Nové pravidlo pre albumy

zuz11
24. aug 2008

nakolko sa v albumoch rozmahaju reklamy na foto sluzby rozhodli sme sa pridat nove pravidlo:

Jediny vodoznak je vlastny nick a fotky s tymto vodoznakom mozu byt iba v autorovom albume. Takisto v autorovom albume mozu byt iba fotky kde foti svoje deti alebo niekto foti autora. Nie fotky kde autor foti cudzie deti alebo cudzie mamicky.

Samozrejme do tohto spadaju aj popisky pri fotkach a albume

Davame Vam tyzden na zosuladenie fotiek s tymto pravidlom, po tomto termine budu fotky porusujuce toto pravidlo zmazane

ikke
28. aug 2008

fotobanka.net - albumy zrusene, nick blokovany

miskinadamko
28. aug 2008

elitera, ja nehovorim ze si tu ma robit niekto reklamu, ale to ked pojdem dat maleho fotit do atelieru a budem si chciet sem dat fotky tak nebudem moct? je ine keby si ich sem davali ty fotografi, ale ja ked si sem dam jednu dve fotky tak to nie je zlocin

k.a.t.k.a.
28. aug 2008

baby vážne sorry ale toto verejné bonzovanie 😀 by mi to bolo trápne takto tu na fore bonzovať ako 10r decko, ja by som osobne poslala radšej IP adminovi 😅

sisstin
28. aug 2008

miski: můžeš sem ty fotky dát, ale vymažeš vodoznak fotografky 😉

elitera
28. aug 2008

miskinadamko, ale to tu přece kakra už bylo rozebraný! Ne, můžeš si dát do alba profi fotky, ale nesmí na nich být vodoznak ateliéru. Těch příspěvků přece neproběhlo tolik, aby se to nedalo projít a přečíst si to 🙄
katko, klidně si to nazývej veřejným bonzováním. Já jsem prostě viděla album, kouknu do něj a na popis a přesně jsem si vzpomněla na tuhle diskuzi, tak jsem sem postla link. To byl totiž příklad toho, kvůli čemu je to pravidlo zavedený.

miskinadamko
28. aug 2008

co??? tak potom si tam nedavajte ani deti odfotene pred hotelom , restauraciu alebo neviem cim na ktorom je aj logo, nedavajte si tam deti v kocikoch na ktorých je vidiet znacky, ved aj toto vsetkoje reklama, najlepsie ked ich budete fotit len pri bielej stene a potom ich radsej ani neoblikajte lebo aj na to obleceni vidni znacku a robite tym reklamu 😠 😠

sisstin
28. aug 2008

miski:to už fakt přeháníš..tady jde spíš o to, že si dáš fotky s logem...a pak na tom můžeš vydělávat, tudíž shánět potencionální zákazníky 😉

miskinadamko
28. aug 2008

a to iste mozem robit aj ked si nafotim decko v kociku urcitej znacky nie?

sisstin
28. aug 2008

miskinadamko: no kdybys na tý fotce měla vodoznak, např. Quinny Speedi 😀

miskinadamko
28. aug 2008

😀

sisstin
28. aug 2008

miskin: ale uznej, že album toho týpka už je fakt moc 😉 to je fakt reklama zadarmo 😉

miskinadamko
28. aug 2008

mam quinny buzz 😅

lukin
28. aug 2008

Nechápu, proč někdo nedokáže respektovat pravidla.

miskinadamko
28. aug 2008

to uznavam, to sa ani mne nepaci, ale malo by sa rozlisovat take nieco, a ine je ked tam ma mamicka 50 fotiek a jedna dbe su z atelieru, s to by sa malo nechat 😒

sisstin
28. aug 2008

miskin: však si smaž ten vodoznak a je to ne 😉

silvinka
2. okt 2008

Ako je to s vodoznakom ? Ak si onacujem fotku logom/vodoznakom musi byt rovnake ako moj nick tu na mk ?t.j. ak som tu ako silvinka nemozem si dat do vodoznaku napr. lucinka ze ?

zuz11
autor
2. okt 2008

ano presne tak silvi 😉 vodoznak musi byt totozny s nickom ak nie je posielame upozornenie a ziadame o nahradu ak dotycna tu je a nereaguje tak pristupujeme k mazaniu foto, inak davame cas na napravu 😉

silvinka
2. okt 2008

hm a co tak zaviest pravidlo ze tu mozu mat fotky len aktivne prispievatelky ktore si nezalozia nick len preto aby mohli prezentovat svoje fotky,tak by sa mohlo predist vzniku albumov kde sa niekto tvari ako pamela anderson a prezentuje niekoho deti ako svoje, na prezentaciu fotiek sluzia ine portale

zuz11
autor
2. okt 2008

prepac silvi, nemozeme z tohto fora urobit uzavretu komunitu, kazda mamina aj ta co neprispieva a aiba cita resp si prezera albumy ma narok na vkladanie fotiek do albumu 😉

hellosona
4. okt 2008

chcela som sa spytat, ked vymazavate fotky z albumov, vzdy oslovite aj uzivatelov? mne prave zmizla fotka mojho psa (xapem, ze nie je dieta), bez upozonenia 😖

hellosona
4. okt 2008

upozornenia

zuz11
autor
4. okt 2008

bohuzial mame toho tak velaze neposielame ziadne upozornenia, uzivatelky by mali ovladat pravidla albumov, a kedze mazeme co tam nepatri netreba to snad pisat do IP (ale pracuje sa na tom aby sa automaticky posielali tieto upozornenia) momentalne byu sme to museli robit rucne a to by sme sa nedoklikali denne mazeme niekolko albumov a desiatky inzeratov porusujuce pravidla 🤐 dakujeme preto za pochopenie a pracuje sa na zlepseni 😉