Heslá k nickom - upozornenie

ikke
20. aug 2008

Vazene uzivatelky,

dovolujem si vas tymto poziadat, aby ste zvazili, ake heslo pouzivate na prihlasenie na tieto stranky. Coraz castejsie sa nam totiz stava, ze sa uzivatelka (omylom) prihlasi pod nickom niekoho ineho, kto ma trebars podobny nick a az prilis lahke heslo, pripaden uplne rovnake heslo.

Heslo by V ZIADNOM PRIPADE nemalo obsahovat udaje lahko vycitatelne z vasho pasu (vase meno alebo meno vasho dietata, datum narodenia, bydlisko atd.)

Verim, ze sa nad tymto zamyslite a predidete tak mnohym neprijemnostiam a zmatkom.

ikke

ikke
autor
5. nov 2009

dazd22, "kamaratka" si moze nechat poslat heslo pri prihlaseni (chod na Login/Prihlaseni -> vypln login -> klikni na
Nemůžeš si vzpomenout na heslo?), heslo pride na email uvedeny v nastaveniach daneho uzivatela... samozrejme, ak tam ma svoj skutocny email 😉
hlavne si kvoli heslu urcite netreba zakladat duplicitny nick...

bellaswancullen
26. nov 2009

awwojtee cela by soom sa opyytaat ci by niekto newedel zistih heslo na moj pokjec ano na moj ja som si nechtiaci totiz dala ulozit cislo na kamaratkinom kompe thak mi poradila aby som si ho zmenila mno ja som ho kompletne zabudla ale uplne my to wypadlo s hlawy na tom by nebolo nic keby ten nick nemaam dwa roky nemaam tam aktiwowane plusko na cely mesiac a nemaam tam wela pratelow a komentarow od mne welmi wzacnych ludi cize pls ako niekto wie nieco take zistit ak by mohol minule heslo bolo belinkaswanedward mno ale toto terajsie ni a nie zistit ja nwm co s tym ale strasne ma to trapi ak niekto eie pomoct napiste na nick mayusinQa dakujeem welmi pekne

anaxamon
26. nov 2009

pocuj bella a na pokeci nefunguje nieco take ako zabudol som heslo??? poslu ti heslo na mail co mas uvedeny v registracii, nie?

a mimo otazku, prosim nepouzivaj tu ten styl pisania co mas...strasne zle sa to cita..verim ze tvojim kamosom na pokeci to nevadi ale sem to teda dost taha oci 😉

bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roasha
27. nov 2009

mna tie W-čka normalne zdvihli 😝

janocka
27. nov 2009

viem, ze viacerych tento styl pisania nenadchol, ale tak aby sa neodbocovalo od temy, nemusi to pisat kazdy 😉

ursulqa212
8. jan 2010

Ahojky...ja som zabudla heslo na moj nick na pokeci...ten nick som mala 3 roky..vsetci kamarati aj ludi si na neho zvykly a rada by som ho mala spet..neviete nejake stranky..alebo nevedel by mi niekto z vas pomoct...zo zistenim hesla?prosim je to surne ☹

ooo
8. jan 2010

ursulqa, ak si zabudla heslo na pokeci, tak je tam urcite moznost zistit zabudnute heslo a ked nie, tak sa treba na pokeci informovat. urcite maju na stranke nejaky kontakt... skusala si?

peto0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz