Nové pravidlo pre albumy

zuz11
24. aug 2008

nakolko sa v albumoch rozmahaju reklamy na foto sluzby rozhodli sme sa pridat nove pravidlo:

Jediny vodoznak je vlastny nick a fotky s tymto vodoznakom mozu byt iba v autorovom albume. Takisto v autorovom albume mozu byt iba fotky kde foti svoje deti alebo niekto foti autora. Nie fotky kde autor foti cudzie deti alebo cudzie mamicky.

Samozrejme do tohto spadaju aj popisky pri fotkach a albume

Davame Vam tyzden na zosuladenie fotiek s tymto pravidlom, po tomto termine budu fotky porusujuce toto pravidlo zmazane

pezincanka
24. aug 2008

Dobre rozumiem, ze ani fotka mojho dietrata spolu s inym (cudzim) dietatom nemoze byt v albume? Je rozdiel, ci to dieta pozname cez MK, alebo nie?

bielanevesta
24. aug 2008

Mám otázku. Keď mám v albume fotky zo zrazu tak tam možem mať len fotky na ktorých som len ja alebo malá???

misakri
24. aug 2008

omlouvám se, ale nechápu... 😕 😕 😕

zuz11
autor
24. aug 2008

nie ide iba o oznecene fotky vodoznakom, teda aby si tam fotografky pod nicky nedavali profi fotky cudzich deti teda robotu a neprezentovali sa tu 😉 ak nemate vodoznak na foto je to ok 😉

misakri
24. aug 2008

jo takhle.. už jsem to pochopila 😅 .. nj, půlnoc za dveřma, čas jít spát.. 😀

bielanevesta
24. aug 2008

Ahaaa tak to už chápem, ďakujem za vysvetlenie 😉 😵

selina.liana
25. aug 2008

ja nechápem čo to komu vadí kto tam má aké fotky ja mám tiež profi fotky v albume robila mi ich profi fotografka a som na nich ja s kamarátkami prečo by som si ich mala dávať preč???? môže mi to niekto vysvetliť???????

selina.liana
25. aug 2008

donedávna vám vadilo ked som tam mala fotky nechtov, tie som si dala preč vraj je toto forum určené pre mamičky a budúce mamičky nechty tam nemajú čo robiť ok to beriem ,ale prečo by som si mala z albumu dávať preč fotky kde som tehotná aj s kamarátkami ??? len preto že mi ich robila profi fotografka????? som tam predsa s bruškom a to bola jediná podmienka!!!

selina.liana
25. aug 2008

chceli ste tam mať deti alebo tehotné predsa nie??? to že si vie niekto zhotoviť pekné profi fotky detí alebo bruška, tak si ich nemôže dať do albumu??? nechápem to!!!!!!!!!!!!

matar
25. aug 2008

selinka, tie fotky tam mať môžeš, len na nich nemá byť reklama fotografky,ktorá ich robila 😉 to znamená, že si ich tam nechaj, len prekry meno fotografky 🙂

alexandra
25. aug 2008

zuz a mozu tam byt foto kamoskinych deti, napriklad..?

silvinka
25. aug 2008

matar a co znamena reklama fotografky ? ze si niekto chrani fotku pred kopirovanim svojim menom /nickom ??? a este by som bola rada keby sa definoval pojem fotograf/fotografka ..... 😎

silvinka
25. aug 2008

este taky detail ak som spravne pochopila mojou teu demenciou

Takisto v autorovom albume mozu byt iba fotky kde foti svoje deti alebo niekto foti autora. Nie fotky kde autor foti cudzie deti alebo cudzie mamicky.
z tohoto mi vyplyva ze autor albumu musi byt aj autorom fotiek teda fotografom ktory si nafoti vlastne deti a tie potom vlozi do albumu, v takom pripade je potrebne zmazat aj fotky z profi studii nakolko autor fotiek nebude vo vacsine pripadov autorom albumu

silvinka
25. aug 2008

alex myslim ze nie , je to definovane niekde v pravidlach a teda zasa idem podkurit nemali by uzivatelky mk pomazat aj pokradnute fotky cudzich babatiek z netu ?????

zuz11
autor
25. aug 2008

akoze nerobte paniku.....
mozete tam mat tehu bruska svoje aj kamosiek a aj par foto deti kamosiek podmienka je len ta ze ak si ich chcete chranit tak v albume napr zuz11 je dovoleny vodoznak zuz11, je to jasne? bez vodoznaku tam mozete mat vsetky fotky ako doteraz pokial su v sulade s pravidlami
toto pravidla sa tyka iba fotiek znacenych vodoznakom takze vodoznak na foto musi byt zhodny z nickom osoby ktora ma foto v albume
dalej v popise albumu nemoze byt spomenuty fotograf ( to je tiez forma reklamy) ktoru chceme obmedzit 😉

silvinka
25. aug 2008

haha akoby som citala odkaz od nasej veve 🙂 co robite paniku 🙂))

zuz ale vo vacsine pripadov za to fotograf nemoze , a mozno ani o tom sam nevie ze su jeho fotky kdesi na mk a ze sa mu chce ktosi podakovat takou formou ale ok ja to chapem 🙂))))))))))))))))))))))))))

a este k tomuto pravidlu je kopec albumov kde nielen v popise albumu ale aj v popise fotky je uvedene podakovanie fotografom takze by ste toto mali dodefinovat ! a len by ma zaujimalo ako chcete najst porusovatelov hlavne pri starsich albumoch

zuz11
autor
25. aug 2008

silvinka, casom prejdeme vsetky albumy a kazdu jednu reklamu zmazeme aj tu popis pri fotke 😉
neboj nechaj to na nas 😉

silvinka
25. aug 2008

verim vam 🙂 tak do uspesneho bonzovania 🙂
idem ja zalahnut dnes som presedela den zajtra musim pracovat dobru nocku

k.a.t.k.a.
26. aug 2008

tak ale toto je už fakt čistá buzerácia, tu na koni je to len o samých zákazoch a vyhrážkach 🤐

sisstin
26. aug 2008

mně to furt nejde do hlavy..tak nedávejte alba tři..ale jen jedno, pak si každej rozmyslí, co si tam dá...jinak je to fakt buzerace na entou..sice jsme registrováním zaškrtly, že souhlasíme s pravidly..ale ty jsou stále horší a horší 🤐

pralinka25
26. aug 2008

ja na tomto pravidle nevidim nic strasne ani tragicke. Neviem co panikarite. A ako som si len tak v rychlosti vsimla ani jednej z vas sa to netyka tak pohoda nie?

sisstin
26. aug 2008

no tohle pravidlo mi je taky šumák zrovna..ale jiný mi přijdou ujetý..ale co už no 🙂 furt si ale myslim, že má být radš mín alb..a člověk si tam dá, co chce..teda samozřejmě v míře etiky..než mít tři..a furt zkoumat, co tam bejt může a nebo ne 😉 ale to já neovlivnim že 😅

emjee
26. aug 2008

sisstin pravidla se vyvijeji spolu se strankou, neda se hned vsechno obsahnout napoprvy 😉

ted ciste jako emjee, ne jako admin - tohle je forum, tudiz prispevky maji prednost pred albumama, na ukladani fotek je spousta volnych serveru, tady jsou albumy pouze jakymsi doplnkem

zuz11
autor
27. aug 2008

nezabudajte na toto nove pravidlo a zosuladte si fotky v albumoch podla neho inak pridete o albumy resp fotky

tribitka
27. aug 2008

ja neviem čo tu o tomto pravidle viete tolko diskutovať ..... jednoducho ak si tu dám ako profíčka fotku, kde som fotila tetu XY s jej bábom a dávam ju tu za účelom aby som si urobila reklamu, tak ju musím zmazať.... toť vsjo.... pravidlá sú pravidlá.....
a ak niekto volá pravidlá buzeráciou a bonzovaním, tak nech tu nechodí..... o problém menej.....

sisstin
28. aug 2008

eli: ted na to zrovna čumim 😅

miskinadamko
28. aug 2008

tak na toto uz nemam slov, zachvilku zacnite kontrolovat ako to dieta vyzera a ked bude moc pekne tak napiste mamicke aby si ho vymazala z albumu lebo robi reklamu na pekne deti a na modrom koniku ukazat v albume nieco pekne je asi velky hriech 😠 🙄

lukin
28. aug 2008

miskina: 😅

elitera
28. aug 2008

miskinadamko, myslím, že to trochu přeháníš. Za reklamu je třeba si zaplatit, nevím, proč by koník měl být samaritánský server.