Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

alzbetko24
28. okt 2012

NEODPORUČAM 🙄 🙄 🙄 🙄 neregistrovanu amelie66@seznam.cz 🙄 🙄 🙄 🙄 ,po tom ako som jej slušne napisala,že na dobierku neposielam ma začala uražať,nadavať mi a podobne veci!!!! Takže s takouto osobou radšj ani nekomunikujte 😠 😠 😠 😠

anett9
28. okt 2012

už ma kontaktovala v minulosti aj cez iné bazáre,vždy niečo chce a viac sa neozve,asi ju to moooc baví
michaella238@azet.sk - Jana Verebesova 😒

adka7755
28. okt 2012

Peter 233 ..ako som si všimla, tak nie som jediná, ktorá sem napíše toto meno....kupovala som od dotyčnej osoby kabát, ktorý vôbec nezodpovedal foto a k textu ,, v dobrom nosenom stave,, mal veeeľmi ´daleko,nakoľko skončil hneď v koši..dotyčná osoba mi na moje neg. hodnotenie odpísala, že tovar zodpovedal cene..áno,..cena bola nízka, ale to ešte neznamená, že ke´d je niečo lacné, musí to byť zničené,...či áno????a ak áno, tak to dotyčná mohla aspoň uviesť a varovať...a súhlasím so zuzinabila, že hodnotenia by mali byť aspoň rozdelené, nakoľko kým by som si prečítala všetky jeho (či jej) hodnotenia, tak sa mi už aj drobec zobudí:D:D:D.. ale podľa môjho názoru, ktorý má viac neg. hodnotení, by nemal na tomto bazáriku čo robiť..a čudujem sa, že stále predáva..ale aspoň varovanie pre ostatné mamičky-čítajte viac hodnotení, nielen prvé tak ako ja..predídete sklamaniu..

anes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
little84
28. okt 2012

neodporucam pani s nickom 1525,viac ako dva tyzdne som jej rezervovala tovar,peniaze vraj poslala ale platba neprisla,ked som jej dala negativne hodnotenie zacala mi nadavat a chcela ma urazit,ale ja som sa nenechala..dobre spravite,ak sa jej budete vyhybat,neviem ci je taka nestastna alebo skor primitivna osoba...

beatkab25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatkab25
28. okt 2012

Ďalšia zlá skúsenosť, na bazosi som vopred zaplatila 5,60 € na ucet pani s menom GABRIELA GAZDAČKOVÁ, ŽELEZNIČNÁ 293/14, KAPUŠANY PRI PREŠOVE. Je to veľká podbodníčka, vyláka peniaze a tovar nepošle. Viem, že sa na ňu chystá trestné oznámenie. Tiež veľký pozor, mail gabulik190@azet.sk.

anes
29. okt 2012

@nine164 neodporucam pani predavala bundu NEXT,ale prisla mi cinska lacna bunda! vobec si chybu nepriznala ! pozor na nu 😠

mata_murkova
29. okt 2012

ja neodporucam neregistrovanu pani jej mail je katarina.hodorova@gmail.com, objednala si u mna hracky v hodnote 30eur a viac sa neozvala. pisala som nech napise aspon ze nema zaujem ale ziadna odpoved uz neprisla...

marietta123
29. okt 2012

pridávam dalšiu neregistrovanú z menom vladenav@azet.sk poslala som jej balík a zabudla poslať peniaze 😝 😠 tak si na nu dávajte pozor...

vefi89
30. okt 2012

@anes asi si nenapísala nick správne, ukazuje mi, že neexistuje

mima1311
30. okt 2012

@vefi89 ja vobec nevidim zeby @anes nejaky nick napisala 🤐 ...a uz som si vsimla 🙂

gubcikova
30. okt 2012

b.ivula@zoznam.sk - ivana bubelinyiova (neregistrovaná/ý) prejavila záujem a potom nič

anes
30. okt 2012

@vefi89 ano, je to nini164

anes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
200283
30. okt 2012

Neodporucam nick cesekova!!! prosila poslat kamaratku na dobierku este jej urobila aj cenu a ked baliček odoslala zacala jej nadavat,Vsak jej aj klamne hodnotenie dala a obvinovala ju ze jej neposlala to co chcela a pritom ani dobierku neprebrala .A vrcholom vsetkeho bolo ze jej zacala nadavat,hrozit a ze jej v zivote nepraje nic dobre iba to najhorsie ...takto vypisovala dva dni pokial nevymazala inzerat.Tak vas mamicky a kupujuci chcem upozornit na tuto kupujucu

200283
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kimi2
30. okt 2012

cesekova - Eva češekova - 4 hodnotenia od predajcov -objednala si na dobierku ktoru neprevzala a este ma aj obvinuje,pise hodnotenia klamne a zbytocne oštarovacky maminy davajte si pozor

kimi2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
30. okt 2012

Žiaľ pridávam ďalšiu... xxltekvica@azet.sk - kucerova renata (neregistrovaná/ý) , objedná, nezabudne napísať svoju adresu, možno čaká že pošlete, ale platbu by ste čakali márne, ako aj na akúkoľvek odpoveď... :(

janninn
30. okt 2012

Mohla som si skôr, mnou spomínanú xxltekvica@azet.sk - kucerova renata (neregistrovaná/ý) preveriť... Všimla som si viac negatívnych skúseností tu na listine, takže na ňu naozaj pozor...

jully81
31. okt 2012

neregistrovana kristinka255@azet.sk,ma o tovar zaujem,ale platba a odpoved ziadna ,nekomunikuje .NEODPORUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anett9
31. okt 2012

dalšia herečka,aj platbu vraj poslala len akosi nikdy nič neprišlo:
matonokovai@centrum.sk Iveta Matonoková , Žarnovická Huta 50,Žarnovica 966 81.
a dalšia :nick Monaliza20 , Monika Labodová,Jazdecká 26/A,Šamorín , 931 01.
Zrejme čakali,že pošlem skôr ako príde platba - no smola,také veci nerobím ! 😒

luciapejkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kimi2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martur
31. okt 2012

neodporúčam HAJASOVÁ BOŽENA, HRADISSKA MOLVA 11, MALČICE, 07206 MICHALOVCE, mail: tomastomasko@post.sk

megi1989
31. okt 2012

miruska.mackova@centrum.sk - neprebrata dobierka ☹

matafich
1. nov 2012

Anna Michalková z Humenného neprebrala dobierku. Moja chyba, NEDôVERUJ!