Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

pastelka74
7. júl 2012

chcem upozorniť mamičky na kupujúcu neregistrovanú s.jencikova@gmail.com.....viem že nie som prvá tu na MK ktorá jej naletela...kontaktovala som ju cez jej mailovu adresu....bola vulgárna,vynadala mi ....prosím dávajte si na ňu pozor,je zlá a agresívna,vyhráža sa 😝 😝 😝 ....Silvia Jenčíková Jenkovce 197 okr.Sobrance07 252....zjednala si u mňa tovar,potom to poprela a teraz sa mi vyhráža,je to fakt hrozná ženská... 😝 😝 😝 😝 😝 ....

monca571
8. júl 2012

neodporucam babicka36-pani som porosila o cislo uctu,ze sa nam pacia tenisky,zmerala,boli super,a viac sa neozvala!este dva dni som prosila o to cislo uctu,nic ziadna odpoved,a naraz inzerat pozastaveny-v den ked som jej pisala a zas ziadna odpoved-no co uz 😢 😠

monca571
9. júl 2012

babicka36,takze pani vsetko vysvetlila,cize je mojou povinnostou,napisat ze je vsetko v poriadku obchodik prebehol na1***** 😀

bea1971
9. júl 2012

absolutne nespolahliva a zavadzajuca kupujuca,pozor na nu 😖 ,vypyta si cislo uctu ,hned mi napise adresu a ze na druhy den zaplati urcite,uz je to skoro 3 tyzdne a ani obraz ani zvuk ani na moje viacere vyzvy,aby sa ozvala,takych tu je kazdy den ako maku,myslia si,ze poslete pred uhradou,tak to teda nie,takze je to nana2605@azet.sk ,Natalia Katonova,Horna Stubna 35, 038 46 😕 😠

sofokleska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mery.maja
9. júl 2012

nespolahliva,neregistrovana........lucanovam@gmail.com -Martina Lučanová, Makov 37 , 02356....vypytala cislo uctu,poslala adresu a na peniaze cakam uz mesiac!!!! 😠 neozyva sa neodpoveda na moje spravy

yvetulka
10. júl 2012

@silvika45 od 28.6. si zarezervuje tovar, a odvtedy len natahuje, ze uz zaplati, ma aj cislo uctu, aj adresu, kedze mala poslat cez postu a nic, ani obraz ani zvuk, ani stipka slusnosti, aby napisala, ze si to rozmyslela ☹

angelatack028
10. júl 2012

dominika766@azet.sk - dominika (neregistrovaná/ý) viac krat si vypytala c.u. a nikdy ziadne peniaze neposlala
😠 😠 😠

kathy7337
11. júl 2012

NEODPORÚČAM: adushkacicuska@zoznam.sk, andrea uhlikova, bratislavska 431/6, dubnica nad vahom,01841. NEPREBRALA DOBIERKU s topánkami a pritom sľubovala že preberie.

superzabka
12. júl 2012

neodporúčam -petra ferencova strocin 75 svidnik 08901 -olachova.stana@centrum.sk, pítala čislo účtu a peniaze nikde, ani nereaguje na moje správy.... 😠

bibina25
12. júl 2012

Ďalšia osoba, ktorá nepreberá dobierky. Tvári sa, že si nič neobjednal, údajne jeho brat (tiež s menom Ivan a bývajúci na tej istej adrese). POZOR!!! Nič im neposielajte, píšu z mailu klampiarstvouivana@centrum.sk, adresa KATARÍNA GAŠPARÍKOVÁ / IVAN GAŠPARÍK, NEDANOVCE 272, 958 43, tel. č. 0919041356. Čistí MAGORI!!!!!

erikkk002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aknajka
15. júl 2012

neodporúčam poslala som "keju" - Alica Palečková zo Šamorína, alicakolcunova@email.cz, dopredu tovar a ešte mi aj vynadala, že čo chcem, keď som poslala pred zaplatením ☹ a taktiež dodnes platbu nezaplatila. Je to otrasné, ako môžu byť niektoré baby hnusné, najprv niečo che, píše tri krát a aj že uhradí a potom nemajú ani toľko slušnosti, aby to zaplatili, keď si to nezaplatené prevzali. A to človek tovar perie, žehlí, balí, platí poštovné 😝 😠 no príšerná osoba je to. A to som nebola prvá, ktorej niečo takú urobila, no žiaľ to som sa dozvedela až neskôr. Teraz má zmenený nick...admin by ju mal zrušiť!

ingama
15. júl 2012

hyenka01@azet.sk - Marta Kartousova (neregistrovaná) poziadala o pockanie s platbou lebo je v nemocnici, tovar si rezervovala a objednala a ked mala peniaze poslat po uplynuti dohodnuteho terminu uz nereaguje na postu a vobec sa neozyva.

sue_sue
17. júl 2012

silvia.t - Silvia Glodeková, Kosice, NEODPORUCAM, za tovar sice zaplatila, ale po mesiaci mi prisla z banky vyzva na vratenie penazi, ze mi boli omylom dorucene a po dalsom mesiaci od nej list, kde sa mi vyhrazala sudnou cestou. Co bola zvlastnost, ze tentokrat sa volala Monika Glodekova, Stropkov. ze by cista nahoda?- rovnake priezvisko, rovnaka suma, rovnaky den!

bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciapejkova
17. júl 2012

cesekova - Eva češekova,dajte si na nu pozor,sľubovala že dobierku prevezme a nakoniec sa tak nedialo,na vyzvy nereagovala a nakoniec mi prisla dobierka naspat takze 3 eura som vyhodila len tak do vzduchu,takze mamicky dajte si aj na tuto pani pozooor 😖 Eva češekova,Podolie-kopanice895 okr Nove mestoNad Vahom91622 tu je este adresa

cesekova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciapejkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cesekova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aknajka
18. júl 2012

Chcem upozorniť na kupujúcu, evidovaná pod nickom "akzuzs", menom Sládeková Zuzana, Kysucké Nové Mesto.
Tvári sa, že za tovar zaplatila, posiela sms "práve som vám zaplatila tovar" s tým, že očakáva zaslanie tovaru po takejto sms. Pochopiteľne žiadna úhrada nepríde ani po piatich pracovných dňoch plus víkend. Zrejme skúša ako prísť k tovaru bez platenia. Nemá žiadne hodnotenia, alebo je nová alebo má novú registráciu. Nepoznáte ju niektorá náhodou?

sofhia
19. júl 2012

Ahojte, mne tato mamicka sice volala cez bazos, ale chcem na nu upozornit, MK nepoznala, je mozne, ze sa presunie aj sem: uz sme boli dohodnuti, ze jej poslem kocik na dobierku, avsak mne to stale vrtalo v hlave a chcela som od nej aspon postovne vopred na ucet, uz je kocik pripraveny a objednany kurier, a ona ze kocik je nizky, ona nevie... a ze mi nic dopredu nezaplati:
tc 0944122422
ak niekto vie, kde sa upozornuje na nespolahlivych kupujucich na bazosi, nech mi da vediet.

sofhia
19. júl 2012

tu je adresa: Martina Tomaskova, gen. Stefanika 54, 06001 Kezmarok

miculienka
19. júl 2012

neodporúčam @camilla_1 - Kamila Bagogová , bytom Košice , Huskova 1 , neprebrala si zásielku , pritom písala , že po prevzatí napíše o svojej spokojnosti prípadne nespokojnosti , neodpovedá na moje ip , pritom je na mk aktívna

martinka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofhia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofhia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ingrid22
20. júl 2012

Dajte si pozor na Katarínu Pribičkovú,Okružná 544,Jaklovce...."katota".Uprosila ma,poslala som bazén na dobierku.Kôli zle vyplnenému šeku jej vyplatili moje peniaze....najskôr sa to snažila odtajit,potom samé klamstvá,až po mesiaci dnes podala peniaze...Ked som do toho zapojila poštu,obec.úrad a napokon jej matku...Neskutočná osoba!!!!!

marley11
22. júl 2012

Pani s nickom EMMULIK urcite neodporucam. napisala ze ma zaujem o saty a ak ich predam za 10 eur tak ich HNED berie ! do 20 minut som jej odpisala ze suhlasim a dala jej cislo uctu. neozvala sa. po tyzdni som jej napisala ci ma stale zaujem a ona mi napisala ze nemala Internet a saty uz nepotrebuje. Ostala som zarazena nakolko sama si udala cenu a tvarila sa ze jej to suri nakolko napisala ze "BERIE HNED." Tak prvy krat som dala negativne hodnotenie, napisala som jej ze "Ja bohuzial neodporucam." No ale tak mila Pani mi napisala spravu ktorej koniec ma dojal - "ste hlupa zena." Ako moze toto jedna mama napisat...takze emmulik - neodporucam, neni to vazny zaujemca ale neprizna si to.