Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

sasenocka2
5. feb 2014

Dobry vecer aj ja si poprosim tabulku

juliakocka
5. feb 2014

ahoj chcem aj ja tabulku

pegi7474
6. feb 2014

ja by som tiez prosila tabulku

ishkaa
7. feb 2014

kvetinka 214. stroha komunikacia, vypytala si foto na postave-zaslala som, potom ticho, nereagovala ani na moje vyzvy, napisala som ze by bolo slusne napisat ze uz nema zaujem odpoved bola ze uz nasla podobne na bazosi...pre mna strata casu s touto damou a nikdy viac....

nika185
8. feb 2014

neodporúčam 😠
ZOLTÁN GÁL
Podzáhradská 247
925 32 VELKÁ MACA
na milionkrát ma tento pán presviedčal, že velmi túži po vecičke, len aby som mu to poslala na dobierku, že má vážny záujem, tak som mu to poslala, dobierku som sledovala cez slovenskú poštu, po vyše týždni som ho upozornila e-mailom, že má na pošte u nich nevyzdvihnutú zásielku, nereagoval ☹ , tak som mu asi o tri dni znova napísala, trochu s výčitkami, potom odpísal, žeby som sa nehnevala, že v pondelok to vyberie, no nevybral, zase som mu o týždeň napísala, že keď má tu drzosť človeka takto klamať, tak si mohol dať aspoň tú námahu a požiadaˇo zaslanie balíčka skôr
Tento pán GÁL, vystupuje na modromkoníkovi ako neregistrovaný zojko2 a myslím, si, že aj inak a ktovie, či aj nieje aj registrovaný pod určitým nickom a pekne obchoduje a ako neregistrovaný takto zdržiava podvodmi obchodíky naše,
skupuje nafukovacie hračky vesty, balóny a podobne
jeho e-mailová adresa je zojko72@azet.sk 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
vodil ma dlhodobo za nos, ja neviem, čo sú toto za ludia, odteraz na dobierku pošlem len registrovaným mamičkám s dobrým hodnotením-POUČENIE
A AK MáTE NIEKTO ZOZNAM.POPROSíM-ĎAKUJEM 🙂

nika185
8. feb 2014

opravujem sa ,Zoltán Gál vystupuje ako neregistrovaný pod zojko72 a nie zojko2-prepáčte, jeho e-mailová adresa sedí

ishkaa
10. feb 2014

simsam...pre mna nespolahliva, ma zaujem, vyvpyta c.u., ja vec pripravim, zabalim a ona sa uz nikdy neozve ...odteraz baliky balim az ked budu love na ucte 😠

maria123
11. feb 2014

Neodporucam

marilins7@hotmail.com - Marilin (neregistrovaná/ý) - 13. januára o 15:14 Dobry deň.Cez tyžden pošlem koruny napište ked ich budete mat dakujem. a cakam dodnes....

mbrejka@gmail.com - Martin Babic (neregistrovaná/ý) - 26. januára o 23:42

dobry den, mal by som zaujem o kupu domaceho telefonu, ktory ponukate.

weverka11 - Veronika - 1 hodnotenie od predajcu - 25. januára o 19:09

Dobry den, mala by som záujem o šáločky

a mnohi dalsi,ktori saiba hraju,ze nakupuju,ako male deti,alebo ako psychicky nevyzreli jedinci,mala som iluzie,ze tu to je troska ine,nie je,je to horsie

dema4016
11. feb 2014

Aj ja prosím o zaslanie tabuľky

patuskaaaaaa
12. feb 2014

ahojte, moja prvá negatívna skúsenosť bola s ANIKA777, objednala som si kostým čerta a prišiel mi flakatý a s dierkami, oboznámila som ju,ale peniaze nevracia a podla nej je nositelný....tuto kupujúcu neodporúčam, má dosť inzerátov,tak sa nedajte oklamať !!!!

vybuska
12. feb 2014

neprevzata dobierka 😠 😠 😠 😠 DANA ECKEROVá z PEZINKA !!!!!

eurecka
13. feb 2014

daniela_matiasova@tatrabanka.sk - Daniela Matiašová (neregistrovaná/ý Najskúr záujem, pak osobný odber a následne úplne hluho. 😒

kamuk
13. feb 2014

Chcela by som Vás upozorniť na kupujúcu "gabrielaveresova@centrum.sk - Gabriela Veresova (neregistrovaná/ý)". Nepreberá dobierky. Naletela som:((

zani2877
13. feb 2014

Dobrý večer mamičky, chcem upozorniť na kupujúcu: renatka1156@zoznam.sk - nepreberá zásielky. Tovar si kázala zaslať na adresu. Olga Harsaniová, Bratislava

beatrice18
13. feb 2014

tato pani ma oklamala vo vymene davajte si veeelky pozor ☹ nikolecka123

beatrice18
14. feb 2014

jej adresa...Nikola Válková Čierne 132 023 13 Čierne

beata17
16. feb 2014

ahojte, ja neodporúčam neregistrovanú ivanu šrajerovú z Rimavskej Bane , ktorá mi písala z mailu palojasen@azet.sk, dala si poslať balík na dobierku,na požiadanie som jej posielala aj sms kedy som ho odoslala, samozrejme neprevzala (dokonca odmietla prevziať) vôbec nekomunikuje. 😠

ginepra
16. feb 2014

@anka25 ... Prvy krat som doslova okradnuta... 11 eur som poslala zz pred mesiacom za botasky... Pani sa vyparila z MK a nereaguje... Aj keby nebola na MK, musi vegiet, ze jej prisls platba... Da sa s tym nieco urobit? Mam 4 deti a 11 e nie je malo... Som z toho teda smutna....

janci27
16. feb 2014

ja by som tiez prosila tabulku..dakujeeem

slunce3
18. feb 2014

@lasenkamilovana nik #sebilko milkova terezia maly kiar 62 levice 93401 vraj pred týždňom poslala peniaze jasné nič neprišlo, terz jej píšem nech si pre istotu skontroluje ib a nechmi dá číslo transakcie a kod jej banky že si tam zavolám... je mi jasné že ak by 8.2.2014 polsal peniaze už ich tu dávno mám. Momentálne riešim v kľude, ale nech mi netrepe že poslala ked nič nepriešlo. idem mkontaktovať admina.

lasenkamilovana
18. feb 2014

@slunce3 urcite nic neposlala mna vtedy oklamala s dobierkou .ani ju neprevzala .a pritom vyplakavala ako ju vezme .

slunce3
18. feb 2014

@lasenkamilovana je my to jasne ani mi nedala cislo prevodu, len mapisala ze zajtra poje do banky to skontrolovat. Kasneee 😀 no ja mam cas,.ale skor ako budu penoaze na ucte neposielam. Ani dobierkou uz nie a mozua preavoedcat uz kolkp chcu... Jedine ak a p dobierkach ozaj dobre ref. Kupujuca. Vtedy poslem

ananelka
18. feb 2014

Chcem upozorniť na pani lulu2709 ktora predava veci veľmi malo nosene alebo len 1-2oblečene no v skutočnosti su v hroznom stave ako keby ich nosili denodenne a rozmery vobec nesedia.Nehlasy sa vobec na vyzvanie,preto si davajte pozor na taketo pani.

nyusika
19. feb 2014

nemate skusenost s neregistrovanou lubica1983@azet.sk ?.
posielala som jej tenisky, nereaguje na mejl.

nikiaviki
19. feb 2014

@bounties Ja som pani Parlagiovej poslala balík na dobierku, a ako čítam tak márne, keď nepreberá poštu. Pripisujem ju taktiež ako nespoľahlivú.

Martina Parlagiová
Podbeľová 10
Košice
milka731@centrum.sk POZOR NA ŇU!

soni76
19. feb 2014

@slunce3 Jaroslava Milková
Malý Kiar 70
Levice 1 zaujimava nahoda mne neprevzala dobierku tato osoba, este ma obvinila ze som dorucovatela donutila aby mi zasielku poslal naspet

soni76
19. feb 2014

kto ma zaujem o tabulku nespolahlivych uzivatelov tak mi poslite mailovu adresu do spravy

myshynka
21. feb 2014

Chcela by som upozorniť na neregistrovanu dendaa 177 alias cuky123@centrum .sk, ide o Denisu Cukanovu z Biskupic objedna si tovar na dobierku a neprevezme ju a samozrejme dalej s Vami už nekomunikuje

sidon
23. feb 2014

ahojte, mate niekto skusenosť s touto osobou: lolita8840@azet.sk ?

janakjk
23. feb 2014

Tolko tu citam o neprevzatych dobierkach. Mne sa stalo raz ze mi jedna neprevzala dobierku a odvtedy neregistrovanym na doebierku neposielam a nedam sa pohnut k ziadnemu zlutovaniu. Uz len to ze sa niekto nezaregistruje je podozrive. Dievcata moja dobra rada - nedat sa pohnut k ziadnemu zlutovaniu s neregistrovanymi.