• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nastavenia. Ako si pridať dieťa?

24. júna 2008 
Ako sa pridava v nastaveni dieta klikam tam na to a nic:$
17. sep 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje deti - pridaj dieta - rozbali sa: meno, pohlavie, datum narodenia - to vypises a das uloz profil
17. sep 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No o to ide ze nato kliknem a nerozbali sa nic
17. sep 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi určitě se ti to musí rozbalit. Budou tam volná políčka pro doplnění :wink: Klikni na "přidej dítě" a hned nad tím se ti to rozbalí :wink:
17. sep 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale fakt sa tam nic nedeje neni to tym ze som pripojena cez mobil a nie pc ja uz fakt neviem
17. sep 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: idem napisat bobovi
17. sep 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confused:
17. sep 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa da zmenit login?
19. sep 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarina, login akoze nick? neda sa! (pokial viem...) :confused:
19. sep 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke dakujem aj tak je to škoda že sa neda
19. sep 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono si predstav, ze by sa zmenil nick pri tvojej fotke a vo vsetkych tvojich prispevkoch v diskusiach, kde ta (sa) casto ludia oslovuju na zaciatku odpovede (ako ja v predchadzajucom prispevku) a potom by zrazu bol pri tvojej fotke a tvojej otazke nich trebars "ruzenka" a odpoved pre teba by zacinala "katarina, ..."
a ver, ze by si nebola jedina, co by si ho chcela zmenit a niektori by menili aj niekolkokrat... :sweat_smile:
19. sep 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
suhlas s ikke :wink:
19. sep 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
mam otazocku, ako si v nastaveniach mozem nastavit odkial pochadzam? mam tam iba moznost sk, cr a ine zahranicie a moznost okresu tam nikde nemam... dakujem.
25. sep 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hellosono, poté, co vybereš (ČR nebo SR), tak se ti nabídka okresů objeví.
25. sep 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claire: no praveze neobjavi... uz som to skusala asi 100x. ale nevadi, mozno je to nejake xybne nastavenie. dakujem :wink:
25. sep 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha, nejak nam tu vsetko blbne :stuck_out_tongue_closed_eyes: hellosona prave som to skusala a mne to ide bez problemov, no nic, idem pisat bobovi
25. sep 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjeee: dakujem. ale mne to nejde, odkedy som sa zaregistrovala...
25. sep 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Emje nezistila si este ako si mam pridat mojho anjelika do deti dufam ze tym neotravujem :sweat_smile:
26. sep 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evicska nie :frowning2:, musi sa na to kuknut bob
27. sep 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím také o radu. Jak můžu najít nové téma? ve vyhledevači mi to nejde. děkuju za radu.
21. okt 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohadka
vyhladavac momentalne funguje tak, ze otvori nove okno s vyhladanymi temami - ak by ti to z akychkolvek pricin takto neslo, tak skus hladat cez google vo forme
hladany vyraz site:modrykonik.cz/forum
22. okt 2007 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee děkuju za pomoc už jsem na to přišla :slight_smile:
22. okt 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
No mala som problém s pridaním dieťaťa v nastaveniach. Stále mi to vypisovalo že som nezadala rok! Predtým ako som dala na stav že: Ani jedno, ani druhé - tak som tam mala: Čakáme bábo. No a v dátume poslednej menzes chýbal rok... Bože kým som na to prišla!!! Tak som tam dala rok, prepla sa na "Ani jedno, ani druhé", pridala dieťa :grinning: a už mi to konečne zobralo!!!ň

Tak to možno niekomu pomôže. :wink:
11. feb 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrie, ja uz o tom viem a uz som to raz aj riesila jednej uzivatelke
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=45895&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
11. feb 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, nechci zakládat nové téma a do tohoto to snad patří - zajímalo by mě, kde najdu informaci, kdo je v kolikátém týdnu těhu? Mělo by to být snad někde uvedeno, ale já to prostě nenašla - dokáže mi někdo poradit? Díky.
22. feb 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kobe no kdo to chce dávat na vědomí ostatním tak to má u svého nicku v diskuzy :wink:
nastavuje se to v pasu :wink:
22. feb 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vím, že když se najede myší na fotku, tak se rozbalí informace o osobě (od kdy registrovaná, kolik příspěvků, odkud a příp. jména dětí a věk, u těhulí termín porodu), ale nevím, jestli se tady taky (či na jiném místě) zobrazuje u těhulí v kolikátém týdnu těhu jsou?
22. feb 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koberuska - no když si dotyčná v nastavení zadá datum poslední menstruace, tak to vidíš u příspěvků hned vedle přezdívky - je tam bud snž-snažilka, 1d - 1dítě atd, anebo je tam 35tt - a to je 35. týden těhotenství :wink: . Když si to nenastaví, tak to nikde samozřejmě neuvidíš :slight_smile:
22. feb 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koberuska:
takze v co si uzivatelka o sebe nastavi v nastaveniach to uvidis: tj, od kedy je registrovana (povinne) ako aj pocet prispevkov kde byva a ci je tehu, snazilka alebo mamicka je dobrovolne v pase ked sa postavis na fotku Ti vypise (povinne) datum registracie, pocet prispevkov a ( nepovinne) okres kde byva, datum porodu a pohlavie ( tiez sa sama uzivatelka rozhodne ci ho zverejni) a pripadne meno pre dieta ak je maicka tak vek a meno dietata ( obcas si tam baby davaju aj datum narodenia dietatka) :wink: a pri prispevku (teda vedla fotky) je nick, vedla bud uz datum napisania prispevku alebo snz ( ak je snazilka) tyzden tehotnosti resp pocet deti :wink:
snad je to jasne aj ked som ja uz s toho domotana :grinning:
23. feb 2008 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju moc za vysvětlení.
23. feb 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz zabudla si na motto (nepovinne) :wink:
23. feb 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok