Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

janus32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pettka44
27. okt 2011

nick @fionnka si objednala u viacerych mamiciek tovar na dobierku a neprevzala ho 😠 😠 😠 😠 😠 davajte si pozor 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

akika722
27. okt 2011

pridavam ZASE neregistrovanu stankan@inmail.sk - stanislava nerádová už je to po druhy x v pribehu pol roka čo naťahovala,slubvala,pytala čislo učtu a ked som jej dala tak mi napisala že nema čas na net a danu vec nechce..

svetkaadamko
27. okt 2011

dievcata, teiz sa podelim o nick, resp. o mailovu adresu pani/slecny, ktora nie je registrovana, chcela poslat doporucene, peniaze mala uhradit minuly tyzden vo stvrtok a odvtedy sa neozvala, kontaktovala som ju aj cez mail a stale nic, takze nech sa nehneva, ale podla mna patri na ciernu listinu
je to zuzanameder@szm.sk ... Zuzana Zubalova, Bratislava

svetkaadamko
27. okt 2011

dnes sa mi spominana pani ozvala, tak zrejme to poriesime, ale aj tak je to uz tyzden co nenapisala, co je podla mna dost dlho, ale ospravedlnujem sa

chikitacmuk
28. okt 2011

Tak kocky davam do pozornosti nick renka1311 ,,,,pani predavala choditko ze malo pouzivane a doslo mi total znicene, zazltnute, odrete,,fuj,,a ked som ho vratila,,,postovne ktore ma stalo 4,50eur mi odmietla vratit naspat!!!A este sa neunuva ani odpisat,,,HROZA ako fakt nechapem take maminy,,,a podotknem ze si uz vymazala cely fotoblog aj vsetky inzeraty,,,

katulienka
28. okt 2011

ja mam zlu skusenost s 11natalka, zaujimala som sa o fusak, napisala, ze je volny, este raz som sa pytala na zaujemcov predo mnou, navrhla, ze sa stretneme v BA, ja som suhlasila a o 45 minut mi oznamila, ze fusak predala...parada... 😠

piacere
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janus32
28. okt 2011

Po druhy krat pridavam Emilia Bikarova-neregistrovana 😠

monulicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mici111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka88
28. okt 2011

aj ja mam zlu skusenost, komunikovala cez email kristina-bauerova@azet.sk , poslala som jej peniaze a uz sa mi viac neozvala, tomu sa hovori charakter

luba142
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heryr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska201
29. okt 2011

Pridavam aj ja: Lucia Galbava, m.r.stefanika, stara tura, objedna si na dobierku a neprevezme.komunikuje cez mail: lucia.galbava@azet.sk !!!

michaelapillarova
29. okt 2011

Pridavam tiez : adka_adka, meni si nick oklamala ma poslala som peniaze a balicek nedosiel. Davajte pozor uz viac ludi podviedla

anetaadam
30. okt 2011

Andrea Vašková,Prešov,pozor veľká podvodnička

heryr
30. okt 2011

Iva Zvarova ...žilina .. neodporučam, nepreberá tovar.. !!!!!! 😠

agaven
30. okt 2011

maria 35 prejavila zaujem o tovar neskor ked som udala cena plus postovne podla tarif.a posty napisala strcte si to do r....preto pozor na take ..maria 35

agaven
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
30. okt 2011

@agaven aj mne napísala maria35,že" TAK HIBajte do pice cav "..."bar aj do pici si to das pa" to písala ona ☹ som ostala hotová...jej adresa je:17novembra emilia tarandova hospodarska 88 TRNAVA92701

slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
30. okt 2011

dalšia mamina....objednala si kuchynku aj s riadmi...17.10..dátum podania balíka.pani sa volá MARGITA Hlaváčová,Kunová Teplica č. 32,Rožňava 049 33....nespoľahlivá....dobierka stojí na pošte...viem,že ju predám lebo cena je perfektná 15 eur...ako zdarma lekárnička,fialový veľký košík,žehlička,a 23 riadov...NEZODPOVEDNA MAMINA!!! NIC JEJ NEPOSIELAJTE!!!

macamac
30. okt 2011

@slniecnica preboha 😕 to čo? admini by ju mali bloknúť. je tu pár dní-a už pouráža celý MK,nie?
@martinjasen

slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkamickova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vefi89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dagmarvan
1. nov 2011

henika 112,oklamala ma tovar nebol v poriadku...neodporucam