Nastavenia. Ako si pridať dieťa?

evicska
17. sep 2007

Ako sa pridava v nastaveni dieta klikam tam na to a nic:$

smiling
9. mar 2008

ahoojky..omlouvám se že otravuju,ale nejdou mě v nastavení uložit děti ☹ ať to ukládám jak chci přitom okres mě nastavit i fotka šli poradil by mě někdo mooocinky děkuji

zuz11
9. mar 2008

dufam ze je to ok 😉

smiling
9. mar 2008

je fakt ukujííí 😉

krajcoanka
10. mar 2008

smiling, neviem či myslíš fotky do albumu, ak ano tak tam máš vypísané že tie fotky musia mať do 700kb. Kolko KB má fotka zistíš, keď na ňu namieriš myšou- ani nemusíš klikať! Tie KB sa dajú aj zmeniť, ale k tomu som ešte nedošla! Aj mi to tu niekto vysvetloval, ale mne to fakt neide! 😠
Neviem či som taka nemotorná, alebo to naozaj neide! 😖

zuz11
10. mar 2008

krajcoanka, smil mala problem ze si nevedela ulozit do pasu info o detoch, ale uz sme to poriesili a ma ich tam 😉
o vkladani fotiek do albumu najdes viac tu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mata2
10. apr 2008

ahoj,
vedla nicku mam napisane,ze som snazilka,ale neni to tak uplne pravda.Ja sa totiz nesnazim otehotniet. 😵
Snazim sa o to,aby som bola zapisana do zoznamu ziadatelov o nahr.rodinnu starostlivost.Ked ma donho zapisu,mozem si povedat,ze cakam dieta.Lenze ked si to dam do pasu,a dieta nedostanem rok,asi sa mi nebude chciet vysvetlovat ostatnym uzivatelkam preco som "tehotna" 52 tyzdnov 😀 Tak to asi vzdam a nedam si tam nic.Trochu sa mi zda,ze buduce nahradne matky su tu v tomto trochu diskriminovane 😔 .Nemohla by byt v nastaveniach moznost:Chcem si dietatko adoptovat. 😨 ?

zuz11
11. apr 2008

mata, posuniem to na spracovanie 😉

mata2
13. apr 2008

Diky 😵

zuz11
13. apr 2008

mata, posunula som to a caka to uz v poradovniku na spracovanie, ale neslubujem ze kedy sa to dostane na rad 🤐 akosi roboty vela a ludi malo 😉 🤐

mata2
14. apr 2008

Diky,dufam ze to bude co najskor 😉

ooo
16. apr 2008

ahojte. ako si moze nejaka babula nastavit aby sa jej ukazovalo v ktorom tt je, ale nevie datum poslednej menstruacie ale vie presny datum pocatia?

ikke
16. apr 2008

skus napr. k datumu pocatia priratat 14 dni a potom odratat 28, to dat ako zaciatok menstruacie a nastavit 28-dnovy cyklus. asi to nebude 100% presne, ale priblizne presne to bude... 😅 😉

(pokrocili v matike mozu namiesto oboch 28-iciek dosadit lubovolne cislo od 20 do 40 a potom rovnake cislo vybrat v nastaveni dlzky cyklu 😀 )

psicek
22. jún 2008

ahoj holky jsem z modrzho konika cz. a potrebuji radu,jak zrusit nastaveni-profil.Dik za radu Ahoj 🙂

janinac
22. jún 2008

psicku mysliš jako aby jsi tu vůbec nebyla registrovana???

zuz11
22. jún 2008

psicek, chces zablokovat a zrusit nick alebo co? napis mi IP 😉

emjee
23. jún 2008

skor myslim, ze psicek nechce, aby jej svcietili udaje v pase - klik hore na nastavenia, kde byvas vyber - , detusiky zmaz, nakoniec klik na uloz profil

mata2
24. jún 2008

Ahojte,
pracuje sa uz na tom,aby v pase bola moznost:Chcem si dietatko adoptovat. ??

emjee
24. jún 2008

mata neviem o tom, spytam sa

zuz11
24. jún 2008

nasi programatori to maju uz davno poznacene a ked to pride na rad tak to tu bude, vsetko ma svoj cas 😉 je toho akosi viac takze vsetko chvilku trva 🤐