Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lilinockaa
16. okt 2013

@macamac no ano ja to tu nepoznam a niesom ani maminka este, predavam na bazar.sk a bazos.sk a vytvorila som ten nick pre toto lebo ked som si zadala jej meno a adresu naslo mi na nu vela negativnych hodnoteni na tejto stranke tak preto aby som sem aj ja mohla pridat prispevok a som tu vlastne len preto aby som tiez mohla pomoct nejakymi prispevkami kedze sa mi tiez neraz stalo ze som bola oklamana a takisto aby som mohla sledovat tie prispevky ktore tu uz su a nedala sa oklamat, menovana predavala tu na tejto stranke ale uz je neregistrovana asi a teraz predava na bazar.sk ale ked sa tu okukam mozno aj tu zacnem predavat 🙂

martus1
16. okt 2013

Pridavam nepolahlivy nick @lauri8787 Nechapem co maju z toho mamicky, ktore si veci objednaju na dobierku a potom neprevezmu :-P

sny
16. okt 2013

Ja pridávam nespoľahlivú predávajúcu pod nickom @vevuska1990 ..jednalo sa o výmenný obchod.po celej dohode sa jednalo o tovar v hodnote 35eur.chcela som dať poslať môj aj jej balík doporučene,ale slečna žiadala poslať svoj iba obyčajne.tovar som jej odoslala hneď 7.10.no ten jej nechodil,tak som ju vyzvala.vraj pošle vo štrvrtok,potom neskôr že priateľ poslal v piatok.lenže mi nič neprišlo a cez víkend začala tvrdiť,že ani jej neprišiel môj balík.ale ona ho mala poslať doporučene,ale nemá podacie číslo,nepekne mi nadáva do klamárok,cigánok,že si mám strčiť svoj balík a neviem čo ešte....celé sa to naťahuje,celú našu konverzáciu som zverejnila v druhej diskusii,kde si stále niečo vymýšla,že ten balík poslal priateľ obyčajne,a bla bla.lenže ja som do balíka vložila aj 10eur doplatok a nemám ani ten,ani jej čižmy a odmieta niesť zodpovednosť.ona si podotýkam dala blík poslať na SVOJU ZODPOVEDNOSŤ OBYČAJNE!!!ja som žiadala,že jej pošlem doporučene,nechcela,nechala som sa lapiť,komunikovať odmieta,len ma uráža.dajte si na ňu pozor!!

mnariana
16. okt 2013

Ahojte,

nezasielajte tovar Dana Lenghartová, Michal nad žitavou PSČ 941 61 č. d. 118 - neregistrovana - pise z e-mailu j.lenghart@azet.sk

Pisala viac krat, ze zaplatila, tak som to nakoniec poslala a samozrejme, ze nic nezaplatila - takze som jej darovala nenosenu koselu za 15 Eur. Fakt parada. Ak ju poznate, alebo mate viac info, dajte mi prosim vediet,

kvetinqa
17. okt 2013

Ja pridavam, hoci nerada @janulikf . 7.10. som jej poslala peniaze za mikinu, ktorej som sa ale doteraz nedockala. Predavajuca nekomunikuje...

nikolca
17. okt 2013

absolutne neodporučam uživatelku s nickom
@matuga ako nakupujuca je neseriozna,nezodpovedna neodporučam vam aby ste jej rezervovali tovar,u mna mala zaujem o dvoje leginy chcela aby som jej ich podržala do materskej tie jedny som pozastavila a druhe nie na tie mi pisala o niečo neskôr,ked sa mi ozvala tak som jej poslala podklady k platbe za obe leginy + poštovne a ona sa spravila že nevie o tom že ma u mna obe leginy,potom sa pytala či by nebola nejaka zlavička možna,potom začala pytať pri tych jednych ake su rozmery čo už som videla ako špekulacie 😠 😠 a dnes mi napiše že sa ospravedlnuje že dufam že mi nespôsobila daku ujmu ale že jej švagrinka doniesla 5 leginiek aka nahoda 😀 😀 10 nahodou nie?nerezervujte tejto osobe žiadny tovar

mataamato1994
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matricia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vefi89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matricia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matricia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vefi89
20. okt 2013

@matricia ja neposielam nikomu nič, pokiaľ neverím. Raz som sa oklamala a stačilo. Nepoznám, nedám.

martina8843
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
22. okt 2013

katarína šulganová, oščadnica- neprebrata dobierka a to si este ziadala poslat zasielku 1 triedou, neodporucam jej posielat na dobierku

tosijo
22. okt 2013

pozor na eliska1444 uzavreli sme obchod, napisala som udaje k platbe a po uhrade ze poprosim adresu. napisala, ze peniaze uhradila, ale nedala adresu. tak som jej napisala, ze poprosim adresu, lebo sa chystam na postu. adresu dala, ale ja som nic neodoslala, kym som nemala peniaze na ucte. ked po tyzdni neprisli, tak som jej napisala, a ona mi na to odpisala, ze posiela znovu, lebo ze si splietla datum odchodu penazi. ked zase tyzden neprisli, tak som jej napisala, ze peniaze nemam na ucte. odpisala, ze peniaze poslala a ze poslala 10eur (mala poslat 8.50). potom som jej napisala este par sprav, ktore cita, ale nereaguje na ne. takze ELISKA1444 pozor!

heeedka
22. okt 2013

neodporúčam @lusita1999. Je to zrejme podvodníčka. Ešte 7.10. som jej poslala peniaze (40eur!!!). Podotýkam, že ich musela mať hneď na účte, keďže som posielala z rovnakej banky ako má ona. Do dnešného dňa nemám ani peniaze ani tovar. Po viacerých urgenciách mi pani 19.10. napísala, že jej peniaze prišli len minulý týždeň a že mi balík poslala a že nemôže za meškanie pošty. Vyžiadala som si teda číslo podacieho lístka, samozrejme, do dnešného dňa žiadna odpoveď...Náhodou som pri listovaní v bazáriku zistila, že v januári sa zaregistrovala pod nickom @dianka19 a keďže posledné dve hodnotenia mala negatívne, založila si nový nick. Je dosť možné, že si založí zase nový nick a bude pokračovať vo svojej bohumilej činnosti ďalej...

matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matik1
22. okt 2013

@matricia a teraz má uvedené 2 deti...

matricia
22. okt 2013

@matik1 ano, treba si najprv ludi preverit a najlepsie je, ked si clovek sam vyberie, koho chce obdarovat

nika82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zena77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elefanto
23. okt 2013

veronika.sakova@gmail.com VERONIKA ŠAKOVÁ s Detvy.Objednala si tovar,mala ho rezervovaný niekoľko týždňov,viac ako mesiac s tým že je údajne v nemocnici a tovar uhradí isto keď sa vráti..nestalo sa tak,ja som prišla o jednu záujemkyňu ,ktorá prejavila záujem.Komunikovala ako neregistrovaná ale je tu registrovaná https://www.modrykonik.sk/blog/veronika701/ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mata1710
23. okt 2013

daniela_matiasova@tatrabanka.sk - Daniela Matiasova balicek prebraty a nezaplateny- urcite ju neodporucam!!!

caoli
23. okt 2013

@mata1710 ... nerozumiem... balik bol poslany skor, ako prisli peniaze ???

mata1710
23. okt 2013

@caoli moja blbost...ale aj tak sa to nerobiiiiiii ze nieco prevezme a teraz hra mrtveho chrobaka

sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aliza
23. okt 2013

@sisal161 nuz, prepac, ale ty 😖.

sisal161
23. okt 2013

@aliza ja som ju nijako neurazila ona zacala S TYM ZE MOJE SPRAVY SU PRIMITIVNE

aliza
23. okt 2013

@sisal161 nedorozumenie nastalo ohladne toho postovneho, ona sa ti to snazila vysvetlit, slusne, ale ty si sa do nej dost navazala....a nepriamo ju obvinila, ze klame a zavadza.