristi
1. mar 2015

@misenka1989 vy ste vazne nepochopili? 😕

misenka1989
1. mar 2015

No nie nepochopila bol by rozdiel keby mi ju poslala... A mozem poslat aj doklad ze bol zadany prevod ale mi nepresiel ☹

cristi
1. mar 2015

urobili ste chybu ,ze ste dalej s predavajucou nekomunikovali.Ten prevod ste mohli znova zopakovat,ak prvy raz nepresiel.
@misenka1989

bemimi
1. mar 2015

Mam negativnu skusenost s predavajucou @kajuska01, kupila som od nej bundu, podla popisu v peknom stave, podotykam za 20€+1,60 doporucene postovne, bunda mi prisla poskodena, vysuchana, a dokonca obycajne. Predavajuca zamerne nekomunikuje, na spravy neodpoveda.

luna10
3. mar 2015

Jana Kmeťová, Kollárova 564, Kremnica 96701 - neposielať jej na dobierku, lebo si ju aj tak nepreberie, hrá na city a keď balíček pošlete, odrazu nereaguje a dobierka trčí zbytočne na pošte. A kvôli takýmto, sa už dobierky nedočkajú ani tie, ktoré si ich poctivo preberajú, bohužiaľ.

pvojto
3. mar 2015

Pozor na Ondreja Radiča, Klenovec 98055, Klenovčok 24. Tiež ma chcel pripraviť o Ps3 vymenou za telefon Sony experia Z. Stopol som to na pošte. Keď som mu poslal č. zasielky on poslal to svoje a vtedy som zistil , že nič neposlal. Nasledne jeho tel. č. bolo neplatne a na tomto fore som zistil, že je podvodnik . Pozor. Ďakujem za prispevok na tomto fore.

sany900
5. mar 2015

pridavam alaskopcova@gmail.com ozvala sa mi na inzerát ,,mala záujem o vecičku,, ked som poslala detailnejšie fotografie vecičky ako si zažiadala a spýtala sa či má záujem neodpovedala nereaguje 😒 slušnosť je aspoň odpísať. kiež by si kupujuci uvedomili že všetko je to o komunikacii a štylom mrtvy chrobak sa nikdy nikam nedopracujeme 😒

mari747
7. mar 2015

mari747 Nedoporučuji cokoliv slečně posilat na adresu s :
Nicole Hamarova
Eisnerova 13
Bratislava
84107
Do poslední chvíle Vás bude natahovat , tahat za nos velmi milá , ale dobírky nevyzvedává !!
Psali jsme si přes bazos já jen, aby jste věděli kdyby to zkoušela i tady.... Budete platit dvakrát dobírku na účet toho, že se slečna jen pobavila !!

stanislavao
8. mar 2015

Neodporucam - lenocka1981.
Od 26.2. napisala, ze 26.2. posiela uhradu a do dnesneho dna peniaze neprisli.
este ze som jej tenisky neposlala.

stanislavao
8. mar 2015

greschnerka - neodporucam

mala som zaujem o premeranie veci z jej bazaru a vobec sa neozvala.

lajla17
10. mar 2015

@luna10 mám s touto ženou rovnakú skúsenosť. ešte som sa jej vyslovene pýtala, či si ju určite prevezme, písala, že samozrejme a ďakovala... teraz sa už ani neozve, neodpisuje na maily. je to smutné, lebo som na MD a fakt nemám peniaze na vyhadzovanie za poštovné! aj 5e je peniaz. nechápem, prečo si objednáva, keď to nemá v úmysle kúpiť!!!
klamárka: janka.kmeťova16@gmail.com
Jana Kmeťová Kollárova 564, 967 01 Kremnica

evina12345
10. mar 2015

@mbavlsikova
@mbavlsikova mne ziadny pravnik nevolal a uz drzte vseky chrapinu

evina12345
10. mar 2015

Dajte mi pokoj kazda
@mbavlsikova
@mafia102

mafia102
11. mar 2015

@evina12345 to sa ozvala ta prava....

misenka1989
11. mar 2015

@cristi ano uznavam mohla som napisat ....

evina12345
11. mar 2015

@mafia102
@misenka1989 budte obe ticho

sfialka
12. mar 2015

Predávajúca- sabinka1988 poslala som jej peniaze 26.2.2015 a napísala,že balík mi odoslala 3.3. potom,že mali poštu zavretú tak 5.3. po mojich urgenciách a jej nahlásení mi poslala podacie číslo na balík,ktorý poslala až 10.3.!!! ako nákup od nej nikdy viac..je to klamárka a ešte mi drzo napíše,že keď chcem mať balík doma do hodiny mam si zaplatiť balík odoslaný 1 triedou... je drzá a neuveriteľne klame ako po 14 dňoch a nekonečných urgenciách mi konečne tovar prišiel

usmw647
12. mar 2015

ivana518- nespoľahliva neposlala tovar € dostala ☹

sabinka1988
12. mar 2015

kupujuca sfialka - ak nedostane tovar do 1 dna tak vas nahlasi a porozprava o vas TV Markize 🙂 takze ak nechcete byt vo vecernych TV Novinach nepredavat alebo poziadat aby zaplatila 1.triedu 🙂

evina12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sfialka
13. mar 2015

@sabinka1988 ako na druhý deň,,,po 14 dňoch a urgenciách a to vám mam zaplatiť za odoslanie 1 triedou!!!! naozaj na takúto kupujúcu nereagujem nech si každý urobí o vás svoj názor a keď chcú nech si nakupujú od vás. Len,aby sa im nestalo,že jedného pekného dňa sa vyspíte znova do ružova, zoberiete od kupujúcich peniaze a viac sa neozvete alebo ich budete naťahovať,že ste balík poslala však... 😀

sabinka1988
13. mar 2015

@sfialka nikdy sa take nestalo, vsetky dostali tovar a aj na dobierku posielam...a ani sa nestane...ostatne zeny tu riesia obchody pri ktorych niektore ani tovar nedostali...vy ste balik dostala, len sa tvarite urazene, lebo ste pani nedotknutelna...kaslem na vas uz...dufam,ze ste stastna a kupujte si mlieko za dobre drahe peniazky 😀 traps 😀 mne ide obchod dalej aj bez inzeratu, mozem aj vas aj admina mat na haku....

sfialka
13. mar 2015

@sabinka1988 ako som vám napísala,ja urazená nie som bola som vami klamaná..svoj trest ste dostala ..hodnotenie na vás nemením...pre mňa je to uzavreté a ak niekto chce od vás naďalej nakupovať nech nakupuje, ja mu brániť nebudem.Pekný deň

babatko37
Odpoveď bola odstránená
Zobraz