Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

2bibi3
18. mar 2013

lucia zigová,neregistrovaná,chcela tovar na dobierku,aj keď som ju upozornila na cenu,tvrdila,že jej vyššia cena nevadí,tovar som posielala na inú adresu pre pani máriu suchánkovú,neprebrali ho a do mesiaca ho mám späť,neseriózne jednanie,na moje ďalšie správy nereagovala!!!

adahk
18. mar 2013

@nextacka, pozor podvodníčka okradla ma o značnú sumu!!!!!!!! 😠

lucie650
18. mar 2013

Dobrý den objednavala jsem si u prodávající Renáty pod přezdívkou NEBE bundu,má ji už 14 dní zaplacenou a bunda nikde. 😢 paní nereaguje na zprávy 😕 na nic.Ještě se mi to nikdy nestalo...nevím co teĎ asi jsem o bundu přišla.. 😒

stanislavao
19. mar 2013

neodporucam.
kleopatra89@azet.sk - milada (neregistrovaná/ý)

mykeila
19. mar 2013

Iveta Zuzelková, Októbrová 682/61,95801 Partizánske ma viacero nickov tak pozor na jej adresu.

adahk
19. mar 2013

ahoj, mením ohodnotenie @nextacka na nespoľahlivú, pani poslala balíček až keď som ju začala riešiť cez fóra, tak isto tovar nezodpovedá popisu.

svirky
19. mar 2013

@tweetinka.co ahoj,cistou nahodou si citam tvoj odkaz...ja som mala tiez taky isty problem este v novembri,tahalo sa to asi 2mesiace...skratka za balik je zodpovedna predavajuca...tiez som si kupila tovar v hodnote necelych 30,-e a z nicoho nic sa stratil a posta po podani reklamacii sa velmi rychlo k tomu postavila odskodnenim nejakej sumy ,tiez to bola asi suma 12,-e...takze zvysok by ti mala vyplatil predavajuca...ja som sa tiez velmi dlho natahovala s predavajucou,ze ona ma aspon peniaze a ja nemam nic...takze po dlhom natahovani som mala peniaze spat...nenechaj sa odbit...keby som nemala svagrinu pravnicku,tak by som to asi nechala tak,ale nenechala som...pa

1gaga
19. mar 2013

darinkamandarinka zavádza a je nespolahlivá. Som kupujúca, u pani som si objednala kresielko, peniaze poslala na účet ktorý zadala a teraz sa vyhovára, že to nie je jej číslo účtu. Nezabudla si pripísať na stránku o neserióznosti mamimy ktorá si pýta č.ú. a peniaze nepošle. Nemáme ani peniaze ani kresielko. Ale ponechala som si celú našu komunikáciu.

1gaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tweetinka.co
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svirky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tweetinka.co
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucie650
19. mar 2013

@lucie650 paní se dneska KONEČNĚ ozvala prý jela nečekaně na hory a některým odeslala zprávu,ale pak prý neměla signál..balíček pošle,tak snad bude vše ok....tak klidně u paní nakupujte 🙂

lucie650
19. mar 2013

@lucie650 jedná se o pani s jménem NEBE včera jsem o ni psala

adrolka
19. mar 2013

isabellasophia18 kupujúca
určuje si sama sumu, hneď už aj s poštovným
na moju reakciu, že nie jedná primitívnym štýlom: OK TAK SI ICH NECHAJTE...VY STE TEDA OCHODNICKA..NO STYM DALEKO NEPOCHODITE MILA MOJA
registrovaná od febr.2013 a žiadne hodnotenia

stefanyj
20. mar 2013

Neodporúčam: janka1802@gmail.com, Jana Vrabčeková, Levárska 780, 90061 Gajary - dotyčná neprebrala dobierku!!!

bea1907
20. mar 2013

pozor na @modrinka13 na botasky som cakala 2 mesiace na peniaze uz tyzden poprosila som aby mi posala vypis neodpisala peniaze nemam vratene ani botasky

ankan
20. mar 2013

susy29, objedná tovar, vypýta číslo účtu a nakoniec napíše, že si kúpila inde. Potom nepíše klamlivé info do hodnotenia!!!

bea1907
21. mar 2013

takze modrinka13 my vratila polovicu penazi po tyzdni prehovarania ked mi ich vrati vsetky zrusim nanu zle hodnotenia

bea1907
21. mar 2013

@modrinka13 mi po tyzdni vratila vsetky peniaze rusim zle hodnotenie aj ked nechapem naco take halo okolo toho a vyhovarania 😝

benji3
21. mar 2013

@1gaga Ahoj!Zaujalo ma to,čo píšeš,tiež som si v týchto dňoch objednala jedno kresielko,poslala som peniaze a kresielko nikde ☹ ...nebolo náhodou biele prútené?

1gaga
22. mar 2013

@benji3 nie nebolo, bolo to hrajúce a vybrujúce kresielko pre môjho syna. ☹ najhoršie je to, že teraz aj poctivej predávajúcej nie som ochotná po tomto sklamaní posielať peniaze na účet. Už sa bojím. predsa len som na materskej a penazí nemám nazvyš.

alecia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benji3
22. mar 2013

1gaga ja som tiež na materskej,nemáme ani halier nazvýš,teraz sme kupovali dom a tak som sa tešila,že v ňom budem mať aspoň jednu novú vecičku pre dcérku v izbičke.Najhoršie je na tom,že mne milá pani tvrdí,že mi ho poslala,peniaze od nás má na účte a ja kreslo nemám ☹ ...neviem,čo mám robiť,takto krásne ma ešte neobabrali a už objednávam dobrých 5-6 rokov.To som nečakala ani vo sne.Aj s manželom som sa kvloi tomu pohádala,je na mňa strašne naštvaný ☹.Neviem,čím som si to zaslúžila ☹.Celé tie roky,čo som na roznych bazároch registrovaná som poctivá,že niekto má i taktočisté svedomie a vie kľudne spať?!Ja už nespím normálne 3-4 noci,keď na to pomyslím,už sa mi trasú ruky,nohy,no čo mám robiť,keď pre mňa 23 € sú veľké peniaze,toľko som manžela prosíkala,aby mi ich preposlal,tak som sa naňho tešila,mohli sme ich využiť na práce okolo domu,kúpiť aspoň semienka,stromčeky do záhradky alebo hocičo pre deti...som veľmi-veľmi smutná ☹.

benji3
22. mar 2013

@alecia tak túto pani chvalabohu nepoznám,admini píšu,že si máme stále preveriť s kým obchodujeme,ale ako je to aj v tvojom prípade,ty si obchodovala zo začiatku s veľmi milou pani,ktorá mala veľa pozitývnych hodnotení ☹ .Už mám pocit,že veľa podvodníkov si nazbiera zo začiatku pozitívne hodontenia a potom "Hurá,ide sa na podvádzanie"!!!Myslím,že i keď vypisujem adminom a hore-dole,pomocť si musím sama ! A najväčšia sranda na tom je,že tieto milé podvodníčky sa skor či neskor začnú vyhrážať a zastrašovať,ako v mojom prípade,že mi to pani "zráta" a že ma dá na čiernu listinu ☹ . Pýtam sa len,prečo,začo?Nenechám sa zastrašovať,napísala som adminovi,čakám na odpoveď,ale potom to budem riešiť ináč!!!

benji3
22. mar 2013

@mykeila Až sa mi žalúdok dvíha z toho,čoho sú mamy podobné nám schopné!!!Veď keď okradnú nás,okradnú tým naše deti ☹

benji3
22. mar 2013

Ahojte mamičky...tak ja až takú smolu nemám,balík mi dnes konečne po týchto pár nekľudných dní dorazil 🙂.Konečne som sa ukľudnila,ale bola to pre mňa obbrovská skúsenosť,po ktorej budem už určite opatrnejšia.Nechápem však,prečo mamičky nenapíšu pravdu,napr. že nemajú čas,že sa s balíčkom omeškajú pár dní,veď to sa dá pochopiť,aj u mňa sa to stáva,bola by som kľudnejšia,keby som vedela,že balík mešká,ale príde...ten moj je konečne doma 🙂

shilou
22. mar 2013

rebeka.2010 mamicke som poslala na dobierku,sice ju prevzala no potom zacala ze ine som jej poslala ako chcela a podobne,neodporucammmmmmmmmm........je na mk neregistrovana.......pozor na nu.......a este sa aj vyhraza s policiou pritom ja som ju neoklamala ani nic........kuk na clanok na mk som pridala rozhovor

mia20
22. mar 2013

Dievčence neposielajte tejto neregistrovanej
Rebeka.2010@azet.sk - lenka tomasova nie som sama čo mám s ňou problémy.... ☹ ☹ ☹

bartokami
22. mar 2013

@benji3 presne