• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová sekcia "Výbava"

25. januára 2009 
Uz davnejsie sme o novej sekcii hovorili a teraz sa stala skutocnostou :wink:
preto Vas poprosim aby ste temy tykajuce sa Vybavicky vkladali do tejto sekcie a my sa pokusime tam presunut vsetky existujuce temy, ktore tam patria
21. máj 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super že to vzniklo, tekže aj porovnania kočíkov? monitory dychov....?tam patria tiež, asopn sa sprehliadnia ostatné sekcie :wink:
21. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj plienky? vlastne asi hej.
21. máj 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no huráááá!!!!! :wink:
21. máj 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super, akorát jste mi to rozhodili :grinning: Vždycky když chci Volnou diskuzi tak kliknu omylem na Modrý Koník jak je to posunutý :grinning: Ale zvyknu si :slight_smile:
21. máj 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sem presunula aj sedačky na bicykel z batoliat :wink:
21. máj 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise vsetko bude :wink:
21. máj 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee ja len napíšem na čo pri klikaní narazím :wink: čo by som kam presunula najmä do novej sekcie ak sa nebudete za to namna hnevať :sweat_smile: :confused:
21. máj 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise urcite sa nebudeme hnevat :wink:
21. máj 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee ešte by sa tam mohli presunúť odsávačky soplíkov a klobúčiky na dojčenie :wink:
21. máj 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neako velmi si nezvykajte na to poradie sekcii, lebo sa mzoe stat ze do piatku sa pomenia a volna diskusia zo stretnutiami a modrymkonikom budu zvlast v sekcii ( teda nieco na sposob ako na svabbovych strankach) :wink:
21. máj 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz nestraš :grinning: ale zvykneme si :wink:
21. máj 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja že čo je všetko poprehadzované, som si ani nevšimla, že je nová sekcia
21. máj 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte by som chcela poprosiť, keď už zrovna asi nemáte čo robiť :grinning: , že či nemôžete premenovať tému Plienky Popoliny alebo Bambino mio na Látkové plienky, lebo sme sa zhodli, že už je ten názov trošku zastaralý.
Moc ďakujeme.
21. máj 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si všimla, že tam baby navrhli iný názov, tak by som poprosila tento : latkove plienky - moderne, zdrave a ekologicke
21. máj 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, mohly byste tyhle poznamky psat rovnou k tem danym temam? Kdyz kliknete na vykricnicek jako ze je neco spatne (i kdyz tady samozrejme neni) a napisete tam sve prani, tak se nam to pak bude lip hledat :wink: Dekujeme :slight_smile:
21. máj 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zirafka, wauw, o tom výkričníku som ani netušila, dobre vedieť, žalovanie bude tak jednoduché, že to hádam začnem robiť :grinning:
21. máj 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Supeeeeer, nova tema!!! :slight_smile: Aspon sa niektore sekcie troska poupratuju a budu prehladnejsie. :wink: :grinning:
22. máj 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem našla spoustu seznamů doporučených výbaviček, pro zimní i letní miminko. Ale nejlepší samozřejmě je, nechat si poradit od zkušených mamin, co z toho využily, co bylo zbytečné a co by třeba ještě doplnily. Třeba některé věci mi připadá zbytečné kupovat v takovém množství pro narozené mimi, když tak rychle roste a podobně.
Takže dobré téma :wink:
22. máj 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľmi veľa tém je aj na volnej diskusii ktoré patria do výbavy (kočíky, .....) :wink:
22. máj 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paráda! :wink:
23. máj 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
som tu prvýkrát,chcela som sa poradiť,som v 23TT a vybrala som si kočiarik značky Babywelt, typ Riva Air, ale nemôžem nájsť predajňu, v ktorej by som si ho mohla pozrieť.Objednať sa dá, ale nikde nie je vystavený.Poradíte mi?Ďakujem
25. jan 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mazula jsi ve špatné sekci, zkus napsat svůj dotaz sem:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=61862

A taky by pomohlo kdyby si řekla odkud jsi, aby ti mohl někdo poradit.
25. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok