Nová stránka - nové myšlienky

madeleine
25. jún 2006

Ja jednu mám:
- v pase by miesto svadby mohol byť termín a miesto pôrodu... 😅
- alebo miesto bydliska a termín pôrodu
- alebo termín a pohlavie/pohlavia

lanka
12. júl 2006

Myslím že se ve stavbě nevyznám natolik abych se do toho takovým způsobem mohla motat a druhá věc - proč dělat prostředníka - oni to taky zvládnou. Ale o to přece nešlo. 😉

bob
12. júl 2006

lanka: no zatial neplanujeme dalsiu stranku 🙂 zatial sa snazime poriadne dorobit tuto. Cesku verziu snad spustime v najblizsich dnoch, uz je skoro vsetko pripravene.

katrin
12. júl 2006

bob, dík, nevšimla som si. Na ms som to evidovala v pravo hore pri príspevkoch do tém 😔

lenny
27. júl 2006

Pri Pragrafoch by sa obcas mohli zapojit aj profesionali a poradit. Takuto jednu vec riesime napriklad tu: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

v istych zakonoch a clankoch sa sice docitame pravdy, ale nie je to napisane ludsky. Bolo by super, keby niekto ochotny nam vysvetlil iste paragrafy laicky.

ikke
2. aug 2006

bob, nedalo by sa nejako urobit, aby sa komentare k fotkam v albumoch dali menit bez zmazania fotky? je to dost nesikovne, napr. ked urobis preklep a chces ho opravit, musis fotku zmazat a nahrat ju znova aj s novym komentarom.

a este jedna malickost - v pase fromulacia "Byvam v okrese ine zahranicie" zne dost zvlastne 😕 😅

nevesta
2. aug 2006

Ikke, oni sa daju 😉 ked si kliknes na to bez popisu, tak sa ti otvori taky ramcek 😉 🙂

ikke
2. aug 2006

jaaj, no, clovek sa kazdy den musi nieco nove naucit 😅

madeleine
autor
8. aug 2006

zase mi napadol jeden bohovsky napad, dalo by sa rozdelit forum na "prenatalne a pripravu" a "poporodne?" obcas sa v tom trochu stracam.. 😅

ikke
23. aug 2006

po vcerajsej ohnivej diskusii ohladne vhodnosti albumov ma napadlo, ze by mozno podobny vykricnik v trojuholnicku, ako je pri kazdom prispevku a v hlavicke kazdej temy, mal byt aj v hlavicke kazdeho albumu ("Ak si myslis, ze album ma byt zmazany...")
verim, ze by sa tym predislo mnohym zbytocnym slovam (ktore vcera padali).

tiez by asi bolo treba nejako tematicky/obsahovo obmedzit albumy v pravidlach... fotky zo svadobnej cesty, pripadne samotne svadobne, patria asi na inu stranku 😉

a tiez este navrhujem do pravidiel zahrnut bod ohladne duplikovania fotografii z inych albumov. tie iste "smiesne" obrazky deticiek videne v desiatich albumoch prestavaju byt smiesne... 😲

ale hlavne ten vykricnik v albumoch!!! 😕

emjee
31. aug 2006

tak ma napadlo, ze nam tu chybaju take vseobecne clanky ako su na mojasvadba - napr. ako funguju tehotenske testy, ako rastie babatko v brusku, kedy sa robia ake vysetrenia, aky je "pravny stav" pri prichode babatka na svet ... zatial sa to da dohladat v temach, resp. niekde na nete, ale mozno by nebolo zle mat taky vseobecny "uvodnik do tehotenstva a materstva" 😉

newyorkgirl
31. aug 2006

emjee, dobry napad, inak tebe to mysli este tak to vecer 😀

martinadt
31. aug 2006

emjee úplne s tebou súhlasím taká téma ako rastie malé v brušku, aké sa robia kedy vyšetrenia a takéto témy tu dosť chýbajú lebo ak mám prečítať všetky stránky vo fore aby som zistila čo kde je tak to bude mať bábo aj 2roky...

kattum
3. sep 2006

Ahoj Bob, rada by som sa spytala, ci by bolo mozne vytvorit v hornej liste zalozku "clenovia", tak ako je to mojej svadbe. Mohli by sme si tam kuknut zoznam clenov a mali by sme rychlo prehlad, kto ma ake stare deti, v ktorom tyzdni tehotenstva je, odkial je, pripadne ci sa snazi o mimino. Proste taka moznost prehladnych zoznamov s moznostou zoradenia podla abecedy, terminov a regionov ako je na mojej svadbe. Vlastne vsetky udaje mas z pasov, tak tam nie je nic tajne.

evatu
7. sep 2006

Ahoj Bob,tak ja sa pridavam s jednym napadom,aj ked neviem,ci sa ujme.. 🙂 Napadlo ma,ci by bolo mozne vytvarat si na tejto stranke osobne kalendare (nieco ako je na mojasvadba..svadobny planovac..),ale s tym,ze tu by mala kazda z nas svoj kalendar a mohla by si tam znacit ms,ovulaciu a pod. 🙂

melory
7. sep 2006

mne by sa pacilo keby som videla ktora babenka je prihlasena. 🙂

nevesta
7. sep 2006

Melory, tiez som myslela, ze by to bolo super, ale ani na obrazovku by sa ti nevoslo tolko ludi, co tu cez den pokukuje 😉 😀 Teda predpokladam 😅

melory
8. sep 2006

niekde v rohu na pravo by sa zmestilo urcite, ved ked sa odhlasia tam nebudu a ked budu neaktivny bude sa to ukazovat. tak to byva, nie? inac mne staci aj toto!

zuzula
8. sep 2006

Melory, ale co ak je niekto prihlaseny nonstop? bude ho tam vidiet, hoci prave nemusi byt pritomny??

ervotoc
8. sep 2006

dobry napad,

lenny
8. sep 2006

zuzla, stranka ta po necinnosti zrejme odhlasi

lenny
8. sep 2006

prepac, zuzula, pretukala som meno

bob
8. sep 2006

Ahojte, tak postupne:
1) odpovede odbornikov na konkretne otazky: ano chceme aby tu nieco take bolo. Kedy sa k tomu dostaneme je uz druha otazka
2) Clanky: tiez dobra vec, zatial nemame nikoho kto by ich pisal.
3) Clonovia tak ako na mojasvadba.sk - do buducna urcite, ale je to dost narocne
4) Vidiet kto je online: toto nemame v plane
5) Vykricnik na upozornovanie o zlych albumoch: ano, dobry napad

To len aby ste vedeli co asi planujeme. Otazne je, kedy sa k tomu dostaneme ☹, je to vela roboty.

zab_ka
8. sep 2006

ahoj bob, zlakla som sa tych clonov 😀 , skoda, ze bod 4 nie je aktualny, ale verim, ze to nie je len tak a mate vela inej robotky

mixka
8. sep 2006

zabka a naco by to bolo dobre vidiet??? co ked dana osoba zrovna nechce byt otravovana... chapes, ak by to spravili, mala by byt potom aj moznost, aby si to kazdy uvazil, ci si to dajako zapne alebo vypne. nejak, ako pri skype.

zab_ka
8. sep 2006

to mas pravdu 😉 z tohto pohladu som sa nezamyslala

sylvie
8. sep 2006

bob, a co rozdelenie albumov na albumy buducich mamiciek, mamiciek a albumy zo stretnuti ?
a dakujeme za informacie.. urcite mate teraz toho vela a nielen co sa tyka tejto stranky.. 🙂

cucuska
7. feb 2007

Mńa napadla dnes taká jedna myšlienka: Nemohli by tu byť nejaké odkazy, kde by sa dali počitať plodné dni a dni predpokladanej ovu. pripadne nejaké grafy, kde by sa dala zapisovať bazlna teplota? toto pre snažilky.
Nikde sme totiž to zapisovanie nenašli, len na nejakých zahraničných stránkach.
To bol len nápad 😉

melory
22. feb 2007

uz som prispela do ceskeho konika, ale aj tu by som chcela hodit do placu myslienku o rozsireni fora, a to napriklad pridanim zakladu :
- kociky
- linka dovery

anielik
22. feb 2007

mne by sa pacilo vyhladavanie v bazare tak ako je aj vo fore, lebo preluskat cely bazar je ....dost namahave a zaberie to vela casu

madeleine
autor
24. feb 2007

pridavam sa k anjelikovi, hlavne potom vznika kopa inzeratov, kde 10 ludi predava kocik a 10 ludi kocik hlada a keby bolo vyhladavanie, mozno by ich tolko nebolo... 😅

a určite by bolo skvele pridať aj časť "darujem" 😉