Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

viera77
18. mar 2012

pridavam predavajuceho pod nickom peter233, absolutne neferovy predavajuci.....zavadzajuci popis tovaru v otrasnej kvalite, ktory samozrejme spat neberie a vobec nema zaujem nejaku nespokojnu kupujucu dalej riesit....s takymto pristupom som sa tu ako kupujuca doteraz este nestretla! 😠 😠 😠

wilsonka
19. mar 2012

ZARA137- bez znamok nosenia- smrdia ako by ich nosil stary chlap, spinave od cokolady, a boh vie coho este.
bola drza. ja som urobila jedinu chybu - neodfotila som ale som si oprala - aj tak su na vyhodenie suce- este aj pracky su hrdzave. a vraj tyzden nosene:(((( neskutocne!!!!! a to ma kopu kladnych hodnoteni ale ten pristup...otras

janci27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viera77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darymorka
19. mar 2012

dalsia neregistrovana - pajic@azet.sk najskor si chce vec zarezervovat,potom chce cislo uctu,tak jej ho poslem, potom zas pise ze na dobierku a nakoniec napise,ze ,,dakujem za rezervovanie,ale uz nemam zaujem!

wilsonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
szighardt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
2205
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tosijo
21. mar 2012

pridavam nespolahlivu registrovanu uživatelku MAVALU. kupila som od nej detskú vestu, v popise bolo minimalne nosena, ked mi prišla bola dierava, špinava a flakata. skúšala som vyprat, nejde. vestu som u pani "reklamovala" a ona mi napísala, že mám predat dalej, alebo mam oprat a dat zaplatu.

mafia102
21. mar 2012

nespolahliva @adriana12323, objednala si u mna teplaky, chcela ich podrzat, tak som jej ich rezervovala od 3.3, na dobierku som poslat odmietla, stale slubuje, ze posiela peniaze, doteraz ich vsak nemam, a zrazu napise, ze uz nema zaujem!
Uz sa mi raz ozvala na tenisky, a takisto po par dnoch napisala, ze uz nema zaujem, tak sa nenechajte nahovorit u nej na dobierku:

adriana12323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
21. mar 2012

Simona Tomkova - neregistrovana - chcela botasky, ale uz sa neozvala, ani "muu", ani "buu". neodporucam.

zani2877
21. mar 2012

Pani s nickom @cabellera si objednala u mňa dupačky, dokonca som jej ich objednávala a dnes mi prišli naspäť 😒 - nespoľahlivá
A ďalšia pani @lenkatabacikova taktiež objednala dupačky a neprevzala balík. 😠 - nespoľahlivá.

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zani2877
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mafia102
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
012345
22. mar 2012

Tak dávajte si pozor na MARTINU SATINOVU, MELČICE-LIESKOVÉ, poslala som jej skôr šaty ako nabehla platba a už je to vyše týždňa čo mi šaty neuhradila a ani neraguje na maily. Dokonca na mimibazáre mali s ňou takýto problém 3 alebo 4 predávajúce. Je, mi zle z takýchto mamičiek.

katka_e
22. mar 2012

bohužiaľ,aj ja musím sem pridať jedno meno.Je to Magdaléna Konečná zo Zlatých Moraviec-magdula 13,pravdepodobne tu figuruje už pod iným nickom.Spoznali sme sa tu na modrom koníku,preberala odo mňa balíky oblečenia asi rok,získala si moju doveru a na tom som pohorela.Poslala som jej ďalší balík-vecičky si povyberala,ako vždy som pribalila aj veci na donosenie a nie málo a odvtedy ma ignoruje.Za dobrotu na žebrotu,moja naivita a chyba.Takže pozor na ńu.....Magda,nech malému poslúžia vecičky v hodnote 46 €,o ktoré si ochudobnila moje deti....

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka_e
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romanecka
23. mar 2012

Pridávam meno MARCELA HRUBOŇOVÁ z Nitry- neprebrala dobierku, sľúbila že určite preberie. A mala som tušáka, že je to klamárka... 😅

naty
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bv_alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tadotami
26. mar 2012

malvina horvathova,hrnciarska ves 150,poltar-neprebrata dobierka a dalsia co o koncatiny dosla a nekomunikuje.

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mery.maja
26. mar 2012

Pridavam aj ja.....neregistrovana Marta Stetkova -kamoska 781@azet.sk......uz viac ako 10 dní sa neozyva,chcela body pre deticky ,nereaguje ani na moje otazky..... 🙄

bv_alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz