Je tu nejaký zoznam užívateľov?

moncika15
8. okt 2007

je tu nieco take ako zoznam uzivatelov kde vidim kto je prihlaseny a kedy tu naposledy bol? 😒

emjee
9. okt 2007

nie je

zoznam uzivatelov bude, ale zatial asi bez tychto udajov (kto je online a kedy bol naposledy prihlaseny)

maca793
27. okt 2007

to by bolo fajn, keby bol k dispozícii zoznam užívateľov, aspoň by sme videli, kto tu je aj v týchto hodinách 😀

dadulik75
23. nov 2007

mohol by byt zoznam uzivatelov 🙂

emjee
23. nov 2007

na mojasvadba je zoznam vsetkych uzivatelov http://www.mojasvadba.sk/my/user_list.php

roasha
25. nov 2007

emjee,chcela sa som sa zaregistrovat na stranke moja svatba,a nechce ma to tam pustit ako roasha,ze si mam vymysliet ine meno/lebo roasha uz je_ako ja/??. 😒 vzplnene boli vsetky kolonky. 😅

bihan
25. nov 2007

Roasha, na mojasvadba aj na českom koníkovi a beremese sa môžeš rovno prihlásiť tvojím menom a heslom 😉 žiadnu novú registráciu nepotrebuješ.

zuz11
25. nov 2007

roasha, na MS sa prihlasujes tymto nickom a heslom 😉

roasha
25. nov 2007

jasne,len mi to nechce zobrat datum svadby.dakujem za radu. 😉

roasha
25. nov 2007

alebo neberie "stare"? 😅

moncika15
autor
21. júl 2008

ahojte vidim ze sa nic nezmenilo tak by som xcela este raz poprosit o to aby vznikol zoznam prihlasenyx a nepihlaseny uzivateliek 😕 diky 🙂

zuz11
22. júl 2008

zoznam vsetkych registrovanych uzivatelov sa da pozriet na linku vyssie, o tom ci sa vlozi aj zoznam online uzivatelov sa akurat rozhoduje 😉

sonoga
29. júl 2008

neda sa urobit aj tu na modrom konikovi zoznam clenov podla okresu spolu s odkazom na fotoalbum, ako ho maju?

zuz11
29. júl 2008

na svadbe je zoznam uplne vsetkych uzivatelov, aj z konika a aj zo strechy ( kedze na vsetky 3 stranky sa pouziva jeden nick)
momentalne je kopec dolezitejsich veci ako davat aj sem to iste co je na svadbe 😉
ale mozem to posunut do zoznamu uloh programatorom....

sonoga
30. júl 2008

no, ja som skor myslela, ze ked si chcem pozriet uzivatelov od nas z okresu, aby som si ich albumy nemusela rucne vyhladavat, ale avy tam bol nejaky odkaz potom aj na MK na fotoalbum.

zuz11
30. júl 2008

janse ja som to pochopila, dala som to do zoznamu uloh pre programatorov ale je tu viac dolezitejsich veci takze neslubujem kedy sa to urobi 😉