Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

vancova
23. júl 2014

ahoj mamičky mal niekto problém s dobierkou ako ja? jednej nemenovanej pani som pred 2 týždnami poslala lodičky uplne nove v perfekntom stave nenosené po 2 týždnoch sa mi emailom ohlásila s fotkou mojich topánočiek ktoré boli potrhané rozstrihané a uplne pokazené ešte odomna požaduje vratenie jej penazi no ja viem že som jej predala topanky v perfektnom stave bez akéhokoľvek poškodenia ako postupovať v tomto prípade? máte niektorá skúsenosti? mam aj foto pred a po .

vilsonka
23. júl 2014

Skontaktuj sa s adminom a poraď sa s ním.

hviezdamk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haramiova
26. júl 2014

@patricionella aj mne tento pedofil pisal dnes, ževraj mam dceru odfotiť v plavkach zozadu aj z predu. Fuj to čo za uchylakov sem chodi.... Idem mu niečo pekne odpisať 😠

patricionella
26. júl 2014

@haramiova spolužiačka policajtka odporučila neodpisovať...aby si na seba zbytočne neupozorňovala...

patulu
29. júl 2014

lili50 Poslala som jej tovar, po dvoch týždnoch sa zbadala, že jej tovar nieje dobrý, napísala na mna sťažnosť adminovi, očiernovala ma pred druhými mamičkami, napísala klamlivé neg.hodnotenie...Na jej žiadosť som jej poslala peniaze späť ešte dokonca som jej preplatila poštovné a teraz ignoruje a odmieta zmazať hodnotenie. Neodporúčam, zavádza a klame. Keby som mala tolko času ako ona tak si dám tú námahu a napíšem o nej na MK aká je, ale ja niesom taká podlá a hlavne sa mi tu nechce s niekým naťahovať za 10 € ked aj tak viem že to nemá význam. Tak len pre výstrahu, dajte si pozor.

slovakia80
30. júl 2014

Ahojte pridavam aj ja jednu mamicku,ktora si dobierku neprevzala,nebola zaregistrovana kvetkagasparova@hotmail.com ( kvetka gasparova kunova teplica 73,04932 ) nasla som si ju aj cez FB tam som jej napisala a ani nereaguje!

kvietocok2
30. júl 2014

gula19951@azet.sk - nikola lackova, Handlova ....neregistrovanu pani neodporucam, necha si poslat dobierku 1tr.a nevyzdvihne, na spravy nereaguje. NEODPORUCAM !

kacicka30
30. júl 2014

@bykatka to neni odnas daleko....tam je dost ciganou.. 😎

kacicka30
30. júl 2014

@kvietocok2 ja mam dalsiu adeptku naleginy zase sa mam odfotit ja alebo dcerka,,a dceru nemam)))mozno je to ten isty)ista)

kvietocok2
30. júl 2014

Aky ma nick pls?

judith793
30. júl 2014

@kacicka30 mne to prišlo tiež ,ževraj sa odfotiť ,podľa mňa to je jeden a ten istý na tie legíny mi píše už rok najprv chlap teraz ženská .

judith793
30. júl 2014

pridavam je to petulo-21@azet.sk, peto-87@azet.sk a najnovšie Lucka-87@azet.sk

kacicka30
30. júl 2014

@judith793 ano mne to posledne,,,,,asibluzni,,ked sa mam fotit cas a tak,,,,,alebo dcera najprv nech si pozrie ze mam maleho syna......debilko) 😝

patricionella
30. júl 2014

toto mi zas dnes došlo....napísala som mu/jej, že sú predané...radšej tie plavky hodím do koša...na tie isté mi napísal/a

Lucka-87@azet.sk - Lucia (neregistrovaná/ý) - Dnes o 12:03

Dobry den...Kamaratka mi poradila tuto stranku kde vraj nakupila vela pekneho oblecenia pre deti.Pozeram tiez na nejake pekne plavky pre malu 9 rocnu slecnu...Bola by ste taka zlata a spravili by ste nam viac foto,detail zadku,ramienka a hlavne by potesilo keby si ich vasa dcerka este vedela obliect ked je tiez takej stihlej postavy...Dakujem

kacicka30
30. júl 2014

@patricionella presne tato osoba to iste- odfotit sa alebo dcerka ,,,co je debil??,ved je to ocite ze to je to iste......

mery333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska765
31. júl 2014

NEODPORUCAM :
Miroslava Ferková,Revúca - Dotycna pani si dala poslat vecicky na dobierku a neprevzala,ani nereaguje ,neznasam takychto klamarov ,na co si objednaju nieco ked na to potom nemaju aby si to vyzdvihli.Fuj ,je mi z takych ludi zle

zuzana32
31. júl 2014

Veľmi sa čudujem, že tu ešte vôbec niekto posiela na dobierku!

adri266
4. aug 2014

neodporucam domacivypredaj
Uz skoro mesiac sa natahujem s pani, s ktorou sme robili vymenu. Poslala som jej 2x nove postelne obliecky a knihu, ona mi za to mala poslat cizmy velkost 38.
cizmy prisli, ale velkost 37.
Napriek tomu, ze admin aj moderatorky uznali, ze mam pravdu a ze by mi mali byt vratene naklady na moj balik /3,10 E +2,70 E za vratenie balika/, dotycna mna oznacila za klamarku, spekulantku, a dokonca sa mi vyhrazala s tym, ze ma da na sud, pripadne, ze posle za mnou na druhy koniec republiky svojho manzela s kamosmi na obecny urad, do mojho zamestnania, atd.
Najprv sa ohradzovala, ze sa natahujem kvoli par euram, ale ked jej bolo povedane, ze mi ich ma vratit, zrazu to bolo pre nu privela.
POnukala mi 1 Euro za vratenie jej ciziem, ktorych vaha je 970 gr. co som odmietla z principu, kedze mam narok na vratenie celych mojich nakladov.
TAkze dotycnej posielam balik doporucene na moje dalsie naklady /+2,05 E/, kedze mam obavy, ze ak ho poslem obycajne,a ko chcela, klamala by mi o doruceni.
Je mi aspon zadostucinenim, ze dotycna ma zastaveny bazar.

zdenocka
5. aug 2014

Od predavajucej @2916, som si kupila gumaciky. K inzeratu bolo len, ze v super stave. Ked mi dosli, boli spinave a popraskane. Napisala som jej, nech mi to vysvetli, no mamicka sa ohradila, ze na fotke je vsetko vidiet, a nech si uvedomím, ze kupujem pouzivanu vec. Tak naco pise, ze super stav, ked su pritom take obnosene, ze su vhodne maximalne tak na darovanie.
Pridavam fotky, prva je ta jej, ze som na nej mala vidiet spinu, prasknutie na vsetkych stranach, a aj dierku na podrazke 🙄 .

mery333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakavenko
6. aug 2014

@kacicka30 aj mne pisala osoba s tymi nickmi,co uvadzas,uz 3-krat na tie iste plavky a v albume mam aj ine,ci by som ju odfotila spredu,zozadu ,detail zadku atd...tak som odpisala -nefotim a ked mi napisal pod nickom lucka,tak som rovno napisaa,ze kto ma zaujem pyta si najprv miery a ze uchylaci si pytaju fotky

kacicka30
7. aug 2014

@kakavenko presne tak,,ved meraju mamicky,,a deti hadam nebudem fotit ze ked mam dceru.....chuj....a seba????nuz nemam cas niekedy sa vyzliect vecer nie este sa tu fotit,.....debilovyú))) 😀 😝

kacicka30
7. aug 2014

@zuzana32 vsak toto,,a jedna ze u nich to takto funguje dobierkou,,,ako myslim na ucet???)))no ja dobierkou vobec neposielam,,,,ked chcete jej pisem tak ked pojdete do mesta vlozite alebo od znamej cez banking ale dobierka ee stacilo......

katarinaju
8. aug 2014

Nespolahliva predajkyna: Veronika Nemcová,Veterná 1, 05342 , Krompachy. Vymenu s nou neodporucam. Namiesto dohdnutych veci Vam posle ine, spinave a po ziadosti o spatnu vymenu neraguje. Funguje hlavne na bazosi pod nikom: Nika ( mail: hekerka15@gmail*com)

stanislavao
11. aug 2014

neodporucam predavajucu s nickom "admato". predava "nenosene" veci a su v hroznom stave. sveter je cely zmolkovy a tricko ma vyblednute flaky pod pazuchami.

siska765
11. aug 2014

Neodporucam MIROSLAVU FERKOVU z REVUCEJ,nevyzdvihla si dobierku a ani nereaguje na telefonaty a smsky. 😠

veselyrok
11. aug 2014

predavajuca @predavamvymienam klame a okrada zaplatila som jej za adidasy minuly tyzden , nereaguje, tak ma napadlo ze si vytvorim novy nick s tym ze jej napisem ze mam zaujem za dve hodinky mi poslala cu ze su volne , :( vola sa Nikola Mullerova ma tam dva inzeraty a na tie cervene adidy niekolko zaujemcov ,,, urcite NEODPORUCAM!!!

mafia102
11. aug 2014

Neodporucam- Izabela Pracharova , Radosovce, nerebrata dobierka