Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mirka907
16. nov 2011

hyenka01@azet.sk - MARTA KARTOUSOVA / neregistrovana... peniaze za veci vraj poslala 9.11...dodnes neprisli.... ked som sa opytala co sa stalo, odpoved bola ze platba nepresla a nema cas to riesit kedze odchadzaju do nemocnice...Ohladom penazi som sa informovala 14.11 kedy o ich vrateni nepisala nic..

gabka2809
16. nov 2011

Baby, na túto si dávajte veeeľký pozor tanikk123456789 😠 😠 😠 😠

piacere
17. nov 2011

neodporúčam katika69

svetkaadamko
17. nov 2011

pridavam na ciernu listinu @marinko1988 - dobierku som jej poslala 25.10., vraj jej prisla, ale neprebrala ju este, od 2.11. sa neozyva, nemam ani peniaze, ani balik naspat, je to klamarka 😠

marthuska
17. nov 2011

159flower159, vraj poslala peniaze, v skutocnosti nic uz od 20.10, esteze som tovar neposlala (co sem tam zvyknem robit). tak neviem, co si mam o tom mysliet.

janus32
18. nov 2011

pridavam na ciernu listinu maminku pod nickom.janettkababettka-3tyzdne som jej rezervovala nieco z mojho bazariku a potom sa hra na mrtveho chrobaka.Taketo maminky zboznujem!!!

slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janus32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emogeon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkaadamko
18. nov 2011

@slniecnica tak dnes mi od nej prisli peniaze 😖 ALE aj napriek tomu ju neodporucam, lebo sa to tahalo presne 24 dni co podla mna NIE JE normalne .... napisem len, ze je to Maria Gazdikova, Zavadka nad Hronom

pajinka23
19. nov 2011

pridavam 1ewelin1@azet.sk - 1ewelin1 (neregistrovaná/ý)
POZOR nanu,popol roku mi poslala naspet retiasku,dobirkou!!!!!!ktoru som ja sprosta prebrala...

pajinka23
19. nov 2011

a este pridavam jej adresu
eva pastorkova komenskeho 38, 94201 surany
pani si ponosila moju striebornu retiasku pol roka,poskriabala,a okradla o peniaze

andyb25
21. nov 2011

Ahojte ja pridávam nespolahlivú mamičku" monikakac@azet.sk " - neregistrovaná, po dlhšej komunikácii si vypýtala č.ú. a po ďalších štyroch dňoch sa ozvala, že manžel povedal že cena je vysoká....tak nechce.....aj tvrdila, že nešiel net ale na nete bola.....

mata262
21. nov 2011

adamcova774@gmail.com neseriozna kupujuca ☹

benkovamartina
21. nov 2011

dyjana1@centrum.sk

benkovamartina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
22. nov 2011

anjelik1871@azet.sk - Diana (neregistrovaná/ý) -
Diana Kollárová , Ihráč 132, 967 01 Kremnica
rezervuje si tovar, vypisuje ze posiela uhradu, posle adresu a koniec

tadotami
22. nov 2011

v ziadnom pripade neodporucam predavajucu alexamarco.prejavila som zaujem o bundu kde bolo v popise ze je pokazeny zips.vyplatila som ju riadne a okamzite,bunda a komunikacia ziadna,po tyzdni mi pride sprava ze zips je opraveny a chce doplatit dalsie 2 eura.odmietla som nakolko to bola podla mna len spekulacia a dnes bunda prisla s katastrofalne zasitou pazuchou a dierou.tovar nezodpoveda vobec popisu a po negativnom hodnoteni asom od nej ako na oplatku dostala aj ja za to ze som platbu okamzite uhradila.neodporucam baby radsej si nakupujte u niekoho korektnejsieho.

nelinka0401
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aspinka
22. nov 2011

taktiez pripajam neregistrovanu maminku timka5506@azet.sk alias Alena Smerekova prejavila zaujem o nohavice poslala som jej udaje k platbe ona mne adresu a potom som len cakala cakala kontrolovala ucet a nikdy nic neprislo ☹ este som jej pisala spravu ci si to rozmyslela alebo sa nieco stalo ale ziadna odozva ani obraz ani zvuk a ja mam nohavice zabalene s jej adresou doteraz 😠

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benkovamartina
22. nov 2011

Lenka Hollá, Štiavnička 304, 03401 Ružomberok , rezervovala si dve veci, poslala adresu, čakám na peniažky - kontrolujem účet a odvtedy sa neozýva,

tamichloe
22. nov 2011

neodporučam karin1 ☹ 😠 😢 ako kupujucu...

kaya80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatian1112
23. nov 2011

neosporúčam "mirasabolka" alebo "konferentka" (písala z 2 nickov). Pred mesiacom som jej poslala peniaze, ktoré jej prišli ale tovar nikde. Na správy neodpovedá :(

irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz