Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

dnalorik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meluzia
23. jan 2014

Upozorňujem mamičky na užívateľku MEDULIENKU2012, pokiaľ si nájde čo i len malú medzeru, oklame. Inak komunikuje veľmi milo. Budťe pri obchode obozretné a nedôverujte radšej.

soni76
23. jan 2014

@meluzia to by chcelo podrobnejsi popis ako klame?

meli12
23. jan 2014

Zla skusenost- neregistrovana Helena Makulova, Malčice---- makulovahelena@post.sk
dobierku neprevzala-klame ze nedostala nic, medzitym som jej napisala aj podacie cislo !!!!!
Dávajte pozor na nu !!!!!

divaka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
divaka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dnalorik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
divaka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
divaka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dnalorik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dnalorik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
divaka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
divaka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dnalorik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
24. jan 2014

@meli12 malčice sú tu spomenuté veľa krát

nana128bc
24. jan 2014

upozornujem na uzivatelku tamara2209!!!vraj okres Senica
peniaze prijme, aj potvrdi ich prijem, ale baliku sa nedockate!! uz na spravu, aby mi poslala podacie cislo nereagovala a inzerat samozrejme zmazala. Taktiez komunikuje milo potvora jedna 😒

nana128bc
24. jan 2014

@soni76
tiez by som rada videla tu tabulku...dakujem

meli12
24. jan 2014

@gubcikova neskor som zbadala, no co uz ☹ poucila som sa 😠

michalka123
24. jan 2014

@lucka8791 pytala za postovne 1.triedou,poslal obycajne..vraj nova hracka,prisla rozbalena a samozrejme nefunguju vsetky funkcie,ktore mala v popise..nereaguje na spravy ani nic.NEODPORUCAM!ma vela pozitivnych hodnoteni,no nie vzdy je to zaruka spokojnosti :(

baska158
24. jan 2014

neodporúčam
marekvladovic@mail.t-com.sk - bronislava vladovicova
telefonovali sme chce autosedačku dovoz som zabezpečila a nakoniec mi nebol pán schopný na druhý deň zavolať že kupili novu nechal iba odkaz na MK týždeň ma vodil za nos 😠

ariadna22
24. jan 2014

@macamac napíšete mi link na ten inzerát? Zaujíma ma to.

macamac
24. jan 2014

@ariadna22 na aký? neviem, čo konkrétne teraz myslíte

veroninna1
24. jan 2014

RENATA PECHOVA
v žiadnom prípade jej neposielajte na dobierku, aj ked vas bude prosit, aj tak si ju neprevezme.

ariadna22
24. jan 2014

@macamac kde niečo niekto inzeruje a mení sa tam podlaha

macamac
24. jan 2014

@ariadna22 😀 😀
jaaaaj
to išlo o @kolobezkaaa
ale ona už hneď vtedy zmazala inzeráty, písala som to kúsok pod príspevkom 😉
takže ich má 0

ale čo je zvláštne, fotku z fotoblogu jej nestiahli na mnohé moje upozornenia, že má stiahnuté z netu 😖
a babám tu ich vlastné fotky sťahujú pre banality 😝

@martinjasen
prečo má kolobezkaaa ešte stále stiahnutú foto v pase?
už 3 krát som ti posielala verejne aj link, odkiaľ

verrresa
28. jan 2014

Pozor na andymkso@azet.sk naobjednavala si u mojej sestry veci zjedna sumy co najnizsie lebo je vraj socialne odkazana vdova....Pritom sme si zistili ze je podnikatelka zivnostnicka..Zavadza klame.ziadne zasielky neprevezme. SEDEMNAST DNI si necha zasielku akoze podrzat cim Vas drzi v sachu a dalsich oemnast dni cakate a neprevezme nic. Arogantne drze chovanie,ak jej slusne napisete a upozornite ze uz ma len dva dni na vyber dobierky tak odpise ,ze ona nic preberat nebude nema peniaze. Tak si nemala nic objednavat- Sestra tak prisla o vela penazi plus sa jej vratil balik musela doplacat za vyber zasielky ako neprevzatej. NACO SI TAKI LUDIA VOBEC NIECO OBJEDNAVAJU Jej adresa jr ANDREA KALICIAKOVA S.H. VAJANSKEHO 11 NOVE ZAMKY 940 02 DAVAJTE SI NA NU POZOR KLAME OPISE VAM CELU TRAGICKU RODINNU SITUACIU AKO JE VDOVA S DVOMI MALYMI DETMI...KLAMARKA PODVODNICKA!!!!!!

viky75
28. jan 2014

@soni76 Ahoj aj zomnou tak urobila , neprebrala dobierku, a ani neodpovedala na maily .A celýčas klamala .