Dobrovoľná pomoc mamičkám v núdzi

martinjasen
20. nov 2012

Pekny den Vam prajem,

Rad by som sa s Vami porozpraval, ako by sa dalo na koniku pomahat mamickam, ktore su v nudzi a pritom by nedochadzalo k hadkam a nevrazivosti, ale by sa skutocne pomahalo tam, kde je pomoc potrebna.

Prosim napiste tu svoje napady ako si myslite, zeby sa mala takato pomoc na koniku realizovat.

Dakujem vam za vase postrehy.

Martin Durina
Asmira Team

mamickydarujumamickam
5. feb 2014

Ahojte mamicky vydim ze si tu navzajompomahate tak by som Vas chcela poprosit ci by ste sa nemohly pridat k mojej komunite na fb 'Mamicky daruju mamickam ' mozete sa pridat aj ako darkina aj ako mamicka ktora potrebuje pomoc Dakujem Vam moc krat (na Fb si myslim ze je ovela lahsie odhalit modvodnikov a podvodnicky )

adadr
22. feb 2014

@martinjasen chcem sa opytat este pomahate ja som tu nova neviem ako na tejto stranke to funguje ale potrebovala by som pomoct aj pracka nam dosla tu by sme potrebovali aj veci a kto by pomohol alebo podaroval kto co nepotrebuje alebo ma nadbytok ,alebo nakup sme rodina hmotnej nudzi a moj prijem je len rodinne pridavky a som sama zivitelka rodinny stat mi nedava nic lebo som na pn uz dlhodobej mala som tazky uraz pred rokom a som zostala sama zo 4detmi ak by mi vedel volakdo pomoct budem rada dakujem

diva00001
28. júl 2014

Pekny den prajem...neviem ci mozem poprosit o pomoc ale skusim...mam 7 mesacneho synceka jeho otecko zomrel ked som bola asi v piatom mesiaci tehotenstva..na matrike sme neboli,lebo som si myslela ze staci asi tak v 7 mesiaci..no bohuzial moj partner zomrel..teraz maly nema ani meno po otckovi ani meno otca v rodnom liste..a to nehovorim o tom ze zijem len z jendej materskej s dvoma detmi kedze mama j 10 rocnu dcerku...no jeho otec plati nanu iba obcas tych 30 eur niekedy nic lebo nema...chcela by som si vybavit nejako sirotinsky prispevok na maleho..vedel by mi tu niekto pomoct s tymto ak pekne poprosim...dakujem kazdemu velmi pekne

alexandra2709
28. aug 2014

@martinjasen dobry vecer som adriana a som tu nova neviem ako to tu chodi a tiez som nie zato aby tu boli hadky.tiez som v nudzy zhanam si veci ako mozem pre dcerku za simbolicke ceny co zvladnem kupit a co nie tak smola.no teraz nemam momentalne dietatu veci na zimu co som mala po detoch som poposuvala.no zial sa mi uz nevratili.su aj taky ludia.teraz tiez potrebujem pre dcerku vela veci na zimu no snad vystacim s tymi co mam ale ak sa najde mila osobka a pomoze budem rada a vdacna dakujem a prajem pekny zvysok vecera 🙂

mariavevurkova
9. dec 2014

Dobry den mam prosbu na vsetky mamicky ale len seriozne ktore su ochotne skutocne pomoct poznam mamicku ktora caka babatko je v nudzi a nemala to v zivote lahke priatel ju bil a opustil. Dietatko si nechala a coskoro sa narodi a nema kocik ani postielku no skratka nic prosim Vas o pomoc akukolvek ale seriozne je jedno ci su veci nove stare ale dolezite je aby boli ucelove a slobodna maminka mohla vychovat svoje dietatko spokojne. Poprosim o všetky vecičky potrebne k dieťatku ak mozete pomoct ale len seriozne ktore chcu skutocne pomoct tak mi napiste dakujem velmi pekne

0904624558
15. jan 2015

dobry den potrebujem pomoc nakolko mam tri deti nemam nato prostrietky byvam sama detmi nemam ako im dat co potrebuju ak je tu niekto rada by som vas poprosila o veci pre moje deti dakujem

artemiska
20. jan 2015

@lemilka aké veškosti nosia detičky?

zlati010
20. máj 2015

Aj mne sa tento napad paci...ved raz sa v nudzi moze ocitnu kazdy z nas. Ja pomaham jednej mamicke ktora v minulosti pomohla mne. Teraz je v zlej situacii kedze ma 15 mesacneho synceka a druhe dietatko na ceste, muz ju opustil a nedal jej ani najnutnejsie veci pre deti....moj navrh je ten ze za taku mamicku v nudzi by sa mohol zarucit niekto kto ju osobne pozna ako ja tuto pani.

koloman777
27. máj 2015

ahojte prosim pekne najde sa nejaka mamicka ktora by mi podarovala vecicky a nejake hracky pre 7 mesacne dievcatko som matka 4 deti mam 3 chlapcov a jedno dievcatko zivot sa mi obratil na ruby behom par masiacoch preto prosim o pomoc dakujem krasne

raja2
15. okt 2015

dobry vecer,hladala som po celom nete nejaky portal kde by som mohla pomoct mamickam v nudzi ale tak aby to nebolo samozrejme zneuzite ale naozaj niekomu kto pomoc potrebuje ale okrem tohto clanku mi nic ine nenaslo,tak pisem sem,nieje toho vela ale mam par veciciek po mojom syncekovi,do cca 1roku a rada by som ich darovala,neviete o niekom,asi najlepsie z blizkosti handlovej,lebo neviem ako by som to vsetko posielala postou

zumpa
24. nov 2015

Ahojte. Rada by som pomohla a darovala nejakej mamicke kocik. Ak o nejakej viete napiste mi spravu

najnakup1
9. dec 2015

@zlati010 ahoj, potrebuje táto pani ešte stále pomoc? V akom veku sú deti?

betusa
17. máj 2016

Zo srdca ďakujeme všetkým za venované 2%, veľmi si to vážime. Do konečnej sumy nám však ešte málinko chýba, preto ak niekto môže prosím pomôžte nám akoukoľvek čiastkou, keď sa to spojí veríme, že to dotiahneme dokonca a liečenie budeme môcť absolvovať. Ďakujeme veľmi. IBAN: SK4609000000000461926076 https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3190

majuss125
18. júl 2016

Dobry den,nenaslo by sa prosim u niekoho oblecenie,hracky,...pre 14 mes.dievcatko? Dakujem velmi pekne

koloman777
16. dec 2016

prosim amicky o pomo pre oje styri deticky blizia sa vianoce chcela by sm im spravit usmev na tvari radost ale bez pomoci to nedokazem soslusna zena dvaja syncekovia chodia do skoly ucia sa n a ciste ednotky mam este jedneo synceka a dcerku zt sa s mnou kruto zahrava ak sa najde nejaka mamicka ktora by mi podarovala hracky pre moe deticky k Vianociam velmi pekne prosim dakujem zo srdca

betusa
9. feb 2017

https://www.ludialudom.sk/vyzvy/4042 Prosím pomôžte nám ďakujeme

koloman777
11. feb 2017

prosim mamicky velmi o pomoc mojim detom uz nevladzem som na dne viem kazsy to ma dnes tazke ale verim ze sa najdu dobri ludia a raz budem moct vsetko vratit aj ja

majuss125
2. apr 2017

Dobrý deň mamičky.Obraciam sa na vás s obrovskou prosbou...Velmi pekne prosíme Nenašli by sa u niekoho oblečenie pre dievčatko,vo veľkosti 98+,topánočky,kozmetika,hračka by jej tiež veľmi spravila radost,po prípade maškrta.Velmi pekne ďakujem.Niekomu možno zavadzia,inému moc pomôže.Velka vdaka...

majuss125
6. sep 2017

Dobrý deň nie mamičky.Skusim ešte raz.Mozno budeme mať viac šťastia.Velmi vás chcem poprosiť či by sa u niekoho nenašla obuv pre dievčatko 23-24 jeseň zima,oblečenie na chladnejšie obdobie 104+,nejaká kozmetika drogéria( samozrejme tým nemyslím dekoratívna) Po prípade hračka,skladačka alebo niečo čo poteší 2 ročné dievčatko.Budeme vďačný za čo kolvek vám doma zavadzia niekomu určite pomôže.Dakujem a prajem pekný deň snáď sa niekto najde

majuss125
29. okt 2017

Ahojte milé mamičky
Obraciam sa na vás s veľkou prosbou o pomoc.Chcem vás moc poprosiť či by sa u niekoho nenašlo zimné oblečenie,obuv,po prípade svetrík či tepláčiky pre moju dcérku 2,5ročnu a zároveň veľmi pekne poprosiť či by sa u niekoho nenašla hračka ktorá je u vás už zabudnutá alebo vaše detičky už nezaujíma a našu by veľmi veľmi potešila na Vianoce pod stromčekom na koľko my si teraz nemôžme dovoliť.Dakujem a prajeme krásni deň

katbel1234
23. nov 2017

@majuss125
Rada by som pomohla, ale ja mám dvoch chlapcov, možno ešte tie hračky a knižky by sa našli. Ak máte záujem, napíšte mi a dohodneme sa.
S pozdravom Katka

koloman777
27. nov 2017

Ahojte mamičky obraciam sa na vás s veľkou prosbou či by sa u niekoho nenašli nejaké sladkosti a hračky k Mikulášovi a k vianociam pre moje detičky veľmi pekne vás prosím a ďakujem vopred z celého srdca

majuss125
5. dec 2017

Ahoj skúsime ste raz...Našla by sa milá osôbka ktorá by nám trošku pomohla? Veľmi by som chcela poprosiť o maličkosť pre dcérku pod stromček,kozmetiku,či oblečenie alebo maskrtu...veľmi by nám to pomohlo.Dakujem velm pekne

spageta85
11. dec 2017

@majuss125 napiste mi ip

jakubkanci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakubkanci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz