Nová stránka - nové myšlienky

madeleine
25. jún 2006

Ja jednu mám:
- v pase by miesto svadby mohol byť termín a miesto pôrodu... 😅
- alebo miesto bydliska a termín pôrodu
- alebo termín a pohlavie/pohlavia

babulka
24. feb 2007

Ja sa pridavam k tej poradni, resp. k reakciam profesionalov na otazky, uz som to spominala emjee. Niekedy su niektore rady od neprofesionalov dost nepresne a matuce, napr. ked ide o pravne otazky, nejde o to len si precitat zakon, ale mu aj rozumiet a vidiet ine suvislosti. Ale zohnat profikov to asi bude nieco stat, hm? 😒

aktak
7. mar 2007

nic v zlom, ale preco sa na SVK konikovi na hlavnej stranke zobrazuje medzi temami tema "maminky s miminky z KLADNA"? zda sa mi to zbytocne a neprakticke

a este sa chcem sptytat, ci sa mozu albumy pouzivat ako inzeraty, myslela som ze nie ale kedze to tak niektori maju tak som si neni ista, je to samozrejme vyhodnejsie ze je tam viac foto, moze sa to?

emjee
7. mar 2007

aktak nie som si ista, ci tie baby nie su original slovenky (prihlasene original na modrykonik.sk) no byvaju v cechach - musim to zistit

a nie albumy sa nemaju pouzivat ako inzeraty, na to je tu bazar, len, priznam sa, sledujem to len namatkovo zatial

aktak
7. mar 2007

aha chapem, ale myslim ze vecsiu sancu najst mamicky z toho mesta by maly na ceskom konikovi 😵

vita1
10. sep 2007

Ahojte, Modrykonik je podla mna super stranka, ja sama tu travim cele dni 🙂 Podla mna by sa oplatilo prihlasit "konika" do sutaze o najlepsi web, co organizuje SME - urcite by vyhral. http://www.sme.sk/c/3449509/internetovy-projekt...
Drzim palce!

maruschka
10. sep 2007

ahoj vita,tak to máš pravdu,že modrý koník je super stránka.Asi to je najväčšie materské centrum na Slovensku 😀 😀

emjee
11. sep 2007

vita vdaka za tip, paci sa mi, uvidime co na to bob s majkou

melory
1. dec 2007

moj typ je "odkukany" z ineho chatu, ale velmi by sa mi pacil medzi smajlikmi, smajlik babatka v perinke 😵

sue
6. dec 2007

Ahojte... len ma tak napadlo... vzhľadom k vzrastajúcemu počtu užívateliek a tým priamo úmerne klesajúcej rýchlosti... či by nepomohlo zmenšenie max veľkosti fotiek zo 700kb... zdá sa mi to strašne veľa a možno by to pomohlo, hmm?

melory
7. dec 2007

sue vela? ja ledva zvladam zmensit na 700kb

zuz11
7. dec 2007

ja davam okolo 100kb fotku

ikke
7. dec 2007

ja suhlasim so 100kb, pri velkosti, v akej sa zobrazuju je 700kb absolutne mrhanie pamatou, 100 by bolo tak akurat, aspon by sa trochu eliminovali recyklacie (hlavne svadobnych) fotiek 😉
mozno by niekde do "vytvarania" albumu nebolo zle vlozit nejaky jednoduchy navod na zmensovanie...

melory
7. dec 2007

neviem aky to mam fotak ale robi velke fotky a v gimpe mi zmensi minimalne na 200-300kb, budem bez albumu?

vesi
7. dec 2007

vo windowse cez skicár sa to dá zmenšiť... 😉

zuz11
7. dec 2007

hej aj ja ich viem zmensit ako len chcem aj ked maju na zaciatku aj 4mg 🤐

sue
8. dec 2007

...no ja teda neviem, ale na MK upravujem fotky v Microsoft Office Picture Manager, dám si tam predvoľbu "WEB malý" alebo "Web veľký" a fotky sú také isté veľké ako máš ty Melory...
Ono 700kB je naozaj strašne veľa a na stránky takéhoto typu (t.j. detské ksichtíky, zadočky a brušká) podľa mňa bohate stačí oveľa menšia maximálna veľkosť...

melory
9. dec 2007

ako pisem zmensujem v gimp-e, mam program linux a niekedy mi ani pod 700 nezmensi...ale odomna nezalezi, to ze nebudem mat fotku aku chcem mi je ozaj jedno, dam inu, ktora sa zmensit bude dat 😵

livika1402
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danulik
29. máj 2008

ahojte adminky,
mozno tu uz tato otazka padla, ale chcem sa spytat, ci by sa nemohli albumy rozdelit na pripravne a tie s detickami?
dakujem 😉

emjee
30. máj 2008

danulik - priznam sa, nevidi sa mi to az taky dobry napad - vsetky tehule maju svoje albumy v podstate pripravne (upresnim - buduce prvorodicky), vsetky co uz deti maju vystriedaju pripravne obrazky za obrazky dietatka a neptrebuju uz pripravny album - ak by sme to chceli rozdelit na pripravne a dietatkovske, museli by sme aj zadefinovat kolko ktorych bude - a kedze pocet albumov menit nebudeme, ktorym dat prednost - detskym alebo pripravnym?

danulik
16. jún 2008

emjee - dik za odpoved 😉

a este jeden navrh - nedalo by sa urobit nejake rychle vyhladavanie albumov podla nicku? lebo toto vyhladavanie (pod pismenami) je dost zdlhave.. viem, ze to asi nebude priorita, len sa pytam 🙂

emjee
18. jún 2008

danulik
bob mal nieco take uz davnejsie v plane - konkretnu realizaciu neviem a nemozem slubit

monkula
18. jún 2008

Na jednej stránke so mvidela zaujímavé riešenie problému, keď sa zeregistrované maminky chcú zveriť s citlivým problémom, aelbo sa len tak vyrozrpávať..
Sekcia sa volá Bútľavá vŕba a každý, aj registrovaný a prihlásený tam prispieva ako anonym, takže nikto nevie, kto to je...
Možno by to vyriešilo problém s viacerými nickmi, keďže väčšina báb si ten druhý zakladá práve kvôli tomu, že sa hanbí, alebo nechcú takto verejne rozoberať svoje problémy...

zuz11
18. jún 2008

dik za typ, poslala som ho dalej na zamyslenie 😉

monkula
18. jún 2008

🙂 🙂 🙂

mirka414
27. júl 2008

ahoj nepribudne aj stranka o zvieratkach,napriklad modre zvieratka,kde by mohli byt rady ako spojit zvieratka a deti a aj nejake fotky??alebo modre vselico,kde by mohli byt zvieratka,rastliny a skratka vselico a vsetko povolene??

emjee
27. júl 2008

mirka pokial viem momentalne sa nic podobne neplanuje

maria1234567890
11. apr 2015

Dobrý deň aký lit.druh,lit.žaner,lit.forma,je dielo Alica a strelenná sestra od Karin McCombieovej.