Nová stránka - nové myšlienky

madeleine
25. jún 2006

Ja jednu mám:
- v pase by miesto svadby mohol byť termín a miesto pôrodu... 😅
- alebo miesto bydliska a termín pôrodu
- alebo termín a pohlavie/pohlavia

bob
25. jún 2006

a presne tak (resp. velmi podobne) to aj bude! 😉

madeleine
autor
25. jún 2006

a ešte čosi... bývanie/hypo/technika a podobné by mohlo byť viditeľné i na jendej i na druhej stránke... (niečo ako na mojasvadba a beremese)... lebo to riešia nevestičky i snažilky i kinderká i maminy... 😒

bob
25. jún 2006

😀, citas mi myslienky. Fakt 🙂
Tiez uvazujem o tom ze "Volna diskusia" bude spolocna. Len zatial tam mam nejake technicke problemy s tym spojenim (ohladom vyhladavania) tak je to oddelene.

madeleine
autor
25. jún 2006

😅 si supiš bob... majka sa dobre vydala... obaja ste supiš... 😵

sue
25. jún 2006

....a nemohol by byť na jednej i na druhej stránke odkaz na tú druhú? ja už teraz preklikávam 😀

bob
25. jún 2006

sue: hej to by sa zislo, len uvazujem ci tam hore je este dost miesta. no nejak to vymyslim.

sue
25. jún 2006

Ďakujem 😵

sue
25. jún 2006

Bob, tak toto je fakt RÝCHLOSŤ !!! 😵

madeleine
autor
25. jún 2006

ehm, zase idem do toho kecať 😅

Bolo by možné aj tu rozdeliť albumy na prípravné (na capinky a volovinky) a novorodenecké/detské s reálnymi vecami, ktoré sme porodili a chováme? 😀

bob
25. jún 2006

mad: hej, tak to planujem.

Celkovo, to co momentalne vidite je 1. verzia. Chceli sme to co najskor spustit a postupne budeme pridavat a menit.

madeleine
autor
25. jún 2006

😅 diki

aktak
25. jún 2006

ma napadlo, ze sa to tu urcite veeeeeeeeelmi rozbehne aj co sa tyka predaja a kupy veci pre deticky a mamicky a urcite to po case zacne zavadzat medzi normalnymi temami 😎

bob
25. jún 2006

aktak: hej bazar tu samozrejme bude, tak ako na mojasvadba. Akurat bude viac strukturovany. Zatial doporucujem inzeraty pisat do Volna diskusia.

aktak
25. jún 2006

jasne 😵 stale nechapem ako to vsetko robis/te a stihas/te
dakujeme 😉

kamilecka
25. jún 2006

Ja mam jednu nie velmi podstatnu otazku.Neviem ci som ju niekde prehladla alebo rychlo citala a nezbadala ale preco nazov Modry Konik? Podla coho?
Inak uz teraz sa mi ta stranka velmi paci a som rada ze uz sa to bude fakt oddelovat od neviest a zenichov,predsa sme uz trochu pokrocili vpred od tych co len tu svadbu pripravuju. DAKUJEEEEM 😉

bob
25. jún 2006

kamilecka: nazov... Uvazovali smed nad niecim detskym a zistili sme, ze vsetky dobre domeny su uz obsadene alebo tie co boli volne sa moc podobali na uz existujuce stranky. Tak sme sa rozhodli, ze sa to bude volat nejak uuuuplne inak.

Povedali sme si: " Co keby sme to nazvali nejak uplne odveci ako napr. 'modry konik'? ". No a kedze sme do dnes nic lepsie nevymysleli, tak ostal modry konik 🙂 Asi z toho nazvu nie je na prvy pohlad (ani na 10ty) jasne o aku stranku ide, ale snad je to aspon dobre zapamatatelne 😉

expertka8
25. jún 2006

...milí zriaďovatelia..*admini* 😀
...nedá mi vysloviť vám VEĽKÉ ĎAKUJEM za túto novú stránku,ktorá v plnej miere poskytuje priestor pre budúce,terajšie maminy...či čakateľy na taký krásny stav, akým je práve materstvo 😉
..pevne verím a dúfam,že si každá z nás *príde na svoje*...a bude sa tu vyskytovať oveľa menej netaktnýx výmien názorov 😵
...ešte raz ďakujem 🙂

alexandra
25. jún 2006

Bob, Majka, ste skveliiiii 😵

lovacka
25. jún 2006

ahojte
este ma napadla taka vec ze aby bolo zvyraznene ked niekto prispel do temy (tak ako na mojasvadba tema svieti na cerveno)

madeleine
autor
25. jún 2006

Bob, podľa mňa je to super... myslím, že najnovšie budem v detskýchobchodoch hľadať modrého koníka... lebo moje deti mu budú vďačné za kopec perfektných nápadov, myšlienok a rád... 😵 a možno nejaké prežije.. 😀

madeleine
autor
25. jún 2006

ešte čosi. načo slúži kalendárium? 😅

bob
25. jún 2006

lovacka: nove temy su vyznacene tak ze su oznacene tucnym pismom. Je to presne tak ako na mojasvadba.sk, alebo nie? neviem presne ktoru cervenu myslis.

madeleine: kalendarium je na temy typu "december 2006", "januar 2007" atd... proste nieco ako na mojasvadba "Spolocny termin, miesto" tak toto je vlastne "Spolocny termin" a uvazujem ze to aj tak nazvem nech je to jasne 🙂

aktak
25. jún 2006

aha uz chapem to kalendarium, dakujem ze si ma tam supol, som si to nevsimla 😉

mirka
25. jún 2006

ja som tiež nadšená 🙂 😵

madeleine
autor
25. jún 2006

uiii, supiš... ja že tam budeme riešiť horoskopy a také tie veci... 😨 sa mi to hneď nezdalo...

zebricka
26. jún 2006

Je to tu super.... !!!!!!.... 🙂 🙂 🙂

aktak
26. jún 2006

bob, este ma napadlo, i ked to neni az tak podstatne, ale ci by sa prave spominana tema SPOLOCNY TERMIN nemala dat v tom poradi tem viac dopredu, napriklad za tehotenstvo, myslim ze bude patrit medzi najnavstevovanejsie, v porovnani napr. s temami STRETNUTIA, RECEPTY, alebo KAM S DETMI, si myslim, ale samozrejme ako zvazite tak spravte 😉

sylvie
26. jún 2006

bob, nemohlo by byt v pase:
bydlisko:
termin porodu:
deti: a tu by boli mena deti a v zatvorke rok narodenia
?
ak sa to tam zmesti.. 😉

sylvie
26. jún 2006

inac, mne sa paci ta domena.. aspon sa stranka niecim odlisuje od tych ostatnych babatkovskych 🙂

aktak
26. jún 2006

suhlasim so sylvie, aj co sa tyka pasu aj toho ze je to super napad ten konik 😉