Heslá k nickom - upozornenie

ikke
20. aug 2008

Vazene uzivatelky,

dovolujem si vas tymto poziadat, aby ste zvazili, ake heslo pouzivate na prihlasenie na tieto stranky. Coraz castejsie sa nam totiz stava, ze sa uzivatelka (omylom) prihlasi pod nickom niekoho ineho, kto ma trebars podobny nick a az prilis lahke heslo, pripaden uplne rovnake heslo.

Heslo by V ZIADNOM PRIPADE nemalo obsahovat udaje lahko vycitatelne z vasho pasu (vase meno alebo meno vasho dietata, datum narodenia, bydlisko atd.)

Verim, ze sa nad tymto zamyslite a predidete tak mnohym neprijemnostiam a zmatkom.

ikke

kyri
20. aug 2008

jj, a ještě lepší je, když má uživatel/ka stejné heslo do své emailové schránky - pozor na to 😉

bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
autor
20. aug 2008

doplnim, ze toto plati aj pre uzivatelky, ktorych heslom je: heslo
(pripadne ine "tazko uhadnutelne" hesla)

verim, ze aj pri pocetnej rodine alebo hektickom planovani svadby sa da vymysliet a zapamatat heslo, ktore nepouziva cela vasa ulica alebo panelak 😉

monkula
20. aug 2008

ikke, to fakt? heslo:heslo? to je ako z vtipu o blondýnkach... 😅 😅

expertka8
2. feb 2009

...a co tak....uzivatel:monkula...heslo:monkula...???

😅

monkula
2. feb 2009

heeej ,čo ja? 😠 😀 😀

roasha
3. feb 2009

boze.....ja som blond.... 😅 😀
....a som rozmyslala,ze ako moze niekto uhadnut heslo,...ale ked si brunetky napisu to iste,ako nick.....uz chaaaapem... 😀

roasha
3. feb 2009

ja som myslela,ze ako hecker,cez tie blbe programy si to vycucne... 😝

expertka8
3. feb 2009

....alebo klasicke...1111 😅
...nazov mesta
...mena deti....
...zrobneniny vasho mena...
...datum vasho narodenia...
...zaluby....

...spolahlive a bezpecne heslo:
😉
-použi písmená aj číslice
-čím dlhšie heslo, tým lepšie (od 4 do 20 znakov na Netlogu)
-vyhni sa opakovaniu, slovám zo slovníku, postupnosti ako '1234' alebo 'abcd' a biografickým informáciám
-snaž sa vytvoriť niečo úplne náhodné. Naozaj si daj pozor a snaž sa si vytvoriť heslo, ktoré bude úplne neobyčajné a ťažko odhaliteľné.

monkula
3. feb 2009

pche, moje heslo je neodhaliteľné 😎

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
3. feb 2009

expi 8 s tymi zlozitymi kombinaciami ale pozor!!vzdy si treba zapisat vsetky hesla(popr.aj pin od bankomatovej karty)a nosti to pekne v penazenke 😀 😀

expertka8
3. feb 2009

...ja to vsetko nosim v hlave...rodne cisla....pin na 3 karty....zakladne t.c. ...hesla na web strankax..
...takze niekedy pri pokladni...so sorou za sebou...ked dostavam do ruky terminal...v duxu sa modlim....aby to tentoraz vyslo 😀 😀 😀

sue
3. feb 2009

Expi,keby si mala ešte v práci 9 hesiel na PC a rôzne programy, tak by si mala totál chaos... 😔 ja to veru napísané mám...len aj tak potom neviem čo k čomu patrí 😝 😀

roasha
3. feb 2009

tak ja mam tiez na kazdy mail ine heslo,a naposledy 2dni dozadu som bola v uzkych,ked som potrebovala cosi objednat,a nepustilo ma,lebo som si ani za ten svet nespomenula na heslo,a nebola som doma pri debilniku. 😀
ale mam ich napisane.... 😅

emjee
10. feb 2009

500 najhorsich hesiel v historii http://www.whatsmypass.com/?p=415 nemate nahodou podobne? 😀

roasha
10. feb 2009

moje tam neni... 😀
som ho take vymyslela,ze aj ja mam problem sa prihlasit.. 🙄 😀

expertka8
10. feb 2009

😀 😀 😀 ...ze "1111"????? 😅 ...alebo "enter"... 😅 ...to nemyslia vazne??? 😀

ikke
autor
13. mar 2009

mile damy...

ZNOVU UPOZORNUJEM

tato tema tu nie je pre srandu, zas riesim par IP typu "niekto sa mi vlamal do nicku"... 😒

marcela79
17. jún 2009

Milá Ikke, máš pravdu... A je to smutné 😖 😠

nikeee20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
autor
28. aug 2009

prosim vas, nepiste si hesla od spolocnych (terminovych) nickov do temy, na toto je urcena interna posta 😉
temy moze citat hocikto, aj ten, co medzi vas vobec nepatri, dokonca aj clovek, co tu vobec nema zalozeny nick, nasledky si domyslite sami... 😔

ikke
autor
4. nov 2009

to iste plati o zverejneni hesla v albume... 😖

katrin
4. nov 2009

Mili admini,

dnes som si zmenila heslo tu na MK a do mailu mi prislo:

Tvoje nove heslo je: .............. (vymenovane cele heslo), to len aby si nezabudla 😀 😀

Tak sorry, ale myslim, ze heslo by nemalo prichadzat e-mailom. Ak, tak by tam mohlo prist, ze Tvoje heslo bolo zmenene...

bubadlo27
4. nov 2009

katrin konik nie je jedina stranka na ktorej to takto funguje 🙂
a ked zabudnes heslo, budes vypisovat adminom a odkial ked na nenalogujes? 😉
druha vec je ta, ked ti niekto chce hacknut mail, tak urcite nema problem hacknut aj prihlasenia na kona 😉 🙂

cuttysark
4. nov 2009

katrin, ja naopak ocenim ze mi pride heslo mailom, aspon potom viem, kde to hladat ked ho stratim.

dazd22
4. nov 2009

ahoj lidi prosim nevite mi pomoci kamaradka si zapomnela heslo na nick a pri tam mnela neaky dvuezite veci
jak muze zistit svoje heslo?diki 🙂

janocka
4. nov 2009

katrin - a ako sa dozvies heslo ked ho zabudnes? 😉 ked by nemalo byt polsane e-mailom tak ako? Klasickou postou asi nie, kedze pri registracii sa neuvadza postova adresa, do telefonu ti ho tiez nikto nenadiktuje, ak by ti bolo heslo napisane do Ip, tak by si sa k nemu nedostala, kedze by si sa nemohla prihlasit 😉

katrin
5. nov 2009

baby, sorry, mozno som blb, ale ked si menim heslo, tak si ho menim z urciteho dovodu

Vascinu hesiel mam podobne/rovnake, takze nemam problem si ich zapamatat, a keby som ho chcela vyziadat ako zabudnute, tak pochopim, ze mi dojde mailom

To ako fakt tu uz mozem napisat, ze moje nove heslo je heslo 😀

to je len pre vas, aby ste nemuseli riesit veci typu : niekto sa mi "vlamal" do nicku 🤐 🤐