• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hlasovanie za fotky na iných fórach. Spamovanie tém žiadosťou o vyplenenie dotazníka

26. februára 2016 
Ahojte,
rozmaha sa tu sutazenie a tym spojene hlasovanie za fotky na roznych strankach takze musim pristupit a otvorit tuto temu kde Vas chcem upozornit ze taketo prispevky o hlasovani si kludne piste v temach kam prispievate pravidelne ale nepiste to do vsetkych tem ktore Vam pridu pod ruku.
Ostatne uzivatelky to otravuje, takze pristupujeme k tomu ze zacneme taketo pripady riesit zastavenim pristupu na nase stranky
dakujeme za pochopenie
8. feb 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zuz11- :wink:
8. feb 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka zuz.
8. feb 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
poprosim Vas upozornujte nas na kazde take "otravne hlasovanie" kliknutim na ten vykricnik pri prispevku, dakujeme :wink:
8. feb 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, super :wink:
8. feb 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako prva bude mat zastaveny pristup uzivatelka "blazonko19"
10. feb 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak fakt je to pravda, dost ma to otravuje ked citam nejaku temu a tam sa zrazu objavi prispevok od uzivatelky, uplne od veci, vobec mi to nevadi, ked to posle baba, ktoru poznam, alebo si pravidelne piseme :wink:
10. feb 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píšem oficiálne aj sem ,blazonko19 má mať pozastavený prístup a dnes opäť hádže linky na hlasovanie... :confounded: :confounded: :confounded:
12. feb 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si ho všimla v téme materstvo
12. feb 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo pozastavit pristup moze len admin najvyssi :grinning: cize bob :wink: riesime to :wink:
13. feb 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, ako vždy, presná, trefná, vtipná... :grinning: :grinning: :grinning:

VĎaka, už je to ozaj otravné, asi sa v práci nudí...
Už som ju aj trikrát bonzla tým výkričníkom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. feb 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto uz zjavne nie je pri zmysloch ked hodi svoju ziadost o hlasovanie aj do temy Depresia :angry:
13. feb 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som to uz davno doriesila s Bobom :zipper_mouth: problem je ze s tej istej adresy sa prihlasuju aj ine uzivatelky, kedze Tmobile to ma tak :zipper_mouth: uzivatelku nemozeme bloknut lebo by sme blokli aj nevinnych :zipper_mouth:
13. feb 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže maminky, neostáva nám nič iné, ako hlásiť blázonka tým výkričníkom, nech ju čo najskôr vymažú...
13. feb 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucka13, pozor na mna, ja to vidim a ak s tym neprestanes tak uz sem nic nenapises
23. feb 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj a blazonko je toiez bloknuty nakoniec :wink:
23. feb 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, škoda, že tu nie je ten tlieskajúci smajlík...

Lucka, pozor, zuz je Big sister...

Mimo tému, zuz, prečo si mi tak strašne povedomá? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. feb 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ria713, hlasovaciu kampan mas na rovasi napr.
2. mar 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chcem Vas upozornit ze stale to plati a za porusenie budeme blokovat
30. aug 2008 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dalsia uzivatelka bloknuta: kajdzas
30. aug 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
za posielanie IP ohladom hlasovania bloknuta uzivatelka: martinkamm
24. sep 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já chápu že některá maminka chce aby její miminko vyhrálo,ale pokud to napíše do témy neplodnost,snažilky a pod.,kde řešíme zdravotní problémy...je to jako výsměch.
Jednu takovou jsem tu zažila,snad to i najdu,i když nerada žaluju :sweat_smile:
24. sep 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za kamarátku zahlasujem a rada, ale nechápem, prečo by som mala hlasovať za dieťa, o ktorom počujem prvý krát a foto vidím prvý krát, to si na tej hlasovacej stránke môžem vybrať aj iné deti... a nechápem, na čo sú tie hlasovania, keď aj tak nie sú objektívne :frowning2:
24. sep 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, presne....
vyhrá bábo, ktorého rodičia majú najviac známych.... :confounded: :confounded: :confounded:
24. sep 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku nefer,my sme nemohli dat link ani v teme,v ktorej som pravidelne :unamused:
24. sep 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa to dva krat nezda fer ved kazdy koho to otravuje, to predsa moze odignorovat, nie? :pensive: a zvlast keby som bola "snazilka" tak sa potesim, ze mozem pomoct inemu babu vyhrat sutaz s myslienkou-ze "Boh mi to raz vrati na detoch" (ako sa hovori) :confused: aj nam prislo do temy viac takych "hlasujte" ale vobec ma to neotravovalo, zabralo mi to 5 sekund a niekomu som tym mozno sprijemnila den... ale to je asi rozdielnost povah, ze.... tot moj nazor...tak pekny vecer :fearful:
24. sep 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlassim s jajou uplne.ved nikto nikoho nenuti, je to len prosba,tak ten co chce zahlasovat zahlasuje,ten co nechce,tak spravu odignoruje.ale skoda,ze takych ochotnych ludi v dnesnej dobe nie je az tak vela :unamused:
24. sep 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to by vam nevadilo ani keby si kazdy den napr. 100 bab poslalo takto link ? pre koho by ste sa rozhodovali ? a to by tu teda vyzeralo nerobilo by sa nic ine len preklikavalo odkazy, ine je ak je osobka znama v danej teme nech s to tam hodi a kto chce pomoze ale otravovat cudzich odkazmi a prosikat za hlas mi pride dost sebecke, styl musim vyhrat no matter what .... to uz nie je o tom ze pomoct a boh mi to vynahradi na detoch, ked hrat tak ferovo nie podfukom a prosit sa cudzim je podla mna podfuk ......
24. sep 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...co das, to dostanes...
24. sep 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nerieste to, pravidla su dane ziadne obtazovanie a urcite nie cez IP :zipper_mouth: a hlavne nie kazdemu na koho natrafite :zipper_mouth:
este tak kamoskam alebo do temy kam pravidelne chodite :wink:
24. sep 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok