Nová stránka - nové myšlienky

madeleine
25. jún 2006

Ja jednu mám:
- v pase by miesto svadby mohol byť termín a miesto pôrodu... 😅
- alebo miesto bydliska a termín pôrodu
- alebo termín a pohlavie/pohlavia

katalienka
26. jún 2006

mne sa pacilo na babetko.sk tieto listy, co maju tehulky pri prispevkoch...
http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=8310 napr. aj tu.
clovek nemusi pocitat podla tyzdnov tehotenstva, v ktorom je tehulka mesiaci ale vidi to takto pekne vizualne znazornene. tym viac ak je to este aj personalizovane,ze si tehulka moze vybrat obrazok.

aktak
26. jún 2006

to je ale asi dost zlozita grafika, neviem ci by to tu islo, ale ak by fungovali tie pasy tak by to stacilo si myslim, aby s tym nemali bob a majka vela roboty, sme strasne narocne 😎 podaju nam prst a my chceme celu ruku 😀

katalienka
26. jún 2006

aktak
no ja neviem, ako je to z technickeho hladiska. som len user. len sa mi to velmo lubilo 😅

aktak
26. jún 2006

aj mne sa to velmi paci, a aj ked sa nevyznam ale viem ze sa to tam nejak vklada vzdy ked neco napises ako priloha, a tu sa nedaju dat prilohy, ale mozno by sa dala nejaka obmena toho spravit 😵

danii
26. jún 2006

ja myslim, ze je toto super napad a dobra stranka! 😉

sylvie
26. jún 2006

katalienka, myslis podpisy kam sa dava hyperlink ? tak to funguje aj na mama a ja.. ale preco kopirovat ine stranky.. ? ja si myslim, ze by stacilo keby to bolo v tom pase.. navyse tie podpisy zaberaju vela miesta, aj ked su pekne.. 😉

aktak
26. jún 2006

presne, ak sa spravi dobry pas tak to bude naj naj

bob
26. jún 2006

aktak: ano spolocny termin dam vyssie, asi to bude dost pouzivane
vsetci: ano pas bude rozsireny a bude tam vseeeetko potrebne 🙂

luciaj
27. jún 2006

bob a majka,

ste uuuplne perfektni, podarilo sa Vam spravit dve najlepsie stranky na svete!!!!!!!!!! dakujem, su pre mna obrovskou inspiraciou a pomocnikom.

peha
28. jún 2006

ahojte vsetci, hlavne Majka a Bob 🙂
vratila som sa z dovolenky a som velmi krasne, prijemne prekvapena novou strankou, este som si ju nestihla celu prejst, ale je to vynikajuci napad. skvela myslienka. zatial sa radim k snazilkam, ale je fajn, ze je tu nova, samostatna stranka a hlavne na nej baby, ktore sa vzajomne poznaju 🙂

tak vela stastia vsetkym a nech stranka prekvita 🙂 a je plodna 😵

peha
28. jún 2006

Bob, este stary rodicia - spravne stari rodicia, v teme rodina, mama oco. 😉
inak stranka je super.

samera
28. jún 2006

hadam to tu este nebolo, ak hej, beriem spat.....tak ma napadlo, ze do pasu dat potom aj pocet deti...... 🙂

nsoci
30. jún 2006

Tak ma napadlo, že by nebolo zlé aby ma to vždy keď prekliknem z mojasvadba nevyhodilo... Vždy sa musím znovu zaregistrovať (som v práci a nemôžem to mať nastavené nafurt). Alebo to blbne len mne?

bob
30. jún 2006

nsoci: no to zial urobit nejde ☹ Neda sa z jednej stranky (napr. mojasvadba) prihlasit na viacere straky naraz. Jedine sa to da riesit tym trvalim prihlasenim, co vsak pre teba nie je riesenie ☹

nsoci
30. jún 2006

No jo... však by som v práci ani nemala... Takto mi to počítač jemne pripomína... 😅

nevesta
30. jún 2006

Ja mam dotaz, teraz som kukla ms a cuduj sa svete, vsetky prispevky su akoze precitane (ani jedna tema mi nesvieti na cerveno) akoze tam trcim cely den, co urcite nie ☹

bob
3. júl 2006

nevesta: pozriem sa na to (nie hned teraz), tusim kde moze byt problem. Dik za upozornenie.

chrobaak
4. júl 2006

jej, mame vynoveny pas 🙂

expertka8
4. júl 2006

..bob..tak ma napadlo...poskytuje táto stránka možnosť pozrieť si návštevníkov môjho albumu???...prípadne zistiť,či je dotyčná osôbka on-line alebo off-line??? 😲 😉

emjee
4. júl 2006

expertka pokial viem, zatial takato moznost nie je

expertka8
4. júl 2006

..OK..veď práve preto sa pýtam 😉 ..zatiaľ dokážem kvôli tomu žiť..a viem,že som týmto dotazom neobjavila ani *teplú vodu* 😀 😀 😀 ..ale potešilo by to 😵
...emjee...pýtajú sa tu aj väčšie sprostosti 😅 😀

emjee
4. júl 2006

expertka, nemyslim to tak, ze blba otazka, to nieee, len, ze zatial to nefici 😉

expertka8
4. júl 2006

..emjee...moja ...srandovala som 😉 😀

expertka8
4. júl 2006

..emjee...nejako mi unikla pointa,keď bob zdôvodňoval...prečo sa nemôžu /zatiaľ/ pridávať gratulácie k bábätkovským albumom??? 😨

emjee
4. júl 2006

expertka neviem, kde je to zdovodnenie, zda sa mi, ze sa chce vyhnut problemu s blbymi prispevkami ako na mojasvadba, ked niektore prispevky miesto gratulacii ponizovali a zosmiesnovali ☹

expertka8
5. júl 2006

...hm..primitívovia sa vždy nájdu 😠 ...ale beriem to ako ľudskú závisť..ventilovanie svojix komplexov..a najmä nedostatok vitamínov *I+Q*!!! 😠

katrin
12. júl 2006

Bob, jedna vec ma dnes napadla pri čítaní príspevkov. Nevidím tu na tejto stránke nikde pravidlá prispievania do fóra, tak ako to je na ms.. (sú tu totiž aj užívatelia, ktorí na ms nechodili)

bob
12. júl 2006

katrin: pravidla su v pravo hore ked si kliknes na Forum, potom su hned nad pridavanim odpovede do prispevku (nad smajlami) a zaroven ich musi kazdy odsuhlasit ked pridava prvy prispevok (bez toho to nikoho nepusti).

lanka
12. júl 2006

Ahoj
tak mně tak napadlo - začali jste stránkou o svatbách, přesunuli se na děti, těhotensví a věci s tím souvisící. Když to vezmu dohromady zaměřili jste se na cestu mladé rodiny a tak mně přišlo na mysl - bude vaším dalším krokem stránka o stavění - kde pánové mohou prodebatovávát použítý materiál a různé nápady?
Jo já vím máte toho moc - ještě stvořit českou variantu. Ale do budoucna???? Spíš mně to asi napadlo když tak dnes už manžel pracně shání informace o rozdílech v různých materiálech a zkušenosti lidí s různými firmami - možná by to stálo za úvahu. Jediné součastné zdroje jsou známí a ti taky neví všechno.
Na druhou stranu nevím jestli je výhodné zaměřit se na pány (holt nejsou tak ukecaní jak ženský 🙂 )

madeleine
autor
12. júl 2006

lanka, na to sa ale predsa oženili, aby ich polovičky referovali skúsenosti ďalej... 😀