Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petraxy6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rorinka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
26. jún 2012

damy, skuste to tu udrzat aspon trochu prehladne a piste sem iba nick, mail alebo meno a dovod 😉

diskutujte v tejto teme:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

ivanadud
28. jún 2012

neodporucam Brigita Mizicová, švedlár neprebera dobierky 😠

janulikt84
28. jún 2012

@emmuska16 treba podat trestne oznamenie..niesi jedina..v jej hodnoteniach maa aj ostatne maminky....zistujem jej meno...

ewana73
28. jún 2012

pridavam predavajucu mouse33 predala mi "original 3/4 nohavky" , ktore boli skracovane a podsite obycajnou bielou nitou a este aj krivo. prosim tu je konverzacia tak posudte.
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

rora
28. jún 2012

pridavam dalsiu negativnu skusenost s uzivatelkou berousk 🙄 tricko mi prislo zmolkove, derave a roztrhnute. pritom v popise boli len miery tak som predpokladala ze nema nejake poskodenia! je to nekorektne spravanie! predavajuca mala na vady upozornit! ja handry totiz nekupujem! na utieranie prachu mam doma dost starych veci! 🙄

viki81
28. jún 2012

ahojte, kde nájdem zoznam nespoľahlivých? dík

kaciatko1909
28. jún 2012

@viki81 to by aj mna zaujimalo,,,

tina2
29. jún 2012

violka123 neposielajte na dobierkuˇ!ˇ!ˇ!ˇ!

tina2
29. jún 2012

violka123 neprevzala dobierku, zavádzala ma klamalaˇ!ˇ!ˇ!ˇ!

novan
2. júl 2012

tina-2510@azet.sk NEODPORÚČAM!!! neregistrovaná. Komentuje bazárik, vyjadruje svoj názor na tovar a pritom kúpiť nechce nič!!!

ivavec
3. júl 2012

terykt Aktivní
Tereza Paličková má 1 dítě této paní jsem zaplatila ale ona mi už balíček neposlala a už ani nekomunikuje 😖 😖 😖

pastelka74
3. júl 2012

Ahojte chcem vás upozorniť na neregistrovanú s.jencikova@gmail.com.........Silvia Jenčiková Jenkovce 197 Jenkovce okr.Sobrance 07252.......táto osoba je absolútne nezodpovedná,zajedná si tovar,vypýta si podklady k platbe a potom hrá mrtveho chrobáka,vôbec na ňu nereagujte 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mima1311
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1311
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
4. júl 2012

jana.zarnovicanova@gmail.com Jana Žarnovičanová, Strojárska 364, 96601 Hliník nad Hronom
neprebera dobierku, najprv sa vyhovara, ze je u rodicov, potom v nemocnici a nakoniec sa ani neozve

ivetka1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika_sk
4. júl 2012

pozor na uživatelku emmy7, meno Michaela Gavlikova zo Skalice. dohodnuta cena tovaru bola 30 eur + 1,20 pošta- dobierka prišla 34 eur, potom capačky mali mať 12cm a maju necelych 11 čo moj maly neobuje, a nakoniec suprava mala byť velkosť 12 mesiacov a je to velkosť tak 6-9 mesiacov max a navyše je zodrata jak handra.a to ešte tvrdila, že zaplatila polovicu za poštovne a to by znamenalo, že za 200-300gramovy baliček zaplatila poštovne 8 eur ! čo som spadla z jahody ?!

mexico_16
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janickao
6. júl 2012

Tak holky pozor na neregistrovanou Kateřinu Helešicovou!! Chtěla poslat na dobírku, balíček si nevyzvedla, jak jsem žádala vrácení poštovného, slíbila nesplnila, dala jsem ji další 2 týdny, a nic i když slibovala-....

alka221
7. júl 2012

pozor na uzivatelku darling111. / Rada Wurtembergova/ z košic.predala mi pokodene saty.povedala mi,ze ked sa mi to zasite nepaci,mam si to dat opravit,dalej nereagovala.. 😒 o vrateni penazi ani chyru ani slychu 😠

olga1306
7. júl 2012

prosim vas,ma niekto zlu zkusenost s mirkamjb ??????????? peniazkly som jej poslala,este napisala,ze tie prisli,ze balik posiela a odvtedy sa neozvala...nekomunikuje...nebola to velka suma,len ma mrzi,ze neodpisuje...dakujem vam

zuzana__d
7. júl 2012

Mam zlu skusenost s moon321 - Monika Bakajsová, islo o botasky Lonsdale, na ktorych som uvazdala vn.dlzku 12 cm. Ked jej prisli, napisala mi ze som ju oklamala a vn. dlzka je 9,5 cm. Tak som ich vzala spat a vn. dlzka bola 12 cm 😠 Dalej somnou nekomunikuje 😖

suzyka
7. júl 2012

@mackousko1986 - zaplatila som pred mesiacom a dodnes ani rifle (omylom to poslala inej mamicke) ani peniaze nemam, co mi slubila pred 9 dnami ze vrati hned peniaze, odvtedy somnou nekomunikuje 😖 😖 😖

opelastra
7. júl 2012

kúpila som od 😠 karinka1klaudia 😠 odsavačku na mlieko písala že je v poriadku fuknčná dost nám to ponahlalo poslala neskôr ako mala a ked nakoniec dorazila bola nám akurát tak na dve veci vhodná do koša nechce vrátit 17€ je to obyčajná KLAMARKA a ZLODEJKA ja dúfam že sa jej to vráti 😠

chantal21
7. júl 2012

jajinka9 (januska7.9@azet.sk - Jana Oswaldová) nespolahliva.Vec som jej poslala a od 29.maja cakam na peniazky este dnes.Len same vyhovorky.Tu je jej adresa Jana Oswaldová Dr.Jánskeho 11/24 Žiar nad Hronom 965 01 -nieje mi schopna poslat 1 euro,fakt smutne.