• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hlasovanie za fotky na iných fórach. Spamovanie tém žiadosťou o vyplenenie dotazníka

26. februára 2016 
ja osobne si myslím, že by si tie baby, čo to tu stále nahadzujú /hlasovania/ mali založiť tému diskusie Hlasujte za...A kto by chcel hlasovať, tak ten nech si klinkne a vyberie súťaž, ktorá ho zaujala..A kto nechce hlasovať, tak si to nemusí ani všímať-tak ako témy, do ktorých vôbec nechodí a neprispieva... :sweat_smile: :confused:

Áno, ja si myslím tiež, že je to nevkusné, aby sa tlačíli do všetkých tém a otravovali s tým.. :rolling_eyes:

Axax, ak chceš byť hrdina a obúvať sa do niektorého z administrátorov, tak sa aspoň normálne prihlás a podpíš..Inak to nemá ani štipku inteligencie, férového jednania a žiadnu výpovednú hodnotu..A ešte-je to totálne úbohe.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. okt 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maruschka, vyssie bolo spomenute preco nedovolime u temu :wink:
29. okt 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, prepáč zuz... :wink: :wink:
29. okt 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz- PROSIM mohli by ste uz odbloknut nasu holku je pod nickom "martinkamm" ? Je bloknuta uz 11 tyzdnov :pensive: :pensive: Dakujem :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2008 o 01:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja pokial viem martinkamm je uz davno odblokovana
11. dec 2008 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem a ona tvrdi ze sa stale nemoze nalogovat.... :confused: dam jej teda vediet... :wink:
11. dec 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto iste, ako pre hlasovanie na inych forach, plati aj o inych veciach... tieto diskusie nesluzia na to, aby ste v 30 nahodne vybratych temach ziadali o hlasovanie, pomoc pri diplomovkach alebo o cokolvek ine !!!
29. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upozornujem vas, ze rovnako ako hlasovanie v x temach mazeme aj spamovanie roznych tem ziadostou o vyplenenie roznych dotaznikov
10. feb 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vazene uzivatelky a uzivatelia,

prosim, prestante spamovat diskusie linkami na registraciu hry 3bithra

Kazdy nasledujuci link na tuto "hru" bude mat za nasledok BLOKOVANIE vasho konta!!!

Dakujem za pochopenie...
24. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.simbartlova - zablokovana za spamovanie diskusii linkami na 3bithra
26. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha a to co je za hra :sweat_smile: :sweat_smile:
26. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blog - zablokován za spamování soutěží
27. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VSETKY nicky, ktore do fora daju link na http://egzem.cz budu automaticky BLOKOVANE.
10. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
25. jún 2009 o 19:25 • nikeee20
prosim, prestante spamovat temy a vytvarat nove temy za ucelom hlasovania v sutazi povedztosmilkou / reknitosmilkou !!!

vzhladom na mnozstvo z vas, ktorych sme uz na toto upozornili, budeme musiet pristupit k rovnakemu postupu ako pri 3bithra a egzem a blokovat vam pristup, ak nebudete respektovat Pravidla fora!
28. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OPAKUJEM:

prosim, prestante spamovat temy a vytvarat nove temy za ucelom hlasovania v sutazi povedztosmilkou / reknitosmilkou !!!

vzhladom na mnozstvo z vas, ktorych sme uz na toto upozornili, budeme musiet pristupit k rovnakemu postupu ako pri 3bithra a egzem a blokovat vam pristup, ak nebudete respektovat Pravidla fora!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
10. jún 2012 o 21:36 • petka1691
10. jún 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke jaaaj prepac, ja som si iba citala vrch toho a diskusie nie :unamused: fakt sa ospravedlnujem :confounded:
10. jún 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím dnes je posledný deň....dá nám ešte niekto svoj hlas??? Ak áno a máš účet na fb, klik na odkaz...páči sa mi na stránku "tvoje foto" a lajk na našu fotku....Ďakujéééém ste zlaté: https://www.facebook.com/tvojefoto?sk=app_24404...
7. dec 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zahlasujte za našu dcérku: http://www.klub-mamiciek.sk/sutazime?foto=618 Ďakujeme
6. aug 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky děvčata emoticon Vím ,že to tady nepatří,ale smažu ... Můžu Vás prosím ,prosím , poprosit o hlásek pro mého milovaného vnoučka :* stačí kliknout na odkaz a dát hlas emoticon děkují všem mocinky moc za podporu a ochotu ,děkujíííííí moc http://nejmiminko.extra.cz/miminka/oliver-nikol-kuchynkova?_fid=xooo
26. jan 2015 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zahlasujte prosim vas za mojho synovca. Vyhercovia budu trenovat so slov. reprezentaciou a vecer ich doprevadzat na stadion na zapase s Lotysskom.
Tel. c. si mozete vymysliet....dakujem:blush:

http://www.malifutbalisti.sk/?detail&p=261
26. feb 2016 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok