Hlasovanie za fotky na iných fórach. Spamovanie tém žiadosťou o vyplenenie dotazníka

zuz11
8. feb 2008

Ahojte,
rozmaha sa tu sutazenie a tym spojene hlasovanie za fotky na roznych strankach takze musim pristupit a otvorit tuto temu kde Vas chcem upozornit ze taketo prispevky o hlasovani si kludne piste v temach kam prispievate pravidelne ale nepiste to do vsetkych tem ktore Vam pridu pod ruku.
Ostatne uzivatelky to otravuje, takze pristupujeme k tomu ze zacneme taketo pripady riesit zastavenim pristupu na nase stranky
dakujeme za pochopenie

katuska23
25. sep 2008

holky jako nezlobte se na mě, ale mě to fér nepřijde vůči nám které řešíme v témě vážné problémy.Zrovna jsem tam psala o jedné z nás že přišla o holčičku,a najednou link:prosím hlasujte pro mého chlapečka....
Já taky budu chtít aby holky hlasovali ale neobejdu všechny témy.Napíšu do jedné kde jsem. Ne všechny máme takové štěstí.

monkula
25. sep 2008

katuska, naprostý súhlas... viete, ako to musí bolieť? Skúste byť trošku empatický....

kacenqa
27. sep 2008

viete co, ja uz dlhsie nad tym rozmyslam a napadlo ma ako to spravit aby bol aj vlk syty aj ovca cela.

co tak vo volnej diskusii zalozit temu s nazvom Hlasujte za mna! a do tejto temy by mohli kocky davat linky na akekolvek hlasovanie, pripadne aj napisat o ake hlasovanie sa jedna (od do, o co ide-co mozno vyhrat). a ak niekto bude chciet, tak si tu temu pozrie a ak sa mu bude obsah hlasovania pacit z popisu, tak klikne aj na linku a moze pripadne zahlasovat.

tak to len tak davam navrh do plena....vyriesi sa tym obtazovanie v inych temach, IP a td...

zuz11
autor
27. sep 2008

bohuzial kacenqa, to u nas neprejde 😉 😀 ziadna tema nic take nech si davaju hlasovania kamoskam do IP alebo do temy kde prispievaju to je dovolene a to musi kazdej stacit 😉

kacenqa
28. sep 2008

zuz skoda. 😒 myslim si totiz, ze touto formou by sa nikomu neublizovalo, ved kto nechce, do tej temy nemusi ani nazriet takze 'obtazovany' by nebol ziadny uzivatel...a nepochybujem o tom, ze by sa nasli kocky, ktore by niekoho podporili aj len tak...

silvinka
28. sep 2008

inak ten napad zuzi co ma kacenqa podla mna vobec nie je zly , kto by chcel pozrel by si ,mozno zahlasoval, mozno sa aj sam prihlasil 🙂 ja som za , rozhodne je to lepsie ako dostavat ip od ludi kt.nepoznas a pravidla su im lahostajne

zuz11
autor
28. sep 2008

to aby nechodili take IP dosiahneme blokovanim a trestanim takych uzivateliek, ved uz teraz to mozu davat do tem kamoskam kam chodia a ked im nestaci to nestacila by im ani na to tema urcena, a to by bola tema kto s koho 🤐 🤐 🤐 je dobre tak ako je to teraz ked cez IP tak kludne kamoskam alebo do temy kam chodi clovek pravidelne ale nie nikam inam a obtazovat ostatne clenky fora 😉

kacenqa
28. sep 2008

zuz, myslim, ze sa mylis. podla mna prave preto, ze im nestaci tema, kam chodia, hladaju ine moznosti, ktore zial nemaju. ak by mali, nemuseli by to riesit IP.

a ze by to bolo kto z koho? no a? ja by som tobrala ako taku kvazi nastenku, kam das inzerat. a prave preto, ak by sa nasiel aj vhodny nazov temy, aby bolo jasne, o co ide, tak tam naozaj pojdu mrknut len kocky, ktore to _bude_ zaujimat.

vies, zuz, admini tvojho typu (neprogramatori) by mali byt na to, aby strazili 'cistotu', ale ludi aj usmernovali. na druhej strane, mali by pocuvat priania tych zdola, cize uzivatelov, preto prepac, tvoja odpoved dakujem neprosim mi pride troska sebecka...ja napriklad neprosim vyhladavanie vo fotoalbumoch. zial, nemam inu moznost...forum je o ludoch, ale hlavne pre ludi, a preco im nedat to co chcu, ak vas to nic nestoji. ved predsa nikto nechce, aby sa nieco specialne programovalo ci technicky narocne riesilo. jedine, co chcem, a mnohe by sa tomu potesili, je jedna tema vo volnej diskusii. podla mna by to za skusku stalo...vzdy mas tu moznost, danu temu zamknut, ak by sa to nejakym sposobom zvrhlo. ale apriori to odmietat... 😖

krista
29. sep 2008

tigr21 bloknutá - prosba o hlasování v tématech:
Mimčo červen-červenec 2010
Těhulky a zbytek snažilek z IUI a IVF
Grafy BT VI. 😉 ....

schnek
29. sep 2008

no nevím, ale co je pak spravedlivého na hlasování, když obepíšu celé forum, kam chodím a žádám každého známého/neznámého o hlas...? a když tu bude takových mamin 50, tak jako každé hodím hlas, když o to prosí? no nezlobte se, ale v tom nevidím smysl a to sem na MK, podle mě, nepatří. Ať si pro vás hlasujou kamarádky a známí 😉

sstefi
29. sep 2008

ja si tiež myslím, že taká téma by tu moc neobstála a myslím, že zuz má na stopro pravdu, bola by tema a tie ktoré posielaju IP teraz, budu aj potom. 😉

emjee
29. sep 2008

baby, to nie je len taky vymysel pre nic za nic, uz sme si tu zazili na zaciatku zopar takychto tem a nikdy to nedopadlo dobre, preto sme pristupili k takemuto zakazu

katuska23
30. sep 2008

Já se nechci opakovat,ale nechápu proč někomu nestačí,dát odkaz svým kamarádkám do témy kam chodím? 😕 a známým,rodině? Fakt je nevhodný a nefér posílat odkazy do témy IVF,bezradné snažilky apod.Tam jsou holky s úplně jinými problémy,a nemyslíte že je tohle mrzí?Jak by bylo vám?Ráda se kouknu do alba,ráda dám hlas,ale tohle je fakt mazec.Zrovna jsem tam psala o kamarádce, že jí umřelo miminko a najednou věta:Hlasujte pro mé miminko...

Proti nové témě jen pro odkazy nejsem,ale myslím že by se tam pouze dávaly odkazy a nic z toho...a pokud admini říkají že ne,tak ne 😅 😕 snad vědí proč to dělají?Nechci nějak moralizovat,ale nezlobte se na mě,jsou myslím důležitější věci.

elitera
30. sep 2008

souhlasím s katuskou, a to na 100 %. Nehledě na to, že já osobně bych do takového tématu teda nelezla a rozhodně bych nehlasovala 😝 (nicméně možná tu jsou takové samaritánky).

jaja0110
1. okt 2008

pre admina
Prosim vas kedy budu "tie" zablokovane uzivatelky zase odbloknute? Zase az taky velky prehresok nespravili a teraz ich to urcite mrzi kedze to bolo z nevedomosti....nechem nikoho ospravedlnovat, len teda kedy by tie "hriesnice" mohli byt zase s nami?? 😕

Dakujem! 🙂

sstefi
2. okt 2008

hriešnice 😅 😀 😀 😀
oni su fakt momentalne odstavene z kona? 😕 ale zase asi sa inak nepoučia 😨 😉
ale ak je to dočasné, tak ok.

zuz11
autor
2. okt 2008

s hlavnym sefom mame dohodu ze hriesnice co to spravia raz su bloknute na cca mesiac a opakovane hriesnice natrvalo 😉

melory
2. okt 2008

je to sice otravne, ale aj tak to otvaram a hlasujem za dieta ktore sa mi skutocne paci a nie za to co mi bolo pdstrcene.

krista
6. okt 2008

makyna123 bloknutá - prosba o hlasování v několika tématech

zuz11
autor
8. okt 2008

bubla08, bloknuta koli hlasovaniu

zuz11
autor
8. okt 2008

dalsia je drobec.z

axax
8. okt 2008

velka pani administratorko zuz11

pokud se rozhodnete menit pravidla diskuze bylo by asi velice vhodne to uvest i do samotnych pravidel a ne jen do nejake diskuze, jeste s pitomym nazvem a pak si takto ulevovat na nic netusicich uzivatelich.

Tedy pokud nejaka pravidla pro modrykonik.cz existuji protoze v uvodu pravidel ctu ze plati jen pro beremese.cz

Asi vam ta moc administratorky stoupla do hlavy, nic neobvykleho, ale co kdyby jste jsou energii radeji vynalozila k aktualizaci pravidel?

Tak a ted mi zablokujete IP, tedy jeden z x-tisich anonymnich proxyserveru, anebo to radeji smazete, jste prece ADMINISTRATORKA!!!! Hahaha.....

katuska23
8. okt 2008

tohle už je na mě opravdu moc, místo toho aby jste ocenili co dělají, bez nich by to tu těžko fungovalo, tak urážíte? Ano taky mě naštvalo že mi bylo promazáno album bez varování ale asi to má důvod ne?A co se týče hlasování za fotky,jak už jsem řekla ráda budu hlasovat,pokud mi to někdo nebude takřka nutit v každé témě,kde se probírá neplodnost a podobné problémy.To je fakt moc.

monkula
8. okt 2008

ozaj hrdinské, schovávať sa za anonymnú tvár... 😠 😠

elise
8. okt 2008

zuz máš moju podporu 😉 😉 😵 to čo písal axax je úbohé 😠 😠 😠

korenka
9. okt 2008

vrátte nám drobec.z,prosíííííííííííííííííííím 😵

zuz11
autor
9. okt 2008

korenka, o mesiac 😉 akoze to co robila bolo aj na dlhsie stopnutie 🤐 bombardovala nielen temy v snazilkach ale aj v receptoch a pod. 🤐

jaja0110
10. okt 2008

prosim vas kedy bude odbloknuta martinkamm? ved to uz je hadam aj 3 tyzdne ak nie viac... 😨 😨 dakujem

zuz11
autor
10. okt 2008

je bloknuta od 24.9. takze nestresuj 😀

tigr211
29. okt 2008

katuska23-taky jsem hříšník,který posílal linky i do snažilek,neplodnosti a jiné.jenom ti chci vysvětlit můj důvod-naopak jsem myslela,že by to holkám mohlo přidat víru,taky jsme toho museli dost projít a než jsem otěhotněla ,přispívala jsem v těchto tématech.Ale každý je jiná nátura,takže jestli se to vás nějak dotklo,omlouvám se,ale mi se vždycky, když jsem slyšela o někom s podobnými problémy a povedllo se jim to,hned zvedla nálada. a to ,že jsme se trápili jsem psala spolu s linkem.Takže se ještě jednou omlouvám,nedělala jsem to ve zlém úmyslu.A že je to proti pravidlům mě taky nenapadlo,protože to jiní posílali jak říkáte pořád a všude.