Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

nikola0108
23. jan 2015

Maminy chcem upozorniť na pani lee_bella prejaví záujem o vec, vy to pozastavíte a pomaly týždeň a po info o platbe a posielaní sa už neozve. Keďže som tu nová čo sa týka bazáriku nepozrela som si včasne jej hodnotenia od predávajúcich. Pani dokonca si nechá poslať vec a potom tvrdí, že mamina je zlodejka, pretože ona nič nedostala. Pritom ani jedna z tých predávajúcich nemá negatívne hodnotenia. Som sklamaná... Hlavne, že pani má napísané som seriózna a to isté čakám od ostatných mamičiek... Nemám slov...

drahusienka
23. jan 2015

vancova tak na ludi si treba davat pozor ked sa ti niekto nezda narovinu mu to napis. presne preto akych ludi som stretla som si uz zrusila bazarik..cest vynimkam boli aj v pohode maminky s ktorymi sa obchodovalo skvele a spokojne boli obe strany ale tiez ma nebavilo natahovat sa s kupujucimi tyzdne o veci pre babo ci nejake hracky co sa s nimi moji drobci nehraju uz , dalsi zase nechceli platit postovne,nepreberali dobierky za co som nasledne platila 2x postovne ja potom ked som sa s niektorymi mamickami dohodla na osobnom odber neprisli nedvihali telefon.. vazne by sa mali ludia nad sebou zamysliet dospele zeny by mali byt zodpovedne za svoje spravanie. 😉

sebastianfann
23. jan 2015

Pridávam: neregistrovaná Monika Zárecká (Pusté Úľany), mail monniestraw@gmail.com, odmietla poštárke prevziať dobierku za 20 eur, ktorú si u mňa objednala, spôsobuje škodu na poštovnom.
To isté urobila v lete aj neregistrovaná Jana Brunclíková (Martin nad Žitavou), mail janusienocka2000@azet.sk, baví sa tým, že objednáva tovar na dobierku a potom sa v mailoch vysmieva, spôsobuje škodu na poštovnom.

mata128
24. jan 2015

Katarina Henyigova Cenkovce 161 okr.dun.streda 93039 - v ziadnom pripade neodporucam!!!zavadza,klame,rezervuje si tovar,vyhovara sa,nakoniec hra mrtveho chrobaka....na facebooku vystupuje pod nickom Dominik sebastian katica

nitta666
24. jan 2015

ASKIMBIBI je nick pani ktora si objednala u man nadobierku dva krat a dva krat neprebrala balik a po informacii ze balik je na poste sa uz neozvala. prvy krat tvrdila ze balik tam nie je a druhy krat sa prestala ozyvat.tak pozor na nu!.... Andrea Tarackeziova, Kapicova 13, Bratislava 85101 je jej adresa

odraskova
26. jan 2015

Neodporucam
bibiana25@windowslive.com - Bibiana Cani (neregistrovaná)
neuhradila objednany tovar a ani sa neozvala na vyzvu.

katkak31
26. jan 2015

kinderko23 viaceré sme si od nej objednali tovar a po zaplatení tovar neprišiel a ani sa neozýva

karap
27. jan 2015

Pozor na osobu @mimi244 .Peniaze vezme a tovar neposle.este vcera mala v bazare vyse 500 inzeratov,dnes ma cely bazar vymazany.......Pookradala nas viacere a teraz zduchne.........

sebastianfann
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sany900
27. jan 2015

pridavam :maffo21@azet.sk tento pan ma fakt nahneval neskutocne zavadza chcel odomna kupit hracku natahoval sa somnou neuveritelne 3 tyzdne kedy sa stale na nieco pytal ked mi uz napisal adresu zasa to stopol ze este pozrie inde potom teda ze hracku berie potom ze ide niekam na vylet a nakoniec ked si uz plysaka mal brat sa pre istotu uplne prestal ozyvat 😠 no hrozne u mna stop!!

bembulka
31. jan 2015

Pridavam- managerka11@ azet.sk- Andrea Managova neregistrovana od 18.januara ma neustale natahuje,slubuje,rezervuje atd. stale dokola uz ma prechadza trpezlivost,katastrofalna zenska,nemam slov.......... 😠 😠 😠

stanislavao
3. feb 2015

Neodporucam
bibiana25@windowslive.com - Bibiana Cani (neregistrovaná
objednala si tovar, nezaplatila zan a nehlasi sa.

mamamiaja
3. feb 2015

Podvodnícky, ktoré si dajú najdrahšou dobierkou poslať šaty a potom sa neozývajú a nepreberajú. Obporúčam nič neposielať: Adriana Hoffmannová, Pažiť 69, Partizánske
Andrea Sabo, Carskeho 2, Bratislava 84104

mamamiaja
3. feb 2015

A podvodníčky, ktoré si dávajú posielať na skúšku: Elfrída MAchová, Potok 13, Liptovská teplá, Ružomberok

dnika2
3. feb 2015

Majka45 dake skusenosti?

nikialucia
3. feb 2015

Přídávám ADAV6 - inzerovala trojkombinaci kočárku - zkasírovala peníze - inzerát je smazán a paní nereaguje...Máte s ní někdo nějakou zkušenost? Díky Katka

majuska09
4. feb 2015

Viera centikova lucky 30 bojnice davajte si velký pozor maminy zamerne neprebera dobierky sposobuje škodu na poštovnom ja som koli tento žene zaplatila za neprebratu dobierku 5,50 😠 +balne to je spolu 5,80 .je to jedna zakerna ženská co si naobjednava veci a potom ich zamerne neprebera. Veci si da samozrejme poslat na dobierku chce posobit'ako seriozna ale opak je pravdou mrzí ma ze som koli tejto krave prisla o serióznu zaujemkynu .viacere baby ako vidím tu s nou mali skusenost a spravila im to iste. V ziadnom pripade jej nic neposielajte za taku sumu som mohla radsej kupit nieco dcerke ☹

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stupel181
4. feb 2015

Tato pani neprevzala dobierku

chameleon87
5. feb 2015

neviem kde sa mam uz opytat tak skusim tu potrebujem vypatrat jednu mamicku s nickom 4076 zaplatila som za tovar a nemam ani tovar ani peniaze odmlcala sa nereaguje na moje spravy

eminka2510
5. feb 2015

Pridavam @sunny12345 , nespilahliva klamarka.... zaplatila som saty doporucenu postu a nemamnic ani saty ani peniaze naspat nereaguje na spravy inzerat zmazany .... je to ZLODEJKA !!!!

zuzana32
6. feb 2015

Ako nehnevajte sa na mňa, ale kto v dnešnej dobe posiela veci ešte na dobierku tak okráda sám seba.
Ja mám jednoznačne pri každom inzeráte napísané, že veci na dobierku neposielam. A zatiaľ som nikdy neposlala, aj keď ma neviem ako lámali, že nemajú účet, bývajú na dedine, ak seriózne chceli našli si spôsob ako zaplatiť do predu. Ináč nie.

gabika7706
6. feb 2015

@chameleon87 nick ma neaktivny, teda minimalne 7 dni tu nebola prihlasena...mohlo sa stat vselico ale za minuly rok ma dobre hodnotenia...

stastnamaminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snubenci08
8. feb 2015

@ martina2101 damy od zienky nickom @martina2101 nic nekupovat!!! Poslala mi vraj v 100% stave kolotoc na postielku, ktory je zazltnuty a netoci sa. A vraj si ho mam dat spravit susedovi namiesto toho, aby som sa s nou hadala o vrateni penazi. No chapete to? Toto tak ja ale nenecham. Keby ju aj zalovat mam alebo si ist pre peniaze osobne

vcielkamaja81
9. feb 2015

Pridávam: @vilhanova2811, zaplatila som za tovar, tovar nikde, vôbec neodpovedá na správy ☹

majuska09
10. feb 2015

jozefinatancosovo@post.sk (doručené 10. 2. 2015, 09:13)
Prijímateľ
majuska09@azet.sk
Predmet

dalsi srdcervuci pribeh romskej rodiny Tancosovych 😀
dobri den mam zaujem o tie troje dupacki co ponukate za tich 6euro no mam velki zaujem ale nemozem vam ich zaplatit za 6 euri vezmem ich za 3eura aj s postovnim lebo nemame penize a nemam pracu som na invalidnom dochodku a nas nikde neberu do praci pani viete dajte mi prosim dolu polovicu s ceni pekne vas na kolenach prosim pani pevne verim ze mate dobre srdce a date nam tuto cenu a dohodneme saaa pani aspon postovne cele nam odpustite chcela bi som to na dobierku

jasminkaj
10. feb 2015

Ja neodporucam kupujucu MÁRIA LOMENOVÁ, Bela Bartoka 19, Senec !!!!!!!! Zaplatila som postovne 3,10 eur a neprebrala balicek takze mi ho vratili a platila som dalsich 1,10 eur. Velmi nekorektna kupujuca, neposielajte jej balicky.

odraskova
11. feb 2015

Neodporucam pani s nickom amalka12. Objednany tovar neuhradila a nehlasi sa.

alenkasmer
11. feb 2015

Pozor na užívateľku sisi7@azet.sk,menom SILVIA BANDOVÁ,SNP64,TEKOVSKÉ LUŽANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Poslala som jej balík detského oblečenia,ktorý tak veľmi chcela!Balík dorazil,ona ho neprevzala,a ja som 2razy platila poštovné!ĎAKUJEM!!!! 😠