Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

zuzana949
11. dec 2012

Ak Vás osloví*** Maťa Š. z Topoľčian***, neposieľajte dobierku,nepreberie ju,a potom vymýšľa hlúposti.Posielala som cez bazoš,ale aj tak ju sem píšem,aby som na ňu upozornila,ak Vás niekto podobný kontaktuje,kľudne sa ozvite-pošlem jej e mail aj celú adresu.

judith793
11. dec 2012

Neodporúčam katka58 najprv mi dlží peniažky pol roka potom sa ozve ,že 10.12 ich mám na účte no jasné ,že ani cent a k tomu žiadne vysvetlenie . Dajte si na ňu pozor neradá to píšem ,ale podľa mňa klamárka . 😠 😠 😠

mata262
11. dec 2012

dancing@azet.sk - Mirka- nespolahliva

ladybird22
11. dec 2012

Absolútne neodporúčam mis-ska000@azet.sk (michaelka hricova) už po niekoľký krát prejavila vážny záujem o tovar a po zaslaní údajov ho nikdy neuhradila, a taktiež neodporúčam DankaaM@azet.sk ( Daniela Dzurňáková) a monikafedorova@zoznam.sk,zmarenie obchodu,zbytočná komunikácia a strata času pri týchto dotyčných kupujúcich!!

anicta
12. dec 2012

Pozor na predávajúcu s nickom @radanab, úmyselne uviedla nepravdivé údaje do inzerátu-vraj bundu kúpila za 70 libier a je plnená kačacím perím-prišla mi nejaká čínská bunda, úplne tenká-samozrejme bez peria a naviac mám podozrenie, že kúpená v Second hande 😕 Nepomohlo ani riešenie cez admina-ten jej síce zablokoval na mesiac bazár, ale mne to v podstate nič nevyriešilo. Má síce dobré hodnotenia, ale na Mimibazári a Mimiaukciách má tiež už zablokované účty, kvôli množstvu negatívnych hodnotení...to asi hovorí za všetko...
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=20309
http://www.mimiaukcie.sk/profil.php?user=20309

val227
13. dec 2012

neregistrovaná marianna.81@post.sk-Marianna Smalová Dúbravy 49 96212 Detva-neprebratá dobierka 😢 😖 😢 😖

stefanyj
13. dec 2012

Pridávam nespoľhalivú predávajúcu s nickom zuzka767. Kupila som od nej tasku na kocik s tym, ze som sa dopredu informovala o jej stave. Napisala: ... taska nie je roztrhnuta, nie je vyblednuta mne sa nezda, pouzivala som ju minimalne nakolko ich mam viac, vysuchana nie je.... Chybicka je len ten ZIPS co som uviedla a dala som tam ako vidite na obrazku3 taku uchytku a otvara sa to este lepsie, inac zips nie je pokazeny aby vas to nemylilo len ten malinky pliesok sa odtrhol.Inac je v dobrom stave, ziadne ine poskodenia...
No a prišla mi taška, ktorá bola zašívaná po roztrhnutí, mala žmolky, gumeny povlak na zipse vyšúchaný a bola ušpinená. Odmietla mi vrátiť peniat, tak som udelila hodnotenie. Odpisala mi: "to co pisete su uz len detaily, pouzivanim tasky a myslim si ze nakolko taska nie je roztrhana sa taketo detaily neuvadzaju to by som fakt uz musela uviest kazdu blbinu ....Je tiez nestudujem kazdyfliacik, trhlinku a pod., ked si kupujem tovar na bazare a je v ovela horsom stave.Taska zodpoveda popisu a nic vazne okrem toho co som uviedla na nej nebolo..
Reakcia na moje hodnotenie bola, ze som arogantna kupujuca.... Nemam slov. 😅

janninn
13. dec 2012

Nespoľahlivá: Soňa Balážová, Livinské Opatovce, vydrankáva dobierku, zjednáva cenu, a na ďalší deň si to už rozmyslí, ešte že som sa pred odoslaním uisťovala a nič neposlala. Neposielajte jej, mám podozrenie, že je to nejaké dieťa čo sa na bazároch takto zabáva. /v prípade potreby poskytnem plnú adresu/.

blesura
13. dec 2012

Marta Stetkova, alias Marta Bartovjakova, Marta Kivonova neregistrovana, alebo registrovana ako kamoska 781...to je jedna a ta ista osoba. Balik si sice nakoniec vyzdvihla na poslednu chvilu, ale dovtedy klamala, ze ho uz ma. Na seku je predsa presne uvedeny datum, kedy je zasielka prebrana. Urcite by som uz s touto kupujucou neobchodovala. Je nespolahliva.

zeta
15. dec 2012

urcite neodporucam neregistoranú agreseee@azet.sk - šteania štercelova. chcela kupit kocik - nebola som asi 2-3 dni na nete, kazdy den mi pisala, ze ci je volny. chcela ho hned - kurierom. a ja hlupa, ze ved manzel ma cestu do ba (byva nedaleko) - ze jej ho zoberie ukazat - pre istotu (predsa len, ked clovek vidi vec nazivo, vie sa lepsie rozhodnut). Tak sme ho odbalovali, skladali, nakladali do auta a odviezli.. Manzel jej vola - a ona mu na to, ze ved mi pisala ze ho nechce. a pritom absolutne nic nedala vediet ze si to rozmyslela!! fu 😠

gabussa
15. dec 2012

DáVAJTE SI pozor na DADKA 6 ja som jej poslal peniaze 9 plus 2 eur.aj na postovne ,,sa vyhovara ze mi balik poslala,,nema o tom ziadny doklad,,ale ju to ani netrapi len mi pisala ze ona poslala,,je neskutocne drza,,a nespolahliva predavajuca ,,davajte na nu pozor,,,prosim vas nedajte sa jej oklamat,,,je obycajna klamarka...

martinjasen
17. dec 2012

Neobchodujte ani neposielajte peniaze uzivatelke baby2013. Preverujeme podozrenie na podvod.

tisim
17. dec 2012

@martinjasen prosím,dajte mi vedieť, ako to postupuje s baby2013, včera som jej naletela

martinjasen
17. dec 2012

@tisim Skusam zistovat co sa da. Ked narazim na mrtvy bod, skusime zorganizovat podvedenych na podanie trestneho oznamenia.
Vyzera to tak, ze suma podvodu uz presiahla 266 eur, co je uz trestny cin.

sny
17. dec 2012

@martinjasen Ja som jej akurát skoro naletela,predávala lacno hovoriace psíka Fisher Price,keď som videla to jdeno zlé hodnotenie,tak sme sa dohodli,že jej pošlem len polovicu peňazí.Ale dnes už mala všetky inzeráty zmazané a ja peniaze poslané,tak som po nej pátrala a na pošte mi našťastie tie peniaze ešte vrátili späť,takže som schodila dobre.Tu sú jej údaje,ktoré mi poskytla k platbe:IVETA KISMIROVA,NOVOMESKEHO 8/70,ŽIAR NAD HRONOM,č.ú:0018457332/6500
Možno aj toto pomôže k jej dopátraniu,aby už nikoho nepodviedla.PRajem veľa šťastia k jej odhaleniu.

mirka1994
17. dec 2012

Pridávam sa aj ja som naletela baby2013:( chvalabohu na účet som jej poslala ,,len,, 20 eur,avšak banka už prevod nestihla zastaviť ,ke´d som prišla na to že je to podvod.Tiež by som potom rada vedela ako to ďalej postupuje.

sny
18. dec 2012

@mirka1994 A aj vy ste mala rovnakú adresu ako ja?No mrzí ma,že ste prišla o toľké peniaze v čase dnešnej chudoby.Niečo určite treba poriešiť,taká hnusná zlodejka tu predsa nemá čo robiť.A preto ja už neposielam žiadnym užívateľkám bez hodnotenia niaké euráče,musím sa poučiť.

mery4001
18. dec 2012

Dobrý deň tuto predávajucu apsolutne NEODPORUCAM menom WIWIENKA!!!!!!!Spravili sme výmený obchod,ja som balik poslala hnet 1tr. a od nej balík mi ešte neprišiel už to je 2 týždne na spravy neodpovedá,je to klamárka a podvodnička!!!!!!!DAVAJTE SI POZOR NA NU!!!!!

mirka1994
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laloona
19. dec 2012

Přidávám uživatelku Kety2, objednala si zboží na dobírku, tu si ale nevyzvedla a následovaly výmluvy a slib,že si pro balíček dojde. Včera mi došel domů. Nejsem jediná maminka komu se to s ní stalo. Pozor na ní a rozhodně na dobírku NE! ☹

liliandax
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vendi77
19. dec 2012

@martinjasen dobrý deň, mohli by ste mi prosím preveriť predávajúcu s nickom jankak216 ? či sa prihlasuje, lebo mňa už 4 dni ignoruje poslala som je pred viac ako dvoma týždnami 20 eur, ale ani balík ani peniaze... dakujem, prípadne mi poradte čo mám robiť,neg.hodnotenie som jej už dala..

vendi77
19. dec 2012

predávajúcu s nickom jankak216 nikomu neodporúčam!!!! balík mi nedošiel, na moje výzvy nereaguje!!!!

martinjasen
19. dec 2012

@vendi77 Napis jej oficialnu ziadost o vyriesenie obchodu podla navodu: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/admin/clanok...

333levica
19. dec 2012

ahojte ,prvy krat sem pisem a rozhodne neodporucam neregistrovanu TATIANA GOLDMANOVA ,teodora tekela 4 ,trnava. pisala ze poslala 11e 13.12 a doteraz nic. zrejme caka ze jej poslem skor rifle ako mi pridu peniazky . trt!!! 😝

333levica
19. dec 2012

a este som zabudla ,tyzden ma zavadza neregistrovana MISKA MORVAYOVA čabiny 117. drzim jej hru ,medzitym 2 zaujemcovia prec. nevadi ,uz som predala 😝

silvid
20. dec 2012

neodporucam predavajucu s nickom mary25
klame a zavadza v popise inzeratu, kupovala som pancusky "velmi malinko nosene, ziadne zmolky", vsetky mali byt NEXT 6-12 mesiacov /next su z toho 3ks 0-6 mesiacov, 1ks HaM 2-6 mesiacov a 1 ks Marks Spencer/...
fotky mam pridane u mna v albume...nakolko ma mala 11 mesiacov tak ta velkost je prvy problem, hoci som sa vyslovene pytala ci su na 6-12, odpovedala ze ano...nehovoriac o zmolkoch a vytahani...
Pisem tu preto aby som varovala ostatne maminky, s predavajucou sa NEDA KOMUNIKOVAT, vcera v noci som jej napisala OFICIALNU ZIADOST O RIESENIE PROBLEMU podla vzoru admina, odpisala mi ze ma same pozitivne hodnotenia / no ma ich 3/, a ze co chcem za taku cenu!!! kupovala som ich za 8 eur s postovnym, maminky vsak si pozrite ten stav ake mi pancusky prisli domov v mojom albume, stoji to za to!!!

stanislavao
20. dec 2012

@silvid ten nick je ok, lebo mi ju nenaslo?

traktor
20. dec 2012
silvid
Odpoveď bola odstránená
Zobraz