• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novinka : Nové adminky

2. apríla 2014 
Ahojte. Na zaklade konkurzu na admina http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=112397, ktory bol vyhlaseny 21. 09. 2009 a ukonceny 28. 09. 2009 sme sa rozhodli spomedzi viacerych kandidatok vybrat prave "aguaverde" a "kalerat". Adminovat budu stranky www.modrykonik.cz ale je mozne, ze sa s nimi sem-tam stretnete aj na inych nasich strankach. Tym, ktori sa konkurzu zucastnili este raz dakujem a novym adminkam prajem vela stastia, pevne nervy a co najmenej prace :wink: :dizzy_face:
8. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulace a pevné nervy :slight_smile: :wink:
8. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky gratuluju
8. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este doplnim, ze mame nove adminky aj na svadobnych strankach :wink: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=114150
8. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sa množíte :grinning:
aj ja gratulujem :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo, krista a emjee maju rodicovske povinnosti a nemaju cas tolko adminovat, ikke primarne adminuje strechu a slovenskeho konika, takze ked sa to tak vezme, nie je nas az tak vela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kal a agi-gratuluji :dizzy_face:
agi bude adminovat rovnou dvakrát :dizzy_face:
8. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratuluju oběma a přeju pevné nervy :dizzy_face:
9. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem děkujeme...pevné nervy potřebovat budeme :sweat_smile: :confused: já teda určitě pač už teď tu tápu jak slepej ve tmě :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme vaše slepecké hůlky :wink: :grinning:
9. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne janocka :slight_smile: chapem :slight_smile:
9. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky gratuluju :slight_smile:
9. okt 2009 o 11:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, gratulace :slight_smile: a ted nastane teror :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
9. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alčino, ty máš výjimku, páč máš sama doma dvě teroristky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem:wink:
10. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem adminům správný vstup do nového roku a hlavně hodně zdravíčka nejen jim ale i jejim dětičkám přeji a ať se tady zase všichni v míru sejdeme :slight_smile: :wink:
(nevěděla jsem, kam to napsat, tak jsem nechtěla kvůli tomu zakládat nové téma :wink:
31. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebujem sa obratit na nejaku adminku , neviem tuna najst svoju temu viete mi pomoct? dakujem odpovede poprosim do IP
7. mar 2014 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som tu nova, prosim poradte ako sa mam dostat do IP? Zhanam liek, a pise sa v prispevkoch, ze piste do IP> Som z toho jelen :slight_smile: alebo jelenica :slight_smile: dakujem
2. apr 2014 o 16:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asura Kukni na vrchnú časť stránky. Je tam taká obáločka. Keď klikneš, uvidíš prijatú poštu. Poslala som Ti návod ako písať do IP :wink:
2. apr 2014 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok