Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

anka_nr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierush
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierush
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anitka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anitka123
25. apr 2013

Nespoľahlivá kupujúca "alexandra012" - vystupuje tu pod rôznymi nickmi, vlastným menom Radka Kurova, Myslina171, okres Humenne 06601, dala si poslať na dobierku, klamala že dobierku prevzala, ale dnes sa mi vrátila neprevzatá, túto kupujúcu neodporúčam

lussymusi
26. apr 2013

Rezervovala som na dva dni mamičke lehátko.Jej švagor ho mal vyzdvihnúť, pričom vedel moju adresu aj kontakt. Nikto sa ale neozval a ani nikto neprišiel. S malou sme čakali 2 hodiny do večera pred panelákom a nikto nič. Napísala som jej ,že okrem nej mám iné záujemkyne a že sa hnevám, lebo nikto lehátko neprevzal a že mi niekto mohol dať aspoň vedieť že nikto nepríde.

Odpísala mi: Ahoj, vies co ja som nad tym rozmyslala. Kupujem velmi malo cez bazar, ale ked kupujem, tak sa snazim vzdy vsetko riesit v priatelskej a prijemnej atmosfere a hlavne aby vsetko prebehlo fer. Je to dolezite pre mna a hlavne musim mat pozitivny vztah k nadobudnutej veci, do ktorej si raz polozim svoje babätko. Zo strohosti tvojich sprav TO pozitivne necitim, co aj ciastocne chapem, ale dufam ze chapes aj ty, ze si nemozem kupit od teba nieco, co mi predas s hnevom. Bude lepsie ak to teda das tej druhej mamicke. Vdaka za pochopenie.

Mamičku týmto pádom neodporúčam!!!!

beatkab25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussymusi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussymusi
26. apr 2013

aj som zabudla napísať o koho ide.....yossaria - neodporúčam!!!

eurecka
27. apr 2013

simona.vrbova.15@gmail.com neregistrovaná. Najskôr záujem o tovar a pak úplne hlucho. :(

actimela
28. apr 2013

LenkaSchonova@azet.sk - Lenka Ščipáková(neregistrovaná/ý) -zavadza uz vyse mesiaca,ze si zoberie tovar,chce ho rezervovat a potom sa neozyva 😠

zuzkahraskovie
29. apr 2013

NEODPORUCAM som velmi sklamana s tejto pani zuzana.nagyova7@gmail.com ,zavadzala ma od 25.4. ze zoberie kocik a koli nej som zrusila dve záujemkyne . 😠 😠 😠

nataly3211
29. apr 2013

andrea1908-nespolahliva,mala zaujem o tovar,napisala,ze uz poslala peniaze,tak som jej ho na druhy den poslala,aj ked som este sice nemala peniaze na ucte,ale sak niekedy to vie dlhsie trvat.Ale uz cakam tyzden a stale nic.Este mi napisala,ze ona neokrada mamicky!!Tak nemam ani peniaze ani tovar.Bola sice trocha aj moja chyba,ze som ho poslala skor,mala som pockat pokial mi nabehnu,ale zatial sa mi nic take nestalo,no ale doplatila som na to.Tu je jej cela adresa-Beata Kozarova,Rastislavice 19,94108

nataly3211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terrav
30. apr 2013

bohužel musím na seznam připsat další nick a to @caprice2011 - ona uživatelka si u mě objednala nějaké zboží na zakázku a když bylo více jak polovina zhotoveno, tak vše odřekla a začala mě urážet a nadávat jen proto, že stále nesdílím stejný názor jako ona a slepě nepřikyvuji jak si ona přeje, takže pokud možno neberte od této uživatelky žádné objednávky na výrou, leda až budete mít od ní peníze na účtu, já dala spostu času a peněz za shánění materiálu na výrobu a jediné co mi zbylo je úsměv od ucha k uchu, protože takovým lidem, kteří na přemýšlení neobětují dostatečné množství času nejde jinak, než se smát 😀

terrav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataly3211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarmillka
1. máj 2013

Neodporúčam predávajúcu s nickom @peterva .. Na pohlad mila mamina, ale hrozne klame, zavadza.. Balík s vecami som nedostala ani po viac ako mesiaci hoci ho údajne posielala už dva krát..raz sa jej vraj vrátil..Kopiu podacieho lístka ktorú som si vypytala, som nedostala. Po informácii, že mi zasiela peniaze naspat som čakala..a zase nič..peniaze nedošli..až po upozornení, že čakam do večera a píšem adminovi, som ich zazrakom mala velmi rychlo naspat na účte... Maminky dajte si na nu pozor, aj na jej výhovorky!!!!

butterfly22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eurecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarhal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarhal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarhal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarhal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zajaciq
2. máj 2013

dobry den, prvykrat v zivote som si dovolila napisat negativne ohodnotenie, vysvetlenie je v ohodnoteni . nick sue123
S takou drzostou som sa este nestretla, som velmi trpezlivy clovek, mamicky co u mna nakupili, alebo som u nich kupila ja vedia, ze negatko nedam, lebo je to pre mna strata casu, ide sa dalej, nevadi... ale ked sa vam niekto vysmeje do ksichtu, lebo zaplatil malo a nie je ochotny doplatit aj ked cena uz bola vopred zjednana...neviem no, pocitila som potrebu, aby o tom vedeli aj ine/i predavajuce/i. Skoda takejto skusenosti, mam rada bazar na MK !