Ktorý nick na Koníkovi sa vám najviac páči?

anaxamon
7. júl 2009

Piste len nicky, nie osoby, ktore su za nickmi, aj ked ja viem ze castokrat su nam sympaticke ci presne naopak prave osoby za nickmi ale skuste sa odosobnit 😀

Mne sa straaasne paci shaarkin nick 😀 a potom sa mi straaasne paci nick bublinkajasminka 😀 😵

mikalove
7. júl 2009

m311293,toto myslíte?

aponchie
7. júl 2009

yep

mikalove
7. júl 2009

anax 😀

anaxamon
autor
7. júl 2009

inak bubbus ja milujem tvoje given name 😀 😀 😀

mywiel
7. júl 2009

Zmrzka 🙂

leva
7. júl 2009

mne melory od zaciatku 😉

pajmis
7. júl 2009

mě se líbí nick petipacka 🙂

denisocka
7. júl 2009

no,mne sa páčia viac - ktore maju svoje čaro - melory, mywiel, aponchie a roasha - dufam,že som nijakej nick neskomolila. 😉 (dufam baby,že aspon jedna z vas udá moj nick 😀 )

mywiel
7. júl 2009

denisocka to vies ze ano 😉 😵 😵 😵

denisocka
7. júl 2009

jj, melory je take eňo ňuňo 😵

soanpe
7. júl 2009

soanpe 😅 😉

astora
7. júl 2009

anaxamon 😀

aktak
7. júl 2009

mila tema 😵

bubadlo27
7. júl 2009

krasuliak s krasulkou, take viditelne 😀

sasiki
7. júl 2009

mne sa tiež páči bublinkajasminka - naviac má nádherné dievčatko 🙂
krasuliak a krasulka nemajú chybu 😀
monkula - zo začiatku som jej nick prešla letmo očami, že aha molekula dačo píše 😅 😀 , takže monkula je fajn nick 🙂

kubaka
7. júl 2009

srdcebolavý - dál není ani nutný ten příspěvek ☹

denisocka
7. júl 2009

je a ja som zabbudla na zuzkafunny - ju ked vidím tak hned že - aha,bugs bunny dačo píše 😀 😵

zuzana76
7. júl 2009

mne aj aponchie - to si spomeniem na apačov 😀 , sorry aponchie, ale je to zlate a aj gedren, take zvlastne

inak zaujimave ako sa tu uz navzajom pozname, ja mam take tuctove, ale ked som si zakladala nick, tak som sa chcela len nieco narychlo spytat o problemoch v tehotenstve a uz som tu zostala 😀 , takze nad nejakym nickom som neuvazovala, proste som dala, co ma prve napadlo

kubaka
7. júl 2009

zuzana - já to samé - mám svůj oblíbený nick, který používám ve všech shopech, jenže byl na MK obsazený, a všechny varianty taky, takže jsem jen vztekle komolila svoje příjmení, až mi konečně jeden nick prošel - Jednou na nějakém webu jsem po neuvěřitelných pokusech ze zoufalství nakonec napsala "zvonkoviště" a teprve pak mě ten parchant zaregistroval. Ještě že to nebylo tady 😀 😀

lubica69
7. júl 2009

Teraz sa mi hrozne zapáčil mywiel-krásne 😉

ivella
7. júl 2009

anax,ahoj 😉 😉
pekny nick 😀

bambulik
7. júl 2009

tak docela dobrý je pepibubu 🙂

bambulik
7. júl 2009

a ještě mám v paměti a je mi to milý: ygreen, mihapiha, a dost se mi líbí yenn a plechajda 🙂

mywiel
7. júl 2009

lubica diky to vzniklo tak ze som bola jeden cas namotana na Krala prstenov a zacala som sa dokonca z internetu ucit Elfsku rec a prelozila som so do Elfstiny moje meno Jana co je vlastne Mywiel 😀 😀 😝 😉

mywiel
7. júl 2009

Inac tiez som z BB. sranda 😀 😉

ewelyne
7. júl 2009

bihan,melory,mywiel 😉 a este vela, ked spomeniem napisem 😉

mywiel
7. júl 2009

ewelyne také francuzske 😉 🙂 😵

certica
8. júl 2009

pindula
bihan

anta
8. júl 2009

Mně se líbí Aponchie a Pepibubu 😉

bublinkajasminka
8. júl 2009

niekde som tu zazrela svoj medzi oblubenymi tak dakujem a dostala som sa k nemu tak, ze ako dieta som bola velmi buclata a volali ma bublinka teda to bola moja prva prezyvka a jasminku sme chceli ako dcerku s muzom hoci sa nam babo este nedarilo verili sme ze raz ju budeme mat...a potom som zistila ze nam povolia urady zapisat ju aj ako yasminka ale moj nick bublinkajasminka uz bol davno predtym takze som pri nom zostala.....

a mne sa paci sedmokraska,