Nová sekcia "Výbava"

zuz11
21. máj 2008

Uz davnejsie sme o novej sekcii hovorili a teraz sa stala skutocnostou 😉
preto Vas poprosim aby ste temy tykajuce sa Vybavicky vkladali do tejto sekcie a my sa pokusime tam presunut vsetky existujuce temy, ktore tam patria

elise
21. máj 2008

super že to vzniklo, tekže aj porovnania kočíkov? monitory dychov....?tam patria tiež, asopn sa sprehliadnia ostatné sekcie 😉

martina46
21. máj 2008

aj plienky? vlastne asi hej.

jana.1
21. máj 2008

no huráááá!!!!! 😉

krista
21. máj 2008

Super, akorát jste mi to rozhodili 😀 Vždycky když chci Volnou diskuzi tak kliknu omylem na Modrý Koník jak je to posunutý 😀 Ale zvyknu si 🙂

elise
21. máj 2008

ja by som sem presunula aj sedačky na bicykel z batoliat 😉

emjee
21. máj 2008

elise vsetko bude 😉

elise
21. máj 2008

emjee ja len napíšem na čo pri klikaní narazím 😉 čo by som kam presunula najmä do novej sekcie ak sa nebudete za to namna hnevať 😅 😕

emjee
21. máj 2008

elise urcite sa nebudeme hnevat 😉

elise
21. máj 2008

emjee ešte by sa tam mohli presunúť odsávačky soplíkov a klobúčiky na dojčenie 😉

zuz11
autor
21. máj 2008

no neako velmi si nezvykajte na to poradie sekcii, lebo sa mzoe stat ze do piatku sa pomenia a volna diskusia zo stretnutiami a modrymkonikom budu zvlast v sekcii ( teda nieco na sposob ako na svabbovych strankach) 😉

elise
21. máj 2008

zuz nestraš 😀 ale zvykneme si 😉

kili
21. máj 2008

a ja že čo je všetko poprehadzované, som si ani nevšimla, že je nová sekcia

kili
21. máj 2008

a ešte by som chcela poprosiť, keď už zrovna asi nemáte čo robiť 😀 , že či nemôžete premenovať tému Plienky Popoliny alebo Bambino mio na Látkové plienky, lebo sme sa zhodli, že už je ten názov trošku zastaralý.
Moc ďakujeme.

kili
21. máj 2008

som si všimla, že tam baby navrhli iný názov, tak by som poprosila tento : latkove plienky - moderne, zdrave a ekologicke

zirafka105
21. máj 2008

Kocky, mohly byste tyhle poznamky psat rovnou k tem danym temam? Kdyz kliknete na vykricnicek jako ze je neco spatne (i kdyz tady samozrejme neni) a napisete tam sve prani, tak se nam to pak bude lip hledat 😉 Dekujeme 🙂

kili
21. máj 2008

zirafka, wauw, o tom výkričníku som ani netušila, dobre vedieť, žalovanie bude tak jednoduché, že to hádam začnem robiť 😀

julca80
22. máj 2008

Supeeeeer, nova tema!!! 🙂 Aspon sa niektore sekcie troska poupratuju a budu prehladnejsie. 😉 😀

lili03
22. máj 2008

Já jsem našla spoustu seznamů doporučených výbaviček, pro zimní i letní miminko. Ale nejlepší samozřejmě je, nechat si poradit od zkušených mamin, co z toho využily, co bylo zbytečné a co by třeba ještě doplnily. Třeba některé věci mi připadá zbytečné kupovat v takovém množství pro narozené mimi, když tak rychle roste a podobně.
Takže dobré téma 😉

elise
22. máj 2008

veľmi veľa tém je aj na volnej diskusii ktoré patria do výbavy (kočíky, .....) 😉

maca793
23. máj 2008

paráda! 😉

mazula
25. jan 2009

ahojte baby,
som tu prvýkrát,chcela som sa poradiť,som v 23TT a vybrala som si kočiarik značky Babywelt, typ Riva Air, ale nemôžem nájsť predajňu, v ktorej by som si ho mohla pozrieť.Objednať sa dá, ale nikde nie je vystavený.Poradíte mi?Ďakujem

krista
25. jan 2009

Ahoj Mazula jsi ve špatné sekci, zkus napsat svůj dotaz sem:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

A taky by pomohlo kdyby si řekla odkud jsi, aby ti mohl někdo poradit.