Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

myska_lili
28. apr 2014

@ma_ta1975 no veru.. to bol narychlo asi pisany profil ja neviem.. kaslem uz na to... sak im sa to raz vrati

soni76
29. apr 2014

neprevzata dobierka Zoltán Ruszo
Bátka 178
980 21 Bátka
neodporucam

eliska252
1. máj 2014

Pridávam výstrahu pre lilien1105 okradla 3 mamičky nemáme ani peniaze ani tovar spolu za 105 eur

rizula
2. máj 2014

@pastelka74 .JA JU POZNAM HNUSNA SPEKULANTKA.BYVA VO VELKYCH LEVAROCH NA ULICI SPORTOVA 617 ZRUDA BACHRATA.

pastelka74
2. máj 2014

@rizula myslíš @lucka8791 ??.....je to sprostá podvodníčka,taký hnus čo mi poslala.......môže sa hambiť,BACHA na ňu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lucka8791
3. máj 2014

@rizula to akoze o kom pises o me? ja byvam v levaroch?a od kedy?

miroslavap
3. máj 2014

@anik025 Tááák a upozornujem na na túto milú pani. 17. apríla sme viedli "uzastnu" konverzaciu, kde ma osočovala aké som jej predala topánky. Dohodli sme sa, že hneď po veľkej noci mi ich pošle a ja jej pošlem peniaze späť. Dnes je už 3. mája a nič !!!! Len osočovanie a ohováranie !!! A NEPRAVOM !!!!!!!!!!

pastelka74
4. máj 2014

@lucka8791 sa hambite..........to ste mi aký bordel poslala....špinavú ,ušmudlanú mikinu..... 😠 😠 😠 😠 ....u vás doma to musí teda vyzerať......

lelagula
5. máj 2014

@soni76 ahoj chcem sa spytat ked ti neprevzala zasielku tak ti prisla naspat?lebo ja som poslala balik - teplakovu supravku dna 25.3. na dobierku pripisanu na ucet v hodnote 16 eur (co inak uz nikdy nespravim!!) a ani peniaze nemam ani sa mi nevratila spat zasielka..neviem ci mam ist na postu alebo co...posielala som to na adresu: Bozena Stancova u gonscaka 567 Skalite 02314 a nick mala bozena75@zoznam.sk

soni76
5. máj 2014

@lelagula ahoj ano zasielka by sa mala vratit , ale uz ani ja nebuem posielat na dobierku akosi mi dosla trpezlivost, ale ked mas podacie cislo mozes si pozriet na stranke posty kde je zasielka

lelagula
5. máj 2014

@kokazm ahoj aj mne sa to stalo! som naletela bozene!!!a balik co si posielala na dobierku ti prisiel potom naspet?za kolko dni?ja som posielala 25.3. a ani bali ani peniaze na ucte 😠 uz nikdy na dobierku!!

soni76
5. máj 2014

@lelagula inak dotycnu pani mam vo svojeje tabulke nespolahlivych kupujucich

lelagula
5. máj 2014

@soni76 ok idem to pozriet ci to tam bude diky

janninn
5. máj 2014

Ahojte babule, potrebujem poradiť... Stala sa mi taká vec, predala som kolotoč, plne funkčný, čo mi mamina aj po doručení nadšene potvrdila, ale... tu je ten zádrhel, po pár dňoch mi napísala, že jej prestal ísť projektor, ale hudba hrá, ja neviem, či si to správne poprepínala, ani čo všetko sa s ním tie dni robilo. Snažila som sa jej radiť, čo by mohla skúsiť, lebo mne sa to nestalo. Teraz chce vrátiť plnú sumu, ale ja som si vedomá, že som jej predala funkčný a neviem čo teraz, lebo sa mi toto veru nestalo, čo ak ho ona, možno aj nechtiac pokazila. Poraďte. Ďakujem 🙂

lelagula
5. máj 2014

@soni76 musim si viac vsimat tuto temu, to je otras s niektorymi ludmi!

lelagula
5. máj 2014

@janninn podla mna nevratit peniaze! ved ty si neni obchod a ked bola spokojna prve dni tak je chyba na jej strane ona ho pokazila

soni76
5. máj 2014

@janninn ked bol funkcny a ona to potvrdila tak preco by chcela nazad peniaze, ktovie co s nim robila

kokazm
5. máj 2014

@lelagula Ahoj, 19.3. som posielala a pošta ho poslala späť 9.4 ako neprevzatá v odbernej lehote.

trudy1717
5. máj 2014

ahojte ... dajte si pozor na LILIEN1105 .... poslala mi topánky špinavé, hnutstné , fuj s nejkou polepenou vložkou .... oklamala aj iné mamičky dajte si na nu pozor ... nič od nej nekupujte !

tikivikiniki
6. máj 2014

mirka110110@azet.sk - NEODPORUČAM !!! - Neprevzatá dobierka,hrá mrtvého chrobáka! 😠

lumma
6. máj 2014

Neposielať nič na adresu: Mária Horečná, Piaristická 42, 91101 Trenčín. Nespolahlivá, nezodpovedná osoba, ktorá sa zatajuje a neprebera dobierky rad za radom !!!! maria640@azet.sk

rizula
6. máj 2014
nadej7770
6. máj 2014

Dobrý deň. Ďaľšia podvodníčka . Maria Sykorova,mesto Stara Lubovna mailova adresa drsnazona@azet.sk
Dala si zaslať tovar a neprevzala na dobierku. Pridete o poštovné.

lucypaba
7. máj 2014

Pridavam na ciernu litinu uzivatelku pod nickom alexandraxx, ma na svojom ucte moje peniaze uz MESIAC a tovar nikde i ked slubila ze poslala. Bola uz kontaktovana aj adminom, ale nepomohlo.

zuzanka2302
7. máj 2014

@soni76 mozem aj ja poprosit tabulku? Zuzulik0000@centrum.sk

moncici4
8. máj 2014

@soni76 mozem poprosit aj ja o tabulku?dakujem
Chcem sa spytat ci je mozne upozornit admina na konkretne neseriozne mamicky,napr.tym ze mam konverzaciu pod inzeratom a dotycna tvrdi pravy opak a mi da neg.hodnotenie ktore by som tam samozrejme nechcela mat.
Dakujem za kazdu radu.

lilienka27
8. máj 2014

chcem sa spytat, objednala som si podla predavajucej tricko guess v perfektnom stave, ked mi priso nvonnok pekne neposkodene, no kedze zijem sama a mam dceru , ppracu psa a konicky, nestihla som si ho detaijlne pozriet, kvoli pracovnej i rodinnej vytazenosi som tomu nekladla zaiden doraz, az ked som si v piatkovy vecer chela tricko obliect zistila som, ze po boku mala kopec malych dierokpo bokkoch. predavajuca konnrtaktovala adminku ze poslala bezchybne tricko a mna obvinila z toho ze mam take iste a ze moje je poskodene a ze celel to bolo zamer,,,,,

haanca
8. máj 2014

Ja mam tiez jednu zlu skusenost. Predavajuca s nickom LILIANI, okres Nove Mesto nad Vahom 😠
V decembri minuleho roka som si u nej objednala plachty, hned som poslala peniaze na ucet, potom kopa vyhovoriek, ze je chora, ze bola v nemocnici, ze balik poslala inej mamine... Ze mi posle peniaze na ucet.
HA HA - je maj, po nekonecnych vyhovorkach, ako ze asi zle zadala cislo uctu a podobne, konecne mi prisli peniaze - ciastocne ☹ len za tovar, postovne si nechala, lebo asi nema na chleba 😝
Vraj som si mala ten balik prevziat 😕 Skoro som odpadla, ze aky balik, ved mi nic neposlala... Uz ani nevie, koho ako okradla, tak si len domysliet... NEODPORUCAM!!!

soni76
9. máj 2014

@moncici4 poslite mi do spravy mailovu adresu
myslim ze sa da kontaktovat admina a on by mal vymyzat nepravdive hodnotenie

moncici4
9. máj 2014

@soni76 dakujem,dotycna nakoniec sama zmazala 🙂