Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

theterrrezka
10. sep 2013

Mamicka @ momca sa ozvala,ze cizmy prisli este len dnes(poslane 4.9) a ze na 100% mi vrati peniaze tak som zvedava

theterrrezka
10. sep 2013

😀 no pre zaujimavost vam odosielam cislo zasielky len tak ma napadlo,ze to pozrem ci sa v nej nemylim,ale nie je to klamarka o com svedci cislo zasielky ,ktore sa da overit ak sa vam chce tak si kliknite na slovensku postu sledovanie zasielky RP176834427SK ach jaj 😝

momca
10. sep 2013

neklamala som,naozaj som si to nevsimla,topanky sme dostali,jednu som odskusala a ked nesedela lebo ju mala nenatiahla tak som druhu ani nevytahovala zo skatule..nemam zaujem klamat,cca 10e nie je suma na zbohatnutie..dnes sa topanky vratili nazad a dnes somn ti aj sumu previedla na ucet..

eurecka
10. sep 2013

LYDIA HARVANOVA lydia.harvanova@zoznam.sk (neregist.) Záujem o tovar a následne 2 týždne hlucho a neodpísala ani na jednu z 3 správ. 😒

theterrrezka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tadotami
12. sep 2013

lucia conkova hajske 57 95133,mail lucifuk8@azet.sk-neprebrata dobierka.

dreamer4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
12. sep 2013

Hedviga Ivaniczova Nabrezna900/7/45 Kysucke nove mesto, neprebrata dobierka, napriek vyzve sms spravou, pisala z mailovej adresy deniska0904@azet.sk, nechapem takychto ludi co sa nudia ci ich bavi okradat ludi o postovne, minule som si dala tu namahu a presla som celu ciernu listinu a vypisala mena ludi co sa prejavili ako nespolahlivy je ich takmer 500

atiatko
12. sep 2013

@soni76 prosím Ťa a keď si spísala tých nespoľahlivých na bazárikovanie aj si to niekde pridávala ? Lebo na strane 127 je link na listinu nespoľahlivých nickov, ale tam ich nie je ani zďaleka 500, hoci ja pri každom obchodíku do nich nakuknem a kupujúcu si kuk práve v tom zozname, alebo prejdem očami príspevky v tejto téme, či tam neobjavím ten ktorý nick. Ďakujem za odpoveď. A.

benne
12. sep 2013

@atiatko použi google, napíš nick modrykonik a prípadne čierna listina a vyhodí ti to ľahko a rýchlo 😉

soni76
12. sep 2013

@atiatko ja som presla ciernu listinu tu na modrom koniku ale nicky som nepisala len mena a pripadne adresy kde boli uvedene nick si kazdy urobi kolko chce ale menit meno a adresu to uz je tazsie, spisala som si to do excelovej tabulky a ked niekto chce tovar na dobierku dam si tam vyhladat pomocou ctrl+f , ale urcite to nie je 100% vzdy sa najdu novy nespolahlivy ale aspon sa riziko minimalizuje

benne
12. sep 2013

@soni76 ak použiješ google, dáš to isté, meno priezvisko, alebo len ulicu a mesto a dopíšeš čierna listina, môže ti nájsť nie len z MK ale i iných podobných portálov 😉

soni76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pasteleria
13. sep 2013

pani @arrow je klamarka,palec hore, ktory ma pri svojom prispevku na strane 131, si dala sama z nicku akakas: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/
strany 1023-1025

veronika426
13. sep 2013

Pridávam aj ja - je tu pod nickom timiddl@centrum. sk - Timea Murániová, Levice. Neprebratá zásielka a žiadne odozvy na moje výzvy. V žiadnom prípade neodporúčam! 😠

jankohrasko
16. sep 2013

@bbbarunka banasf vratili peniazky?

bbbarunka
16. sep 2013

@jankohrasko Ano,ale az potom,co som im napisala,ze som v suvislosti s nimi kontaktovala soi-ku.trvalo im to asi 2 tyzdne.riesis s nimi nieco?

jankohrasko
16. sep 2013

@bbbarunka no dakujem, uz viem co ma caka, ano uz riesim.. V akej sume si mala?

bbbarunka
16. sep 2013

@jankohrasko Juj,tak drzim palce.btw,mne po case prestali odpisovat na Mk,tak som im pisala na eshopovy email.

jankohrasko
16. sep 2013

@bbbarunka neseriozne.. uz riesim s adminom, dakujem

bbbarunka
16. sep 2013

@jankohrasko ten mail je banasf@gmail.com. daj vediet, ako si dopadla.

jankohrasko
16. sep 2013

@bbbarunka hej, uz som nasla 😉 dakujem. admin napisal, ze mam cakat..

bbbarunka
16. sep 2013

@jankohrasko jj, podobne mi povedali na soi-ke. ze ak do dvoch tyzdnov od poziadania o vratenie penazi nebudes mat sumu na ucte, tak tam soi urobi kontrolu. ked ti peniaze nevratia ani potom, tak sa treba obratit na policiu. ja som u nich mala objednavku za cca 35 eur.

jankohrasko
16. sep 2013

@bbbarunka tak hlavne, ze Ti peniazky vratili.. Ako ja som to mala darcek pre malu na narodeniny, taka som nastvata..

bbbarunka
16. sep 2013

@jankohrasko to verim, urcite najdes nieco lepsie. drzim palce

lenka_sramkova
18. sep 2013

@suzik77 ja len doplním: Zuzana Cyprichová, Poronda 17, 91926 Zavar, tel.: 0902164598, I.P. adresa: 217.12.62.194, e-mail: 14cyro12@azet.sk Objedná, nepreberie, nezdvíha telefón, neodpovedá na mail a keď nakoniec zdvihne telefón tak povie že na 100% prevezme tovar, bla bla bla neprevezme.

batavia
18. sep 2013

mamicky pozor na tuto kupuucu

🙄 🙄 Lubica Mezeiova
Veterna 957
930 39 Zlaté Klasy 😢

neprebrata zasielka, nereaujena maily, zaialje neregstrovana, pmezei@azet.sk - Lubica Mezeiova (neregistrovaná/ý)