Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

simi.w
15. feb 2011

@evinkal jejda, to je mi líto, že jsi doplatila na svoji dobrotu ☹ opravdu mne všechny ty příběhy přesvědčují, že posílat zboží dříve, než mám peníze na účtu je risk 😒 . Určitě je plno maminek, které takto neokrádají a to, že balíček příjde ještě dříve, než ony odešlou peníze, je od prodávající projev důvěry a kupující to potěší........ale na druhou stranu, každý musí pochopit, že někomu, od koho znám pouze adresu, posílat balíček před zaplacením je nejistota.
Člověk se jednou spálí a podruhé ztratí důvěru, někomu se to musí stát víckrát, aby v tom měl jasno 😝
Já nemám naštěstí špatné zkušenosti ani s nakupujícími, ani prodávajícími, ale řídím se zásadou, nejdříve penízky, pak posílám zboží. Maminky to určitě pochopí, do obchodu taky nechodím bez peněz 😉

evinkal
16. feb 2011

@simi.w 😖 TO Máš pravdu,ja som posudzovala podla seba,aj mne sa stane že mi nevyjdu peniažky,tak som ju vedela pochopiť ja som už tiež od jednej maminky tu na MK tak dostala kočík a o pár dní som jej peniažky ale poslala..tak som si myslela...no nič čo už..ja najradšej kupujem od maminiek od ktorých som už niečo kúpila alebo dostala-mám novú klávesnicu manžel vymenil,tak dajako neviem písať☹

nellygray
16. feb 2011

Přidávám "kupující" lenulinka00 - Lenka Aisnerová. Projevila zájem o zboží, chtěla poslat na dobírku. Omluvila jsem se, že to nedělám. Slíbila poslat peníze na účet. Inzerát jsem pozastavila. No a pak se několik týdnů nic nedělo. Na dotazy nereagovala, už se neozvala, dělá mrtvého brouka. Já to nechápu, to je tak těžké napsat "sorry, rozmyslela jsem si to"? 😖 Nepřišla jsem sice o peníze ani o zboží, ale stejně to naštve.

benne
16. feb 2011

@nellygray ja nechávam pozastavené inzeráty 24 hodin a aktivujem ich.. zbytočne sa nenerváčim.. a to aj v takom prípade, ako ty, že aj číslo účtu si vypýtajú... je to biznis 😉 oni majú právo neozvať sa 😉 a ja mám právo odstrániť záujemcu.. či je to fér, to je otázne.. ale takých čo prejavia záujem a nič z toho sú tu tisíce...

winona24
16. feb 2011

@nellygray na jednej strane plne chápem Tvoje rozhorčenie...ale keby sme každá mala písať kupujúce čo toto spravia,tak táto diskusia nemá konca kraja... 😅 😅 😉 😉

katka888
16. feb 2011

@nellygray
pracujem v obchode roky, vies kolkokrat zakaznik povie, urcite to chcem, pridem a uz ho niet?
daj si podmienku ze rezervaciu robis na 5 dni, ak nepridu peniazky,tovar ponukas dalej. 🙂

ani3012
16. feb 2011

@katka888 ja som potravinách tiež koľkokrát schovávala niečo pre zákaznika a potom sa neukázal aj dva týždne-asi sa hanbil 😀
inak všetko najlepšie Viktorke k 1. rôčiku 😵

katka888
17. feb 2011

@ani3012
dakujeme 🙂

olifcek
17. feb 2011

pls, ubezpecte ma, ze tu nebola spominana Martina Antalova, nika1111 kupila som od nej vecicky ale uz treti den je off...to je 1.x co som kupovala od niekoho bez hodnoteni, tie co ma..., ale uverila som jej, lebo je i na mmb... Snad to je ona

nellygray
17. feb 2011

@benne @winona24 @katka888 já vím. Neprodávám tu často, tak jsem to nečekala. Sama jsem takovej poctivej vůl, i když si někde něco zamluvím v kamenném obchodě a pak si to rozmyslím, tak se omluvím. Prostě myslím, že to patří k nějaké elementární slušnosti, ale asi se holt pletu... 😒

benne
17. feb 2011

@nellygray nepletieš 😉 ja by som to tiež takto robila... ale my sme my.. a oni sú oni... kto je férový, tomu česť, ale kto nie... tak je ho škoda toľkého písania.. to je všetko 🙂

nellygray
17. feb 2011

@benne 😉

katka888
17. feb 2011

@nellygray
aj mne zo zaciatku rozum stal z toho, kolko ludi nepozna pojem elementarna slusnost... a doteraz som si na to nezvykla...

winona24
18. feb 2011

@nellygray ja to tiež považujem sa elementárnu slušnosť...ale dianie na bazárikoch ma vyviedlo z omylu.... 😔 len som chcela napísať,že je zbytočné si z toho robiť nervy alebo stres....ozve sa niekto,potom sa odmlčí??? po dvoch dňoch vymazať zo záujemcov...a jedeme dál... 😉

danielaj
25. feb 2011

pani Monika Vegová z Bratislavy - monika 72 - neposielajte na dobierku, poslala som jej valec na lezenie, a dobierka sa mi skoro po mesiaci vrátila späť....podotýkam komunikácia prebiehala telefonicky a pani bola veľmi milá, tak neviem o čo išlo...

lllinda
4. mar 2011

ja by som velmi rada dala ne ciernu listinu pani ktora je tu zaregistrovna pod nickom 19ninka27,citala som si jej hodnotenia a vsetky boli v poriadku tak som nevidela dovod preco mat pochybnosti ale ked mi prisiel od nej balik tak som sa pekne napalila! 😖 pisala v inzerate ze sako je ako nove, ze ho mala len parkrat na sebe a nie su ziadne chyby na no, lenze ja som nasla otrhnuty gombik na rukave a po nom tam bola diera, dalej v predu uuuplne viditelne rozparany šev! a ona mi na to napisala ze si nic nevsimla!!! Nechce si to zobrat naspat a mne vratit peniaze,takze som dostala uplne zaskocena a strasne nehnevana..a este mi napisala ze jej to je velmi luto..no ale to mne nepomoze,keby jej to bolo luto tak mi predsa vrati moje peniaze! ja tu bundu mozem jedine vyhodit do kosa!

saxana123
7. mar 2011

kočeny, pridávam nespoľahlivú ženu, ktorá si zajedná vec, pošle adresu ale peniaze už nie. A potom robí mŕtveho chrobáka, také mám najradšej, takže Ľubica Murínová z Alekšiniec, neregistrovaná, písala mi z emailu murin.lubos@gmail.com 🙄

bzuco
7. mar 2011

@saxana123
takéto ani neriešim...každý týždeň aspoň jedna 🙄 🙄 🙄 🙄 ...aj dnes som jednu mazala ako záujemkyňu

jankohrasko
8. mar 2011

sintia02@centrum.sk - iva NEREGISTROVANA - mala som inzerat, ze darujem plechovky od mliecka za postovne. Napisala, ze posle peniaze za postovne a doteraz nic uz 2 tyzdne! Neodporucam posielat tovar pred obdrzanim penazi na ucet!

krasnulka
8. mar 2011

😠 😠 😠 Slavomíra Kureková 😠 😠 😠 nespolahlivá kupujúca, vyhrala u mna aukciu a ani obraz, ani zvuk...nereaguje...niekolko krat prihlasena, no zial na co by sa obtazovala aspon napisat nemam zaujem....ved ona si tie aukcie neplati 😠 😠 😠

lucisa
8. mar 2011

@krasnulka tady se dá i dražit? Nebo jen na SK koníkovi? 😅 😕

krasnulka
8. mar 2011

@lucisa nie, tady nie, ale su tady aj mamicky ktore chodia na aukcie tak aby si dali pozor...kazda normalna pochopi... a ako som si vsimla, tam sa sem pisu kupujuce-predavajuce aj s iných bazarov nie len z koníka....co je myslim normalne.

prcekpet
8. mar 2011

ahoj, chtela bych prodat nejake rehotenske halenky a veci po detech, ale jak to udelat abych nenaletela? Nikdy jsem nic neprodavala, kupovala jsem veci nove i z druhe ruky. Ted je u nas bazarek a pani, co to prodava si z kazde prodane veci nechava 20% a to se mi zda velmi. ☹ Poradite mi prosim? Dekuji za kazdou odpoved. P, 😉

lucisa
8. mar 2011

@krasnulka aha, nějak mi to nedocvaklo, myslela jsem, že je to nějaká novinka, tady je co chvilku nějaká inovace, tak pak hledím....

@prcekpet 20% mají provizi snad všechny bazárky, co znám ve svém okolí, ale taky se mi to zdá dost ☹

krasnulka
8. mar 2011

@lucisa 🙂 😉 😉

danu
10. mar 2011

poprosim vas, tuto temu nechajte len na nicky, ktore su nespolahlive, ak chcete riesit ine veci ohladom spokojnosti alebo nespokojnosti piste sem, lebo potom je to neprehladne.
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

kala33
10. mar 2011

@sandrik no bohužiaľ toto isté sa stalo kamarátke, tiež predávala kočík , pýtal viac foto všelijako , všeličo sa vypytoval a skončilo to úplne inde ako pri predaji kočíka.....bohužiaľ aj také veci sa stávajú , ľudia sú všelijaký. Ja som mala niečo podobné s predajom sandálov ......

danu
10. mar 2011

Kedze ste viacere prejavili zaujem o to, aby ste si mohli pisat aj o inych veciach co sa tyka predaja , informacii a inych veci, ktore suvisia s Bazarom a predavajucimi/kupujucimi znovu som otvorila tuto temu
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

nicky s nespolahlivymi kupujucimi prosim piste sem
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/cierna-listina-len-nicky-ktore-su-nespolahlive-vsetko-ostatne-bude-vymazane/

Z tejto zamknutej temy budem postupne kopirovat nicky nespolahlivych uzivatelov, ktore ste pisali sem
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ake-mate-skusenosti-s-nakupujucimi-predavajucimi/ do Ciernej listiny, nech je to prehladnejsie.

z_d_e_n_a
10. mar 2011

nespoľahlivá kupujúca = Jana Trnovcová zo Žiliny, objednala si hračku, ale nezaplatila ju a teraz ani nekomunikuje, neodporúčam

ninny
11. mar 2011

Nespoľahlivá kupujúca:
Veronika Gonzúrová, Trubín 194, 966 23 Lovčica, nick: veronika18

Mala záujem o kryštálový set, ktorý som predávala, silou mocou chcela aby som jej ho poslala na dobierku, tak som jej ho teda tak i poslala... dobierka bola v hodnote 32,90 Eur. Prešli 2 týždne od odoslania balíčka a kupujúca si doteraz balík neprevzala, taktiež prestala i komunikovať... takže ju absolútne neodporúčam!!! ☹ ☹ ☹