Mohol by byť na stránke chat?

tina_
18. jan 2008

V názve témy som v podstate vyčerpala svoj text, myslím, že by to bolo fajn vidieť, kto je online a môcť sa priamo porozprávať, možno by potom pri niektorých témach vo fóre nepribúdalo za deň 5-6 stránok s jednoslovnými otázkami a odpoveďami typu "čo dnes varíš" a "malý spinká?".
Fórum musím inak pochváliť, je to super, som tu každý deň, ale človek takto nestíha čítať všetko a príspevok tu pribúda neuveriteľne veľa, myslím, že by bolo jednoducho fajn môcť sa aj online porozprávať, nie všetko by tu muselo "ostať navždy". Samozrejme, že nejaké dôležitejšie otázky, ktoré by mali význam aj pre ostatné mamičky by sme písali do fóra,...
Čo vy na to? 😉

eli77
18. jan 2008

v podstate suhlasim s tinou...aj mne by sa pacilo keby som videla kto je online...ci su tu moje najmilsie osobky 😀 😉

roxy
18. jan 2008

súhlas....

elise
18. jan 2008

ja by som to tiež privítala, niekedy komunikácia v téme viazne a tak zbytočne čakám na odpoved alebo reakciu na to čo som napísalaa alebo sa v danej téme spýtala, takto budem vedieť že napr. z našej témy už nikto nie prihlásený...

😉

weja
18. jan 2008

myslim, ze toto sa uz niekde rozoberalo a skoncilo to pri tom, ze nie kazdy by si zelal, aby ostatni videli, ze je online... 😒
takze si nemyslim, ze je to realizovatelne...

geegee
18. jan 2008

tak by to mozno mohlo byt nejakym sposobom len pre "prihlasenych" na cet...neviem ci sa to da 😅 Bolo by prihlasenie na stranku a druhe, nejake zaskrtavacie okno - ci chces byt videna pre cetujucich

evercila
18. jan 2008

napisme PETICIU 😀 😀 😀
ale ja myslim, ze teraz maju viac starosti s tym nanic serverom, tak to vidim blede.... 😠 😠 😠

geegee
18. jan 2008

inak...napriklad z temy Ruzombercanky to mame poriesene ICQckom alebo skypom 😉

dannynka
18. jan 2008

geegee-no veru aj my napodobne,skoro vsetky trencanky sme na skype ked nahodou kon nejde 😀 😀

emjee
18. jan 2008

podla mojich info sa chystaju nejake zmeny aj v tomto smere, ale neviem vam povedat kedy ani v akom rozsahu - kazdopadne vdaka za napady

ingola25
18. jan 2008

dik za info emjee 🙂 naozaj by to bolo super ak by bol modry konik aj ako fajn chat

marion
13. jan 2011

@emjee a nemohla by byt v ramci inzeratov kategoria ,,kupim,,? dakujem 🙂 Predtym bola ale zrusili ste ju.

emjee
14. jan 2011

@marion zrusila sa, pretoze bola vyuzivana minimalne, jej obnovenie sa neplanuje

marion
14. jan 2011

@emjee dakujem. 🙂