Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

agaven
7. jan 2011

No ja som predala asi 30 hraciek ale hodnoteni som dostala len dve až na jedneho co pisal cez moju i.p adresu ale viem kto to bol suseda sa moc nudila a ja som tu susedom dovolila sa napojit a zadarmo na internet moj a este som jej napisala www ktore su dobre na citanie a ine..ale nejde mi o to ci mi daju hodnotenie boli spokojne napisali mi suk. spravu ze je to pekne a paci sa im to a kadzy plus dostal v hodnote asi 2€ zadarmo k tomu darcek odo mna..a mne islo hlavne o to aby som uvolnila miesto nakolko prerabame detsku izbu ..Skoda ze vela zien nevie kam a kde dat hodnotenie ..dobre dakujem za odpoved zatial ahojko pekny vecer prajem..

aduskatt
7. jan 2011

@krasnulka dakujem za rady.-)celkom dobry typ

z_d_e_n_a
9. jan 2011

@krasnulka asi máš pravdu, kašlem na to

krasnulka
9. jan 2011

@z_d_e_n_a Ak máš na nu adresu alebo iný kontakt(mail) tak jej napis toto: fotku hračky ktoru ste mi predali som si skopirovala, vyfotila som si hračku, ktorú som od vás obdržala a tieto fotky spolu s dokladom o platbe zasielam na súd, nakolko ide o občiansko právny spor, a ked vy mi nechcete vratit peniaze, budem to riešit sudnou cestou. Okrem toho, že mi budete musiet vratit peniaze, budete platit aj sudne trovy a poplatky s tým spojene.
Napiš jej ešte čislo učtu, že ak ti do piatku neprídu peniaze, tak to odosielaš na súd. Neviem či na sude s takýmto niečim uspeješ, ale postrašit možes a bud získaš spat peniaze, alebo ich už neuvidis. Ale za skušku nic nedas. Ak by si jej to posielala poštou, nechaj si kopiu listu a odlož aj ppodaci listok. Mas doklad,že si sa s nou chcela mimosudne dohodnut.

z_d_e_n_a
9. jan 2011

@krasnulka Ďakujem za radu 😉

krasnulka
9. jan 2011

@z_d_e_n_a 😉 nie je za čo 😉 skus googlit ci sa ti nieco podari najst, lebo som nasla tieto "tahy" na nete,ale nikde som nenasla, ci sa to da urobit. To sa skus spytat pravničky.

z_d_e_n_a
11. jan 2011

pridávam nespoľahlivú, neregistrovanú, matkovamama@azet.sk si zarezervovala hračku na dva týždne, že ju na 100% chce a po dvoch týždňoch hrá mŕtveho chrobáka 😝

evinkal
12. jan 2011

@z_d_e_n_a ty nejak nemáš šťastie na kupujúce-ja sa nikdy neozývam ženám čo niesú registrované,lebo tiež som tri krát "naletela".naučila som sa veriť len "našej rodinke" z koníka

winona24
12. jan 2011

ja som už predávala aj neregistrovaným....zatiaľ klop klop bez problému....dnes som akurát posielala jeden balík pani,čo síce bola registrovaná ale bez hodnotenia....chcela na dobierku,ale slušne som jej napísala,že na dobierku nepošlem....poslala mi peniažky a balík má na ceste....
ja pevne verím,že nebudem musieť riešiť nejaké problémy....nikdy 😝

simi.w
12. jan 2011

Holky, co byste dělaly, kdyby si u vás registrovaná paní zamluvila tričko, říkala, že peníze poslala a týden uběhl a peníze na účtu nejsou. Má kladná hodnocení, na mou zprávu neodpovídá 😎 Může se stát, že peníze omylem odešle někomu jinému, ale že nekomunikuje ????

evinkal
13. jan 2011

@simi.w aj mne sa už toto stalo.tiež mi jedna pani povedala že peniaze poslala,ja som ani nečakala a balík som odoslala.po asi 2 týždňoch som jej písala a nič...nedávno mi prišiel od nej meil,že vecičky sú krásne a ďakuje,že som jej ich darovala zadarmo..nieje síce registrovaná,ale naletela som bohovo 😠

z_d_e_n_a
13. jan 2011

@evinkal nemám 😒 a ešte som posielala dobierku neregistrovanej, tak som zvedavá ako to dopadne

z_d_e_n_a
13. jan 2011

@simi.w pravdepodobne je to nejaká špekulantka, ktorá čaká či náhodou nepošleš balík aj keď ešte nemáš peniaze a už sa ti viac neozve

simi.w
13. jan 2011

@evinkal
@z_d_e_n_a no to si právě nemyslím, že čeká, že jí balíček pošlu ještě před zaplacením, ta paní má osm kladných hodnocení a fotoblogy plné fotek. Je to divné, ale už jsem ji vymazala jako zájemce a nebudu se upomínat, pokud bude mít zajem tak si mne najde 😒

simi.w
13. jan 2011

@evinkal to si děláš srandu, že ti ještě napsala mail, že ti děkuje, že jsi jí věcičky poslala zadarmo, taková drzost 😠

evinkal
13. jan 2011

@simi.w no veď tot,že keby bola povedala,že nemá peniaze a potrebuje,tak by som to pochopila,ale vystatovala sa,že jej manžel pracuje v grécku a že ona si rada priplatí,keďže biedu netrú.. 😢 .neviem teraz vlastne čo je pravda.

danielaj
18. jan 2011

@winona24 Ja som tiež predala veľa vecičiek neregistrovaným a zatiaľ som nemala ani jedne problém. Aj tento týždeň mám zbalené 4 balíčky pre neregistrované a už mi aj od všetkých prišli peniaze, takže zatiaľ mám na neregistrované šťastie.

krasnulka
18. jan 2011

😠 😠 😠 Tomáš Krajčovič 😠 😠 😠

pipussa
23. jan 2011

neobchodujte s pani menom Eva Labosova, z Kysuckeho noveho Mesta, bydlisko ul.9.maja !! ( nicky tu ma stopnute, ale moze predavat na dalsich portaloch )
mam velmi zlu skusenost.

natinka12
24. jan 2011

ahoj,jedna maminka chtěla poslat balík od té doby se neozvala a balík trčí buh ví kde 😒
je neregistrovaná pod e-mailem lucie kalejova

z_d_e_n_a
27. jan 2011

pridávam nespoľahlivú Veroniku Tušekovú z Bratislavy - zavádzanie ohľadom kúpy kočíka 😖

weri1
4. feb 2011

marki89 měla zájem o zboží, když jsem ji napsala údaje a poprosila o adresu kam balíček odeslat tak už se neozvala. Mě nevadí, že si zboží nevzala, jen měla napsat, že si to třeba rozmyslela, pro mě je to neférové jednání

weri1
4. feb 2011

@simi.w je divný že nekomunikuje, já odeslat peníze, tak se zajímám, proč balíček nepřišel 😕
@evinkal neodesílám věci dokud nejsou peníze na účtě 😉

simi.w
4. feb 2011

@weri1 ale já jsem psala, že ta paní mi ve skutečnosti peníze neposlala, mne od ní peníze na účet nepřišly, to ona tvrdila, že peníze poslala a pak už nekomunikovala. Minulý týden jsem si tady přečetla, že byla zablokována, pro porušování pravidel, takže ona už se ze svého přihlášení na MK nedostane, proto přestala komunikovat. Mne se vlastně nic nestalo, zboží jsem neodeslala, jen nevím, proč psala, že peníze odeslala a přitom tomu tak nebylo 😒

weri1
4. feb 2011

@simi.w aha tak to jsem si asi blbě přečetla, lidi jsou zvláštní, mě s tohle stalo poprvé

sandrik
4. feb 2011

no,dievcata, rozmyslala som, ci to sem pridam, ale ako upozornenie asi aj to treba - inzerovala som predaj kocika tu aj na inych portaloch a pred dvomi dnami sa mi ozval zaujemca, ktory chcel, ci by bolo mozne vidiet kocik cez skype, kedze je to velka vzdialenost na to, aby sa len tak sli pozriet...kedze som mala podvozok inde a vanicku s doplnkami inde, navrhla som, ze sa mozeme spojit vecer, ale on, ze popoludni idu s manzelkou obidvaja do roboty, ze by chcel vidiet aspon nieco...tak som teda sla s kompom ku kociku...nedarilo sa nam spojit cez kameru, ale on, ze ma vidi, akurat, ze sa mu neda nahodit kamera, ze mu s nou nieco urobili deti...zo zaciatku komunikoval normalne, ci je kocik po jednom dietati, nakolko je opotrebovany, ze oni cakaju dievcatko, ci by som mohla dat kocik dalej od kamery, aby ho lepsie videli...ked som ho asi tri minuty natacala, z reproduktorov sa zacali ozyvat celkom jasne zvuky a vykriky tejto dvojice...bola som zhrozena, ze detsky bazar je takymto magnetom pre uchylky...mam akurat skypove meno, ktore uz mozno aj zrusili, ale pre istotu, ak by ste predavali kocik, neodporucam: denisa chovancova

winona24
4. feb 2011

@sandrik 😨 😨 😨 to nemyslíš vááážne??? OMG....obili to čo myslím,že robili??? preboha 😔

ani3012
4. feb 2011

@sandrik no hnus !

sandrik
4. feb 2011

@winona24 😒 som mala pocit, ze rovno vedla mna, ani som nevedela, co skor vypnut, este, ze maly spal dve izby dalej, chudaci, ak im to inak nejde...ale vazne, dost ma to vzalo a PC som neotvorila dva dni

winona24
4. feb 2011

@sandrik 😔 😔 😔 tak to Ti verím