Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

monca571
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monca571
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trnka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daduska23
31. máj 2012

POZOR!!Chcem upozorniť na nespoľahlivú kupujúcu zaregistrovaná: MARICUJ silou mocou pýtala balíček na dobierku a potom tú dobierku neprevzala napisala mi ze nemoze prebrat balik lebo jej do toho nieco doslo ale ked som jej ho posielala tak som sa jej pitala naozaj ho preberiete aj 3x som sa opitala a ona ze nemam sa bat ze jasne ze preberie no neprebrala!!!! nechala ho na pošte ... musím samozrejme zbytočne platiť poštovné dvakrát, chodiť na poštu, baliť balíček ... nechápem takéto kupujúce, dajte si na ňu pozor, aby ste nedoplatili ako ja adresu MARIA KOTLAROVA KOZAROVCE 584 psc 93522

carmella
31. máj 2012

bohuzial aj ja musim pridat neregistrovanu maminku bpramukova@azet.sk rezervovala si botasky dohodli sme sa ze jej ich podrzim ak ich zoberie na 100% do pondelka .. ona sa v pondelok ozvala ze nech jej poslem c. uctu . ja som jej ho poslala a uz sa viac neozvala aj ked som jej uz napisla asi 3 krat

vladi24
1. jún 2012

Pridávam nespoľahlivú kupujúcu (neregistrovanú) peta.ondrasinova@zoznam.sk-PETRA ONDRAŠINOVÁ,zajedná si tovar,vypýta si číslo účtu,samozrejme tovar podľa dohody neuhradila a na moje správy vôbec nereaguje.Číslo účtu som jej posielala 14.5,dnes je 1.6,takže NEODPORÚČAM!

martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shaula21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuhana2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monca571
2. jún 2012

pozor na neregistrovanu erzberg@azet.sk-Chrenekova Alena zabiedovo Trstena 😠 ,chcela poslat vestu dobierkou,dobierku mi vratila,a ked som sa opytala ze co to znamena citujem-postarka mi ju nechcela dat,lebo tam bola nezrozumitelna cena,neskor to bolo ze ona nebola doma to mama a svagrina atd rozpravocky popisala,nerozumiem ako postarka neda dobierku vsak na seku je suma cislicou aj slovom,to musia mat nejaku slepu postarku... 🙄 😝

vladi24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuhana2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanka02
2. jún 2012

NEODPORUCAM tatiana20, kupila som si od nej cyklosedacku, ktore mala pokazeny drziak, co v komunikacii neuviedla, ja som jej pred kupou zaplatila peniaze na ucet, ona pri reklamacii chcela aby som jej poslala dobierku a to reagovala iba po tom co som dala do kopie administratora. Nechcela mi poslat na ucet peniaze, ako to bolo ked som ja vec kupovala, tak v obave, ze to neprevezme som si dala sedacku opravit, no ani tie naklady mi nepreplatila.

shaula21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monca571
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaciatko1909
3. jún 2012

chcem upozornit na podvodnicku LENKA990 uz pred rokom som podala tresne oznamenie davam to aj na sud kupila som od nej kocik a anii kocik ani peniaze nemama navyse krivo vypovedala na policii ze kocik poslala doklad zaaaaahadne nema davajte si pozor

danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stefit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stacinka
5. jún 2012

Ja a dalsia mamicka mame zlu skusenost s predavajucou milacikovci. Objedna si, peniaze nezasle a ked sme sa jej spytali, ze kedy ich posle, tak sa osocila, ze co si vymyslame, ona ich predsa poslal. Ja som jej napisala aj svoju mailovu adresu aby mi poslala potvrdenie a nic.... dala mi negatko, ze som neseriozna lebo mi vraj peniaze poslala a ja jej tovar nie... tej druhej dala zas negatko, ze jej peniaze zaslala sekom, hoci nemala adresu predavajucej. Je to trapne a cudne, kedze ma aj dobre hodnotenia. Pozor na nu.

zani2877
5. jún 2012

Pridávam neregistrovanú: Lucia Čanji, Lomnická 4, Nitra - no načo objednáva keď neprevezme 😠 😠 😠 😠 😠 😠

stacinka
5. jún 2012

@vefi89 Jejda, velmi sa ospravedlnujem, ano ten nick je MILACIKOVCI. Ospravedlnujem sa mamicke mojmacik:(

stefit
5. jún 2012

konecne sa mi potvrdilo spravanie uzivatelky MILACIKOVCI, tolko ma vytacala, motala a zavadzala, vedela som od zaciatku, ze je podozriva...Uz s nou nechcem NIKDY prist do kontaktu...Vdaka, ze ste ju stopli 😠

zuzanka.j
5. jún 2012

MILACIKOVCI - surovo klame a ohovara. pisala, ze poslala peniaze, riesila to aj v statuse aj v odpovedi na moje neg.hodnotenie. ziadne peniaze nedorazili a po vyzve, nech mi zasle doklad o zaplateni,inak ju nahlasim adminovi povedala ze, si mam robit co chcem a vobec ju nezaujimam...

stanislavao
6. jún 2012

lupinka02111 • Holíč, okres Skalica
neodporucam od nej kupovat. tricko bolo priserne a nevratila mi stale peniaze.

pajinka23
6. jún 2012

neodporucam:predavajucu s nickom:taminkamaminka(oklamala,ma o stave slapiek,zamerne zatajila ich poskodenie aj ked som sa presne nato pitala v konverzacii,odmietla mi vratit plnu sumu aj s postou,sprava sa drzo a povrchne:vraj si mam na slapky kupit lepidlo!u a este sa vyhraza ona mne policiou?U mna zakaz!!!

janka256
6. jún 2012

neodporucam predavajucu luccinka18 dohodli sme sa na vymene po dlhom rozhodovani sa stale pisala ze si nie je ista ci chce tak som jej napisala ze ked nechce nech to necha tak potom zasa napisala ze chce vymenu ale zas potrebovala podrobne foto topanok to som jej poslala napriek tomu sa rozhodla ze ok teda vymenime si tovar ked som jej svoj poslala tak ona ze okamzite mi posiela tiez coho som sa nedockala az po tyzdni sa mi vratil spet moj tovar bez znamky vysvetlenia alebo ospravedlnenia tak ze s nou som skoncila... 😒 😝