Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

famonis
14. dec 2011

Mrzi ma ale pani /muffinkatam/ si umna chcela kupit sveter pre muza..hned 1 den si vypytala cislo uctu a potom to zacalo..mam pockat,nech to rezervujem a potom ma nechala 10 dni cakat a nakoniec mi napisala ze jej prisiel velky ucet za plyn a ze tak nekupi ten sveter!!!nemyslim si ze 9 eur je peniaz co by ich do chudoby priviedol ked su obidvaja zarabajuci:(mrzi ma to ale toto sa nerobi..

merikac
14. dec 2011

mava@centrum.sk - martina- neregistrovana,,,,,,,rezervovala kocik, dala mi aj tel cislo, ze istotne ho vezme, mala som cestu do Bratislavy, dohodli sme sa,ze jej ho doveziem, nereagovala na sms,,,tak som jej volala, telefon nezodvihla,,,,tak som si kocik z Bratislavy odniesla naspat, ked som jej pisala preco, vraj nemala ani sms a ani zmeskany hovor 😕 ...ako som si tu vsimla, nie som prva, tak baby, pozor na nu!!

katka3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliskalorinczova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkaadamko
14. dec 2011

pridavam tu pani s nickom ROBERTA245 ... komunikuje velmi divne, natahuje a nezaplati, po vyzve, ze peniaze po 4 dnoch nemam, som dostala odpoved "okk" ☹

danu
15. dec 2011
laloona
15. dec 2011

Nerada,ale musím přidat paní marta.bajerova@centrum.cz , zamluví si věc, vyprosí si dobírku s tím,že zaplatí předem alespoň poštovné na účet,ale kde nic tu nic. Nespolehlivá a hrající na city 😠

janus32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
famonis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
16. dec 2011

mamička objednala hračku už ju má doma 5.12.povedala že pošle peniaze a ani peniaze ani hračka,a dnes napísala,že zajtra nevie či muž stihne zaplatiť...to čo znamená mamičkin nick klaudika1818 a jej adresa: Klaudia Tóthová Jána Palárika 399/14 92701 Šaľa...neodporúčam!!!!

anazuz19
16. dec 2011

pripájam mamičku, ktorá si neprevzala dobierku... na výzvu, či balíček dorazil, neodpovedala.... až na ďalšie vyzvanie, vraj balíček neprišiel...
na slušné vyzvanie, keď sa mi balíček vrátil aj s doplatkom, že by bolo fér zaplatiť mi škodu na poštovnom, tak isto neodpovedala...
takže prosím pozor na
cicuska-545@azet.sk - jaroslava smidova (neregistrovaná/ý)

famonis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monlu
16. dec 2011

Nerada, ale nakolko mi uz dosla trpezlivost pridavam aj ja nespolahlivu nakupujucu: JABLCKO741@azet.sk - BARBARA KRAJCIROVA - neregistrovana.. pani si u mna objednala pred mesiacom a pol gumaciky a svetrik v celkovej hodnote 8,5 Eur - k nakupu si vypytala darcek - nejake dalsie oblecenie pre dcerku alebo zlavu - dohodli sme sa na darceku, slubila ze posle peniaze.. ked nechodili, ozvala som sa jej, napisala, ze boli na dovolenke a posle hned, peniazky opat nechodili -po mojej urgencii napisala, ze aktualne mala velke vydavky a posle 14. decembra, ci jej tovar podrzim.. kedze som ho drzala uz mesiac, tak som na jej prosbu pristala.. opat sa ozvala, ze posle peniazky ale uz kupi iba gumaciky, pretoze mala ma uz vela oblecenia.. no a dnes je 16.12. a peniaze samozrejme na ucte nemam.. je to z jej strany max. nekorektne.. :(

elenamarek
18. dec 2011

pridavam,nespolahlivu nakupujucu Janinka 45 objednala si dobierku pred odoslanim som sa pitala ci mozem poslat ona ze ano a den potom mi napisala ze si dobierku mozem nechat.A este jedna maminka co si nevizdvihla dobierku pred mesiacom LUCKA 8791 ☹

pejta
19. dec 2011

Chtěla bych zmínit jednu paní,která je neregistrovaná
LudmilaDrinova@seznam.cz
Jméno:Ludmila Sýkorová
paní odpoví na inzeráty,že má vážný zájem,pak nereaguuje a když,tak že peníze hnedkon pošle a stále nic..
stačí napsat:už to nechci... a tím to pro mě končí,ale at si dělá srandičky z někoho jinýho! 😠

lulu4
19. dec 2011

Pridávam ďalšiu nespoľahlivú kupujúcu neregistrovanu: kubanocka18@azet.sk - meno Iveta Rosenbergova... vecicku o ktoru mala zaujem som jej drzala dost dlho a ze 15.12. isto budem mat peniaze na ucte ale zial ani 16. ani 18.12. nereaguje na moje urgencie, ze co sa deje.. Zbytočné zdržanie z mojej strany, vec mohla byť dávno predaná...

slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkinmilacik
20. dec 2011

ahojte moja skúsenosť s "nakupujúcou" eva.simonova@centrum.sk - Eva Šimonová (neregistrovaná/ý) - tak táto pani zavádza prejavila záujem potom nepísala už potom znovu napísala že ona na mna zabudla tak som jej uz udaje k platbe poslala a zase sa neozvala a samo ze peniaze nikde 🙂

localoca
20. dec 2011

No mrzi ma to ale musim pridat jednu maminku,rezervovala si u mna suravu s postovnym za 16 euro 6.12.2011.s tym ze o tyzden posle peniazky,no uz ja 20.12.2011 ani nekomunikuje,ani platba,mala doteraz len dobre hodnotka,tak neviem co sa stalo ☹ @kravcukova

vilkinka
21. dec 2011

Cchcem len upozorniť na nezodpovednú predávajúcu CHALOSI,ktorá mi poslala tovar(aj špinavý)po 20 dňoch.Peniaze dostala na účet na druhý deň po prvej našej komunikácii.Týždeň som čakala,potom sa mi ozvala,že bola chorá,tak či tie veci ešte chcem.Ja som napísala,že áno a zase dlho nič.Tak po týždni som jej písala,čo sa deje a nič,žiadna odpoveď.Počkala som ešte dva dni a potom som napísala,že nech mi pošle naspäť peniaze.A zrazu po 4 dňoch došiel balík a keď som jej písala opäť,že už oňho nemám záujem,lebo som naňho čakala 3 týždne,tak sa mi samozrejme vôbec neozvala.

martina21fly
21. dec 2011

mam dalsiu taku ...zožrala mi polku nervov,spindira jedna a klamarka...natalenka01,neodporucam!!!!!!!!!!!!

petka181
21. dec 2011

pridávam tifani173 - Lenka Grajcarová. V jej inzeráte nebolo ani slovka pravdy. Z úplne novej súpravy s vysačkou bola používaná, z Pumy bola nejaká Čína... a tiež zmenila cenu dobierky... Nikomu neodporúčam 😠

famonis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
famonis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvetulka
22. dec 2011

nikoletta22@post.sk, ukazalo mi ju ako neregistrovanu. meno olivia balážová, hradistska molva - malcice. je to podvodníčka a klamarka a este aj ciganka, nic jej neposielajte prosim vas. klame, az sa prasi

kravcukova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz