Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

janettka93
5. jan 2015

Nick na MK - Glenda - má záujem o vec, chce zmerať, potom 4 dni nič, potom napíše, že má záujem, vypýta si číslo účtu a odvtedy neodpovedá na správy.

vancova
7. jan 2015

viera centikova,lucky 30 bojnice neprebera dobierky pozor nanu baby 😠

tdz
7. jan 2015

Jediným rozumným riešením je neplatiť dopredu ale nechať si tovar poslať nadobierku, skontrolovať si ho a až potom za neho zaplatiť. Bohužiaľ takéto neseriózne obchodníčky sú bohužiaľ všade, treba si dávať pozor. A pridávať hodnotenia na osoby priamo na portály kde nakupujete.

vefi89
7. jan 2015

@tdz nemôžeš niečo otvoriť a až potom za to zaplatiť 😅

tdz
7. jan 2015

@vefi89 ak ti príde balík na dobierku, kuriérom, poštou atď ty ako zákazník máš právo a vlastne aj povinnosť si tovar skontrolovať. Ak kupuješ telku prevezmeš ju od kuriéra a doma v obývačke zistíš že bola v balíku poškodená máš smolu, lebo si si to mala skontrolovať pri preberaní.

vefi89
7. jan 2015

@tdz to platí pri poistenom balíku, kde je označené krehké a pod... a nie, keĎ si objednáš povedzme fusakle. dojde ti nepoškodená obálka, za ktorú musíš najprv zaplatiť, a až potom sa môžeš pozrieť dnu, či tam náhodou nechýba druhá 😀

vivien19
7. jan 2015

@zuzulka833 tiež ma obrala o peniaze táto osoba, ale na MMB, už je tam zablokovaná, dala som na ňu sťažnosť cez admina, nikdy netreba platiť vopred, je tam pod menom Martin Z. (Babatko23) ID 224448

je to podvodníčka, peniaze dostane a tovar nepošle a ponúka ho drzo na ďalší predaj, je to smutné :( 😠

zuzulka833
7. jan 2015

@vivien19 a o koľko ťa obrala?

vivien19
8. jan 2015

@zuzulka833 o 9 eur za bundičku.

zuzulka833
8. jan 2015

no pekne, keď takto oklame niekoľko ľudí, tak potom si tesa dobre zarobí☹, ja nechápem ako može niekto takto oberať ľudí, mne by to svedomie nedalo, a hlavne mamičky na materskej, ktoré obracajú každé euro , len aby mohli dať svojmu dieťatku všetko , čo potrebuje. ☹(((

kucerkova
9. jan 2015

@patuskar - Patricia Resutíkova Tehelna 153 Hlinik nad Hronom tiez ma aj nic @patuskaaa naslubuje tovar ktory mozno ani nema zaplatite a scenar ako vzdy...... peniaze nemate no a ani tovar.........taktiez posobi aj na vymene. Mam info ze dohodne vymenu ......vy tovar poslete no ona nie. Ja som jej naletela zaplatila som za nieco co nemam ☹. Dajte si pozor na nu.

odraskova
13. jan 2015

NEODPORUCAM
Maria.Gasparikova@nz.vs.sk - Mária Gašparíková (neregistrovaná)
31.12. si objednala plysaka za 20 eur a do dnesneho dna neposlala peniaze.

soni31
14. jan 2015

Ahojte, chcem Vas upozornit na pani a3ka23@gmail.com - adriana deakova, rezervovala si u mna vianocne oblecko pre dieta, prosila ma by som jej ho odlozila kym jej pridu peniaze, ze si ho potom na 1000% vezme, odmietla som dalsich zaujemcov, viac sa mi neozvala. Vianocne oblecko uz teraz po Vianociach nepredam :(

brusko23
15. jan 2015

Marcela emirates@centrum.sk (neregist.)
..dalsia neregistrovana,ktora ma o nieco zaujem a potom nic,neodpoveda na spravy ani maily..s touto urcite NIE!

odraskova
16. jan 2015

Neodporucam neregistrovanu pani marekova.zuzka@gmail.com - Zuzana Marekova (neregistrovaná)
objednala si u mna hracky za 40 eur a neuhradila.
😠 😠 😠

nikuska265
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hamlet
18. jan 2015

Ahojte,chcem sa aj ja podelit s vami o skusenosti.Akoze takych,co chcu na dobierku alebo podrzte mi,vtedy a vtedy to naozaj kupim,takych som mala az az,uz ani neriesim,ale nie raz mi pisal niekto neregistrovany,teda jupiter88@centrum.sk,tusim obchod ani neprebehol,nechce sa mi patrat v inzercii 😀 😀 😀 ,ale dnes sa dozviem,ze to chce za ucelom fetisu jeho priatelky 😝 😝 😝 a to ma zaujem o detske papucky alebo tenisky nosene rok 😎

adus77
19. jan 2015

Ďalšia do zbierky NEODPORUČANÝCH....nepreberá dobierky,nereaguje na maily.....ZLATICA BARTOŠOVA ZVOLENSKA SLATINA 😠

sariah
19. jan 2015

Zuzana Lisá, Dubová 351, 90090, pozor nepreberá dobierky, na pošte mi povedali, že si len objednáva a nepreberá tak pozor na ňu

soni76
20. jan 2015

dalsia co neprebera dobierky
Katarína Ďurišová
Kostolná 207
962 12 Detva-sídlisko

neodporucam

mirka169
20. jan 2015

NEODPORUCAM! Marek Janošec, 91108 Trenčín, maklalotra@gmail.com

Kupovala som od neho notebook, vsetko malo byt v poriadku, 500gb hdd, rok zaruka... Zaruka nie je ani jeden den, disk 320gb.. Dobre na to by som kaslala! Ale displej je poskodeny! Ma to uplne v riti riesit, kedze na notebooku ostal prihlaseny na googli, nasla som tam jeho cislo.. Na disleji su mrtve pixely, displej musel byt rozoberany lebo pod sklom je spina.. Taktiez poslal dobierku na vyssiu sumu ako sme sa dohodli.. Som to ani nemala preberat...

facebook: https://www.facebook.com/mareklivar.janosec

tina302
20. jan 2015

@adena7 mozete mi napisat jej cislo uctu ?

adena7
20. jan 2015

@tina302 koho prosim?

tina302
20. jan 2015

@adena7 napísala som vam spravu

vancova
21. jan 2015

ahojte baby neviete prosím niektora ako si zablokujem jednu kupujucu na gmaily aby mi od nej uz nechodili maily? uz 3 tyzdne mi od nej chodia maily zjednava cenu hracky asi v tomto zneni ze 3 eura hracka a 2 eura postovne! uz ma to naozaj nebavi stale sa na nieco pyta a aj ked jej neodpisem zasa pise ! idem ma z nej porazit naozaj nemam naladu natahovat sa 3 tyzdne o ubohu 5 eurovu dobierku aj s postou 😠

deniska08
21. jan 2015

ahojte kocky....asi som sa nechaa oklamat a prisla som na to vcera...nasla som na bazosi ohradku pre dieta..za 15e+5 postovne...pisala som pani,ci mi to moze poslat na dobierku,nakolko som mala deti chore a nemala som ako vlozit peniaze na ucet..tak mi odpisala,ze nie,lebo ze uz bola oklamana,ze iba prevodom na ucet..tak manzela som poslala na druhy den aby na moj ucet vlozil peniaze a tak som jej cez IB poslala 20e...od vedy sa neozvala..je tomu uz 7dni..vypisujem ale nic.ziadna odpoved...najhorsie je,ze viem iba cislo uctu,nic viac...ked som si dnes pozerala jej email,tak mi vybehol pokec a ze registracia bola akurat zo dna,ked som s nou zacala kominikovat a naposledy bola prihlasena v den,ked som napisala,ze peniaze som poslala..a registrovana je ako 14 rocny chalan..no krasne..neviete co mozem urobit???

drahusienka
21. jan 2015

ahoj vancova ako mas nastavenia v gmaily najdi si polozku filtrovat a zadaj tam mailovu adresu tej kupujucej .. inak ludi co sa vypytuju je celkom dost ak je ti niekto podozrivy je najlepsie nereagovať...

vancova
22. jan 2015

drahusienka dakujem uz som to nasla a konecne tu zensku blokla.. to sa povie ze nereagovat ale nanu sa proste neda nereagovat..zasa ked sa clovek pyta na nieco tak nechcem vypadat ako svina co neodpovie ani na email.. tato pani sa mi ale nepacila hned.. ako som pisala uz 3 tyzdne sa somnou natahuje o plysaka co aj s postovnym predavam za 5eur.. raz mi vravi ze nech jej ho darujem zadarmo ze je na invalidnom a nerobi, potom zrazu ze plysaka vezme za plnu cenu dala mi aj adresu ,neskor mi zasa napisala ze jej sestra ide pozriet do mesta nejake hracky ze nech jej ho este neposielam.. tento tyzden mi pisala znova ze rano sa mi ozve ci plysaka berie tak som jej napisala ze nech laskavo uz konecne napise ci ho vezme ci nie ze ma fakt nebavi za taku dobierku cakat 3 tyzdne...teraz mi zasa pisala ze idu s rodinou na vylet do Tatier 😀 😀 tak 5e nema ale na vylet a hotel ma? celu zalezitost som konecne uzavrela aj keby ma prosila na kolenach uz jej ho isto nepredam tolko vyhovoriek ze to nema obdoby ona je s Kosic a gramatiku ma ,,skvelu,, takze ratam ze tu bude nejaka opalena spoluobcanka 😠

mam33
22. jan 2015

NEODPORUCAM tu na MK Nick ladykristin Vravcová Kristina Trieda SNP Košice. Oberá tu ľudí o peniaze . Nechá si poslať peniaze potom tovar nepošle alebo posle úplný brak co je hoden akurat tak do koša. Peniaze odmieta vrátiť s aroganciou že veď jej nikto nic nemôže .Mňa obrala O 15 eur za kolotoč nad postieľku kolotoč sa netočí a nad postieľku sa upevniť nedá lebo chýbal protikus. Je to hrozné že sú tu takéto matky to idú pekným príkladom svojim deťom.Konto má za toto jednanie zablokované adminom tak preto uvádzam aj meno aj adresu.

mam33
22. jan 2015

@deniska08 podaj v banke reklamáciu že si bola podvedená a tovar si neobdržala môžu platbu stiahnuť a vrátit ti ju . Prešetruje sa to ako reklamácia do 30 dni daj aj komunikáciu čo máš k dispozícii. Já som tiež už takto reklamovala platbu a banka mi ju vrátila.