Hlasovanie za fotky na iných fórach. Spamovanie tém žiadosťou o vyplenenie dotazníka

zuz11
8. feb 2008

Ahojte,
rozmaha sa tu sutazenie a tym spojene hlasovanie za fotky na roznych strankach takze musim pristupit a otvorit tuto temu kde Vas chcem upozornit ze taketo prispevky o hlasovani si kludne piste v temach kam prispievate pravidelne ale nepiste to do vsetkych tem ktore Vam pridu pod ruku.
Ostatne uzivatelky to otravuje, takze pristupujeme k tomu ze zacneme taketo pripady riesit zastavenim pristupu na nase stranky
dakujeme za pochopenie

dannynka
8. feb 2008

zuz11- 😉

ada78
8. feb 2008

vdaka zuz.

zuz11
autor
8. feb 2008

poprosim Vas upozornujte nas na kazde take "otravne hlasovanie" kliknutim na ten vykricnik pri prispevku, dakujeme 😉

maaja
8. feb 2008

zuzi, super 😉

zuz11
autor
10. feb 2008

ako prva bude mat zastaveny pristup uzivatelka "blazonko19"

bubadlo27
10. feb 2008

inak fakt je to pravda, dost ma to otravuje ked citam nejaku temu a tam sa zrazu objavi prispevok od uzivatelky, uplne od veci, vobec mi to nevadi, ked to posle baba, ktoru poznam, alebo si pravidelne piseme 😉

monkula
12. feb 2008

píšem oficiálne aj sem ,blazonko19 má mať pozastavený prístup a dnes opäť hádže linky na hlasovanie... 😖 😖 😖

elise
12. feb 2008

aj ja som si ho všimla v téme materstvo

emjee
13. feb 2008

lebo pozastavit pristup moze len admin najvyssi 😀 cize bob 😉 riesime to 😉

monkula
13. feb 2008

emjee, ako vždy, presná, trefná, vtipná... 😀 😀 😀

VĎaka, už je to ozaj otravné, asi sa v práci nudí...
Už som ju aj trikrát bonzla tým výkričníkom 😅 😅 😅

cat
13. feb 2008

niekto uz zjavne nie je pri zmysloch ked hodi svoju ziadost o hlasovanie aj do temy Depresia 😠

zuz11
autor
13. feb 2008

ja som to uz davno doriesila s Bobom 🤐 problem je ze s tej istej adresy sa prihlasuju aj ine uzivatelky, kedze Tmobile to ma tak 🤐 uzivatelku nemozeme bloknut lebo by sme blokli aj nevinnych 🤐

monkula
13. feb 2008

Takže maminky, neostáva nám nič iné, ako hlásiť blázonka tým výkričníkom, nech ju čo najskôr vymažú...

zuz11
autor
23. feb 2008

lucka13, pozor na mna, ja to vidim a ak s tym neprestanes tak uz sem nic nenapises

zuz11
autor
23. feb 2008

jaj a blazonko je toiez bloknuty nakoniec 😉

monkula
23. feb 2008

zuz, škoda, že tu nie je ten tlieskajúci smajlík...

Lucka, pozor, zuz je Big sister...

Mimo tému, zuz, prečo si mi tak strašne povedomá? 😅 😅 😅

zuz11
autor
2. mar 2008

ria713, hlasovaciu kampan mas na rovasi napr.

zuz11
autor
30. aug 2008

chcem Vas upozornit ze stale to plati a za porusenie budeme blokovat

zuz11
autor
30. aug 2008

dalsia uzivatelka bloknuta: kajdzas

zuz11
autor
24. sep 2008

za posielanie IP ohladom hlasovania bloknuta uzivatelka: martinkamm

katuska23
24. sep 2008

Já chápu že některá maminka chce aby její miminko vyhrálo,ale pokud to napíše do témy neplodnost,snažilky a pod.,kde řešíme zdravotní problémy...je to jako výsměch.
Jednu takovou jsem tu zažila,snad to i najdu,i když nerada žaluju 😅

tilly
24. sep 2008

za kamarátku zahlasujem a rada, ale nechápem, prečo by som mala hlasovať za dieťa, o ktorom počujem prvý krát a foto vidím prvý krát, to si na tej hlasovacej stránke môžem vybrať aj iné deti... a nechápem, na čo sú tie hlasovania, keď aj tak nie sú objektívne ☹

monkula
24. sep 2008

tilly, presne....
vyhrá bábo, ktorého rodičia majú najviac známych.... 😖 😖 😖

adriana84
24. sep 2008

trosku nefer,my sme nemohli dat link ani v teme,v ktorej som pravidelne 😒

jaja0110
24. sep 2008

no mne sa to dva krat nezda fer ved kazdy koho to otravuje, to predsa moze odignorovat, nie? 😔 a zvlast keby som bola "snazilka" tak sa potesim, ze mozem pomoct inemu babu vyhrat sutaz s myslienkou-ze "Boh mi to raz vrati na detoch" (ako sa hovori) 😕 aj nam prislo do temy viac takych "hlasujte" ale vobec ma to neotravovalo, zabralo mi to 5 sekund a niekomu som tym mozno sprijemnila den... ale to je asi rozdielnost povah, ze.... tot moj nazor...tak pekny vecer 😨

adriana84
24. sep 2008

suhlassim s jajou uplne.ved nikto nikoho nenuti, je to len prosba,tak ten co chce zahlasovat zahlasuje,ten co nechce,tak spravu odignoruje.ale skoda,ze takych ochotnych ludi v dnesnej dobe nie je az tak vela 😒

silvinka
24. sep 2008

a to by vam nevadilo ani keby si kazdy den napr. 100 bab poslalo takto link ? pre koho by ste sa rozhodovali ? a to by tu teda vyzeralo nerobilo by sa nic ine len preklikavalo odkazy, ine je ak je osobka znama v danej teme nech s to tam hodi a kto chce pomoze ale otravovat cudzich odkazmi a prosikat za hlas mi pride dost sebecke, styl musim vyhrat no matter what .... to uz nie je o tom ze pomoct a boh mi to vynahradi na detoch, ked hrat tak ferovo nie podfukom a prosit sa cudzim je podla mna podfuk ......

jaja0110
24. sep 2008

...co das, to dostanes...

silvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
autor
24. sep 2008

nerieste to, pravidla su dane ziadne obtazovanie a urcite nie cez IP 🤐 a hlavne nie kazdemu na koho natrafite 🤐
este tak kamoskam alebo do temy kam pravidelne chodite 😉