Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

bernadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
28. mar 2012

pozor na Alena Ujjobbagyova, Cana. podla mna skusa, ci jej neposlete tovar skor nez zaplati, co sa asi nechysta ani urobit. moja skusenost s nou.

viera77
28. mar 2012

pridavam predavajucu pod nickom Badimeria, predala mi kolenacky akoze 2-krat pouzite v TOP stave, este som sa jej na ich stav aj pytala, nech mi ho potvrdi a dnes mi prislo toto? Na prvej foto jej jej inzerovana fotka a na tych dalsich su kolenacky, ktore mi dnes prisli......hned som ju aj kontaktovala, raz tvrdi, ze nie su poskodene a su v top stave, potom, ze ich uz v takom stave kupila, potom, ze jej ich takto zodralo dieta, potom, ze za 2 pouzitia nie je mozne, aby ich dieta zodralo......odmieta mi vratit peniaze, vratane mnou zaplateneho postovneho a dokonca sa uz aj vyhraza, absolutne arogantne spravanie! 😠 😠 😠 Pozor na nu!

zuzana_1
29. mar 2012

Pridavam nick zuzana_bm .ma sice dobre hodnotenia,ale moj nakup u nej som velmi olutovala!!! Predavala vesticku c.68,na 6 mesiacov.vesta prisla,ale velkostnr je na novorodenca!!!!!! Nechce vziat tovar spat a nereaguje !!! Nikdy nic od nej!!!!! Pochopila by som,keby to predavala zena,ktora nema dieta a nepozna velkosti a rozmery dietata.sama ma 11 mesacne dievca,tak mohla upozornit na to,ze cesta je ovela mensia ako uvadza stitok!

smajlik323
29. mar 2012

rachaellk objednala si satky ,este som aj postovne zaplatila no prisla doma nato ze jej nesedia tak ma zacala ohovarat po celom konikovi myslim si ze takto sa nesprava tak strasne sa chce drzat pravidiel ze behom 10 minut ich sama porusila hoci ma vela hodnoteni bola by som opatrnejsia

rachaellk
29. mar 2012

Pozor na predávajúcu smajlik323! Som veľmi sklamaná. Šaty inzerované ako veľ.S sú mi malé, pretože v skutočnosti sú veľ.XS (EUR 34, SLO 36). Predávajúca si nepriznáva omyl, odmieta vrátenie šiat i s mojou ponukou znášania poštovného a odpovedá mi, že sa vyhováram a mám ich predať. Úprimne povedané, aj by som tak urobila, keby sa nejednalo o veľ.XS, ktorá sa veľmi tažko predáva. Z môjho pohľadu išlo o úmyselné nesprávne inzerovanie veľkosti, aby sa šiat zbavila, inak si jej prístup neviem vysvetliť. Dôkazy to potrvdzujú, rada poskytnem.

jaja20
29. mar 2012

Pozor na predavajucu 7simona7,kupila som od nej saty,zevraj velkost S/M a ked mi prisli,ani som ich nenatiahla cez hlavu,lebo boli zuzovane na jej postavu,co ma samozrejme absolutne neupozornila a tvrdi mi,ze neboli nijako upravovane a vraj boli len 1x oblecene.Ale to zuzenie je urobene uplne okato a fusersky - ciernou nitkou,pricom original sviky su zelene + maju aj rucne zasitu cca 5 cm dieru,ktora je zase pre zmenu zltou nitou! A este k tomu je stuzka na viacerych miestach zatiahnuta,co by sa pri jednom noseni urcite neurobilo.Surila ma,aby som ich rychlo zobrala,lebo ma na ne vraj este kopu inych zaujemcov a ked som jej dnes napisala,aby mi napisala ich nicky,ze sa im ozvem a ponuknem im saty,kedze ona mi nechce vratit peniaze,tak samozrejme jej odpoved nula bodov! Je to obycajna klamarka!

marley11
29. mar 2012

martina.cernicka@jci.com -MARTINA CERNICKA z Trencina - NEODPORUCAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marley11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marley11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marley11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marley11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kala33
29. mar 2012

pridávam nespoľahlivú kupujúcu tehulka111@azet.sk - Zuzana Stachová , zajednala si veci, zjednávala cenu , vypýtala č.u. že uhradí platbu, neuhradila podľa dohody, potom sa ospravedlnila, že pošle obratom, samozrejme neuhradila , písala som jej vôbec sa neohlásila.

lucialev
30. mar 2012

...a moja skúsenosť :

lucialev (autorka správy) inkaa88 - Martina P. - 3 hodnotenia - 5. marca o 13:33
Dobrý den dalo by sa s vami v raci stretnut ? mala by som zaujem o tento sedak . Dakujem

Ja - 5. marca o 16:59
Dobrý deň, ja nie som z BA, mám napísané BA- Rača po dohode, to znamená, že to viem poslať po bratovi, ten robí na Račianskej

tinkaa88 - Martina P. - 5. marca o 17:22
Aha a viete co nemozete mi to poslat na dobierku ? ja si to urcite preberiem mam o to vazny zaujem . dalo by sa ? Postu mam hned za domom .

Ja - 5. marca o 18:38
Môžem Vám to poslať aj na dobierku, ale cena 13 euro sa Vám navýši o sumu tej dobierky. Ak súhlasíte, manžel vám to zajtra pošle.

tinkaa88 - Martina P. - 5. marca o 19:24
samozrejme. dakujem Martina V.

Ja - 5. marca o 20:28
Tak zajtra Vám to určite posielam!

tinkaa88 - Martina P. - 6. marca o 14:00
super dakujem tesim sa . predala som vanicku lebo mala mi uz v nej nechce byt a uz chcem ju davat do vane neviem sa uz dockat . dakujem

Ja - 7. marca o 16:28
Dobrý deň. Tak včera Vám to odišlo, dajte mi potom vedieť, či Vám to prišlo v poriadku. Lucia

tinkaa88 - Martina P. - 12. marca o 17:33
dobrý den mozte mi prosim napisat vase priezvsko lebo neviem ktory balik je vas mam zlty listok ale mam dva baliky a neviem co to je kedze som si iba toto objednavala dakujem

Ja - 12. marca o 20:48
Lucia L.

tinkaa88 - Martina P. - 13. marca o 09:38
dobrý den chcem sa opytat ze nie je mi jasne preco tak vela mam doplacat viem ze je to na dobierku ale ja tiezz posielam takto ci kreslo alebo sedacku a nikdy som tak vela neplatila za dobierku . Dakujem

Ja - 13. marca o 09:51
To sa musíte opýtať na pošte, ja som si to nevymyslela

Ja - 13. marca o 09:51
Mojich je 13 a ostatné pošta

Ja - 19. marca o 18:24
Dobrý večer. Prebrali ste to sedátko?

Ja - 22. marca o 09:00
To nemáte ani toľko "chochmesu", aby ste odpísali? prečítajte si našu celú komunikáciu, ako ste sa " dušovali", že to preberiete a ako som Vás upozornila na to, že poštovné hradíte Vy!

Obtiahla ma o poštovné tam aj späť 6 euro, dávajte si na ňu pozor!!!

katmi
31. mar 2012

alex-pulko@azet.sk - frantisek zajac (neregistrovaná/ý) - NEODPORUCAM. napise, ze ma zaujem o tovar a viac sa neozve!

blanka9
31. mar 2012

POZOR na - Mária Olahová sladkovicova 224 klenovec 98055, našľubovala, že dobierku určite prevezme, že sa nemusím báť a samozrejme neprebrala a ja som prišla o 3 eur na poštovnom.

gabrielkaa
31. mar 2012

Ahojte, pozna niekto nick Anjelikovia3? Pani som poslala peniaze pred viac tyzdnom (cca 9 dni) a ona, ako tvrdila mi poslala balik den pred tym, ako som jej vlozila peniaze. Balik mi neprisiel a pani mi neodpoveda...netvrdim,ze sa niekto chcel obohatit o nejakych 14€ to asi niktomu nestoji za negativnu reklamu. Ale ma vytaca to,ze pani mi neodpoveda na spravy uz vyse tyzdna...viem,ze to moze byt aj chyba posty, len potrebujem aspon podacie cislo aby som si to zistila....a pani nic. vytrvalo ma ignoruje... Poznate ju niekto?

pukica
1. apr 2012

pridavam sem mamicku s ktorou som uzavrela obchod este v januari s tym ze mi policky posle na dobierku a postovne zaplatim polovicu no nakoniec som platila cele,tak sa dusovala ze mi posle naspat 2€ no do dnes nic 😒 ze mamicka? @ivana085