Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

slavomir_slavik
14. mar 2012

zuzanatrnkus@yahoo.com - zuzana trnkus (neregistrovaná)
vypýtala si telefón že zavolá a po týždni ani ťuk 🤐

timea4
14. mar 2012

pridávam predavajúcu adelusus,klame v akom stave je tovar,kúpila som si od nej 2 topánky,jedny nenosené,druhé jeden krát obuté a prišli v zlom stave,popraskaná podrážka,a ešte vulgárne správanie 🤐 🤐 😢 😠 😠

bibi16
14. mar 2012

Neprebera dobierky!!!!!!!!!!!!!!!!!!pod nickom:Adamovaeva
A jej adresa: ADAMOVA EVA MALCICE 165 OKR MICHALOVCE 07206

bibi16
14. mar 2012

@adulik75 ja mam tiez jednu ADAMOVA EVA MALCICE 165 okr. MICHALOVCE 07206. Nebude to ta ista????

adulik75
14. mar 2012

bohužial mam ešte jednu..vlastne dve .// s.jencikova@gmail.com - silvia jencikova (neregistrovaná...//....a jej matka .// anna krulova jenkovce 40 07252 jenkovce okr. sobrance/// prosila o poslanie na dobierku aj ked som jej napisala ,že mam zle skusenosti ...dala si to poslat na mamu a najskor ,že ruči za brebratie,a ked mi prišla dobierka spät tak mi napisala ,vraj neruči za ineho....hm naletela som...a viete čo mi napisala potom po vrateni zasielky?Napisala mi CITUJEM... moja mama sa sklamala sa v bluzke ktora jej prisla skor ako ta vaša...prisla v dezolatnom stave nebudeme vyhadzovat peniaze do vzduchu uz mama ma obavy vobec nieco hladat nikdy viac! je mi to luto....tak toto mi odpisala ....no ja nemožem zato že sa sklamali...podla nej ja možem vyhadzovat peniaze len tak na dobierky....

monikabr
14. mar 2012

neodpurucam kuliskovalucia62 a ma aj druhy nick mamicka66 , je to klamarka zaslala som tovar a neposlala mi peniaze, tvrdila ze ano potom ze je v nemocnici, nasledne na to dalsia loz ze omylom poslala dakej pani a ta mi ich preposle. a ceresnicka na torte bola ked mi napisala ze poslala cez postu sekom a ztiahli jej to z uctu a uz ich urcite musim mat.

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludmila78
14. mar 2012

@janepro Pridávam upozornenie na brajen222@azet.sk , taktiež na meno ingrid horvathova hrnčiarska ves 210, 980 13 hrnčiarska ves . Bohužiaľ sme jej tovar poslali omylom nie na dobierku, ale aby poslala smiešnu sumu (4,40) na účet už keď bol balíček poslaný. Na našu škodu neseriózna kupujúca.
Naša chyba, ale UPOZORŇUJEME!!!

majulienka27
14. mar 2012

ja mám zlú skúsenosť s erika21286, predala mi balík oblečenia za 10 eur, veci v ňom boli strašné, možno až jedna nositeľná vec, inak samé handry, staré, fľakaté, silónové, no hrôza !!!!!!!!!!! Volila som decku kúpiť síce jedno ale kvalitné tričko, nedá sa veriť hocikomu, keby sama nebola na materskej tak nepoviem, no človek si chce aspoň trošku lacnejšie pozháňať vecičky pre detičky a nájdu sa aj také svine, čo je smutné a ani nereagovala a hraje mŕtveho chrobáka

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majulienka27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korenbaba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majulienka27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janepro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marta742
15. mar 2012

aj ja pridavam pani neregiatrovana viera budikova-nevadi mi ani tak to ,ze mi blokovala inzerat skoro dva tyzdne ,ale to,ze mi napisala, ze peniaze uz po niekolkych vyhovorkach poslala-ale peniaze samozrejme nikde 😒 tak asi si myslela,ze adidasky jej poslem skor,nez uvidim peniaze na ucte 😠 ..ja som nastastie neposlala 😝 len chcem upozornit ostatne maminky,posielajte,az ked zaplati 😉

mbori
15. mar 2012

Renáta vilhanová, Korytárky č.248, 96204 pošta Kriváň, jurcakovarenata@centrum.sk
Poslala som jej balík na dobierku, no neprevzala :(

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mbori
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dasababincova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minkado
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreah25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minkado
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poleva
17. mar 2012

neodporúčam
marcelpetriksk@gmail.com - Šárka Petríková (neregistrovaná/ý) - chcela odomna kúpiť 2 jarné fusaky,potom už len jeden,ešte som sa ponúkla že JA zaplatím poštovné...poslala mi aj adresu a pýtala číslo účtu - no viac nereagovala

stanislavao
18. mar 2012

kuriatko2309@azet.sk - Simona Tomkova (neregistrovaná/ý)

najskor ma zaujem, potom chce dobierku a potom sa vobec uz neozve. ani "muu", ani "buu"

mata128
18. mar 2012

Martina Kobidova, Partizanske.email sarka889@azet.sk.necha si odlozit tovar,potom pise ze nestihla banku,nakoniec ani obraz ani zvuk.urcite neodporucam

rora
18. mar 2012

lucca19@azet.sk /neregistrovana, ma zaujem, vypyta si c.uctu a viac sa neozve 🙄 🙄