Ktorý nick na Koníkovi sa vám najviac páči?

anaxamon
7. júl 2009

Piste len nicky, nie osoby, ktore su za nickmi, aj ked ja viem ze castokrat su nam sympaticke ci presne naopak prave osoby za nickmi ale skuste sa odosobnit 😀

Mne sa straaasne paci shaarkin nick 😀 a potom sa mi straaasne paci nick bublinkajasminka 😀 😵

bambulik
9. júl 2009

poletucha, kozinka 🙂

takco
9. júl 2009

takco.....tak čo! 😀 😀 😀

langkofel
9. júl 2009

http://de.wikipedia.org/wiki/Langkofel

ja zijem pod Langkoflom 🙂 a je to cosi take ake keby mal niekto nick "krivan"

shaarka
9. júl 2009

hej, poletucha je take vesele 🙂

soanpe
9. júl 2009

bihan
aguaverde ve mně vyvolává,to samé jako u tebe 😉 prostě to voní létem,vodou, mořským vánkem... 😵 😵 😵

kotenko
9. júl 2009

zrovna som na MS objavila nick "zakodovana"...

penny13
9. júl 2009

Kotenko sa mi tiež páči aj Sue a Janocka.

nikka.vo
9. júl 2009

aquaverde, papaya, poletucha,alcatko.j, plechajda, mallorry, pirlenka, peppapig, samsa, bihan ...

ukana
9. júl 2009

bzuco, centik, fomarik, tictac, prdecek 😅 , dupinka, ewelyne, potapko, anaxamon.........najhorsie je, ked je vela podobnych, napr.tych co sa zacinaju na zuz..a potom cislo, mam v tom potom chaos.....aj ada+cislo je vela.......

Keby ste si mohli zmenit nick, dali by ste si teraz iny? mate nejaky napad, co tu este nebol? 🙂

verulka
9. júl 2009

mne sa odzaciatku naj paci certica, a ked som ju spoznala osobne, tak uplne vystizne to je 😀

jabjunka
9. júl 2009

ukana:Já bych si ho změnila určitě,protože můj nick tady je dílem překlepu a nepozornosti. 😝
19 let mi totiž mí přátelé říkaji jablůňka,jabloň apod..,mám tenhle nick na všech možných diskuzích kde se dá,jen tady ne. 😀

No a můj hlas má certica a karotka. 🙂

verulka
9. júl 2009

ukana, ja by som nemenila 😉 ja s tymto nickom ficim uz strasne davno a nie zeby sa mi nejako moc pacil, ale som si zvykla 😉

bubba
9. júl 2009

ja by som chcela tuto temu este rozsirit na najkrajsiu foto v profile..tak umna jednoznacne momentalne vediet Biháááááááááán cool foto 😉

helenkasabinka
9. júl 2009

a teraz som natrafila na nick oazapokoja 😀

karenina
9. júl 2009

emamamamu, mumumu, papaya, dont_speak, bila.pani, pepibubu, terrrestriss, rezetka

janca.k
9. júl 2009

evulebobule, aponchie, anaxamon, aguaverde.... 😀 je jich víc, ale nejlepší je můj manžel....kouká mi přes rameno a kámošovi do telefonu říká...ty voe moje žena si na netu povídá s nějakýma rozžhavenýma ženama...ony to jsou rozhněvané 😀 😀 😀 takže název tématu u mě jasně vyhrávaji rozhněvané ženuchy
😀

janca704
9. júl 2009

niekto tu spomenul "Dupinka", to je mile 😵 😵 😵
ja by som asi menila, ale za aky nick, netusim, takze nic 😀

anaxamon
autor
9. júl 2009

no benjamin buford blue, kedze mne sa moj nick paci tak ja by som nemenila 😀

helenkasabinka
9. júl 2009

ani ja by som moj nemenila 😵 za nijaky 😉

expertka8
9. júl 2009

...jednoznacne moja srdcovka..."rozkata" certica.... 😅 😉
...zapixla sa mi do 100 bodovej sympatickej ..... 😀 😀 😀 😀

bubba
9. júl 2009

anax ty mi zavidis moje tri mena 😀 😀 😀 a velku spodnu peru zeeeeeeeee??? 😀

ukana
10. júl 2009

expertka, teba som zabudla 😀 ..........to preto, ze sem teraz ani nepachnes poslednu dobu ☹ 😢 😢 😢 😀 😵 ........foto ma Bihan suprove 🙂 🙂

misicka455
10. júl 2009

Cipisek 🙂

miroslava89
10. júl 2009

zusika

ducky
10. júl 2009

Tak mě se líbí fanfulinekkudisek 😀 Pak rintintyna 😉

suki
10. júl 2009

bramburka 😀 a mikalove a asi tak 100 dalších minimálně 😀 😝

jakoubka
10. júl 2009

jů,teď se mi zalíbila perchticka 🙂

cessy
10. júl 2009

mne sa paci bambusko 😉

certica
11. júl 2009

no teeeeda, co sa ja nedozviem... 😀 😵

este lalupa, grmitko, femmefatale